Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

śruby do felg aluminiowych


Gość Pawel99

Rekomendowane odpowiedzi

założyłem dziś w mojej N16 nowe koła tj. używane felgi + nowe opony. I wszystko jest pieknie ale drażni mnie jeden szczegół. Dostałem tylko przelotowe nakrętki, które moim zdaniem psują efekt... szczerze mówiąc są paskudne.

Nie wiem czy jest szansa jakoś to poprawić? Czy są wogle jakieś "kapturki" czy "dekielki" na takie śruby? Niby szczegół...a jednak:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zasadniczo oczywiste:)

ale ja dziś KUPIŁEM 16 sztuk paskudnych przelotowych za 128 złotych :oops:

i teraz zastanawiam się czy był to całkowicie beznadziejny zakup czy też jest szansa to naprawić jakimś kapturkiem albo czymś takim:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup na Allegro...ja zapłaciłem w serwisie oponowym po 8 zlotych za sztukę..a dopiero po fakcie zauważyłem ze na allegro są po 6 złotych:)

przy 16 sztukach bedzie 32 zlote oszczedności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zasadniczo oczywiste:)

ale ja dziś KUPIŁEM 16 sztuk paskudnych przelotowych za 128 złotych :oops:

i teraz zastanawiam się czy był to całkowicie beznadziejny zakup czy też jest szansa to naprawić jakimś kapturkiem albo czymś takim:)

 

Pozdrawiam

 

A nie mozesz isc i wymienic na takie jak ci sie podobaja??

No gwintu chyba nie zerwales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój ojciec kupił nową nakrętke do alufelg w Carmanie. Ładna, niklowana i nie przelotowa. Jedyna przelotowa u mnie to zabezpieczenie antykradziezowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
założyłem dziś w mojej N16 nowe koła tj. używane felgi + nowe opony. I wszystko jest pieknie ale drażni mnie jeden szczegół. Dostałem tylko przelotowe nakrętki, które moim zdaniem psują efekt... szczerze mówiąc są paskudne.

Nie wiem czy jest szansa jakoś to poprawić? Czy są wogle jakieś "kapturki" czy "dekielki" na takie śruby? Niby szczegół...a jednak:(

 

ja mam troche podobny problem bo przetarlem ostatnio troche opony i przydalyby mi sie dekielki do alufelg do almery macie jakies namiary. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...