Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czy ktoś umie dobrać się do gwizdków w P11?


Gość Scyzor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś dobierał się do gwizdków (głośniczków wysokotonowych) w przednich słupkach w P11? Bo jak znam Primerę to trzeba poszycie całego słupka demontować, tylko jak to się robi, żeby nic nie zepsuć? A może się mylę?

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie będę dobierać do nich na dniach, to sie podziele spostrzeżeniami-dziś maja przyjechać nowe głośniczki :D ... A nie ma opisu demontażu w "poradniku" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie będę dobierać do nich na dniach, to sie podziele spostrzeżeniami-dziś maja przyjechać nowe głośniczki :D ... A nie ma opisu demontażu w "poradniku" ?

 

He, he, no tak ;) Czemu ja prosto do Ciebie z tym nie poszedłem ;) A co do poradnika to tam jest tylko opis demontażu tych w drzwiach. O gwizdkach nawet książka obsługi milczy :-k

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja prosto do Ciebie z tym nie poszedłem ;)

wyczuwam nute złośliwości ... :lol:

Można jeszcze podglądnąć w serwisówce do P11.144 ale podobno osłona słupka jest tylko na zaczepach -trzeba pociągnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczuwam nute złośliwości ... :lol:

Źle to odbierasz przyjacielu. To był wyraz szacunku ;)

 

Można jeszcze podglądnąć w serwisówce do P11.144 ale podobno osłona słupka jest tylko na zaczepach -trzeba pociągnąć

No w sumie lekko pociągnąć mogę spróbować...

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś dobierał się do gwizdków (głośniczków wysokotonowych) w przednich słupkach w P11? Bo jak znam Primerę to trzeba poszycie całego słupka demontować, tylko jak to się robi, żeby nic nie zepsuć? A może się mylę?

 

pzd

 

Slupki sa tylko na blaszkach - pociagniesz i sam sie odczepia, nic nie urwiesz, spoko.

 

bartur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slupki sa tylko na blaszkach - pociagniesz i sam sie odczepia, nic nie urwiesz, spoko.

Rozumiem że mam normalnie ciągnąć do siebie, nie jakoś w bok czy do góry? :)

 

A poważnie to rozumiem że masz nowe głośniczki do zamontowania... -co kupiłeś?

Braciszek załatwia mi takie fajne cykacze ( marki nie pomnę, ale to jakiś polski noname ), ale są sprawdzone już w dwóch autach i cykają doskonale. A ich koszt to jedynie 30 zł ;)

 

pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...