Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o te auta które wyżej wrzuciłeś to bym sie decydował na białą perłe bądź też pomarańcz. Auto jest świetne to i niech kolorem sie wyyróżnia. Jeśli chodzi o Twoje pytania to albo aufasz sprzedawcy albo zapłacisz pare stówek i będziesz spokojny. Najpierw zdecyduj sie który Tobie sie podoba, jak już się zdecydujesz to jedź z nim na "badania". Z USA dużo rozbitków przyjechało, więc jak kupujesz od kogoś kto handluje autami to niebezpieczenstwo kupienia mocno rozbitego samochodu wzrasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mdzalewscy

pierwsza sprawa czy wersja USA czy EU to sprawa części i ich dostępności, podejrzewam iż do wersji EU głównie trzeba będzie szukać drogie części w serwisach, a do USA najwięcej będzie na allegro, na bardziej nietypowe trzeba będzie poczekać

 

wersje USA teoretycznie powinny być tańsze

 

warto wybrać się na serwis, nie ma co być sknerą te parę stówek to nic jeśli zostaniesz nabrany na "bezwypadkowego" szrota.

 

dużo aut sprowadzonych z USA nie powinno być rejestrowanych, często są poważnie uszkodzone. Nie wszystko da się naprawić na tyle, aby nie tylko wyglądało o.k, ale też aby dana strefa zgniotu w przyszłości spełniała swe zadanie, itd... To że ktoś przedstawia Ci foto z uszkodzenia to nic, sprzedawcy często wiedząć że nie da sie ukryć całkowicie bezwypadkowej historii robią foto aut z minimalnym uszkodzeniem aby uspokoić kupującego. Wszystko to pic na wodę.

 

Większość tych aut jak widzę to BEZWYPADKOWE, a to dość łatwo sprawdzić....

 

jak trafisz na auto bezwypadkowe to 2/3 sukcesu, gdyż szukasz młodego auta, a wiec przebiegi są dość nieduże, auta te nie powinny wykazywać zużycia podzespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów,

Aktualnie jestem na etapie kupowania Nissana 350Z – od dłuższego czasu szukam jakiegoś ciekawego egzemplarza. Prosiłbym o kilka informacji na co jako laik powinienem przy zakupie zwrócić uwagę. Interesuje mnie model po liftingu (2007).

1. Czy warto kupować wersje europejska (pomijając koszt przystosowania wersji US do EU)? Co poza hamulcami ma lepszego wersja EU?

2. Czy kupując auto jest sens zawozić je (przed kupnem) do serwisu Nissana na przegląd „sprzedażowy”? Wiem, że większość z tych aut było mniej lub bardziej uszkodzonych, wiec jeśli sprzedawca mówi mi, ze było uszkodzone i do tego pokazuje zdjęcia „przed” to czy serwis powie mi cos więcej (np. czy nie był zajeżdżony, czy sprzęgło ok., czy geometria samochodu ok., etc.)? Czy może warto wybrać się do jakiegoś dobrego mechaniko/blacharza niech oceni czy auto jest dobrze „poskładane” i co tak naprawdę mu było.

3. Jeśli rekomendujecie serwis to jaki (jestem z Krakowa)?

4. Na co jeszcze powinienem zwrócić uwagę przy kupnie?

5. Oto kilka ofert, którymi jestem zainteresowany – czy na bazie Waszego doświadczenia któreś szczególnie polecilisbyscie lub zdecydowanie odradzili?

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-poliftingowy-C9980243.html

http://allegro.pl/show_item.php?item=802299824

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C8924167.html

http://otomoto.pl/nissan-350-z-C9745987.html

http://otomoto.pl/nissan-350-z-313-km-C9771864.html

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-benzyna-313-km-bi-xenon-C8074616.html

http://otomoto.pl/nissan-350-z-313km-manual-po-liftingu-C9229449.html

 

Witam

 

Dla mnie, gdy szukałem Zetki podstawą byłą skrzynia manualna szukałem wśród wersji europejskich jak i USA,różnice poza hamulcami brak kierunków pod emblematem z boku i brak przeciwmgielnych oraz spryskiwaczy reflektorów to na pewno, dużo się tego słyszy, że np wyposażenie gorsze ja kupiłem właśnie wersje USA jedynie nie posiada sterowania radiem z kierownicy i navikomp a resztę zbędnych jak dla mnie rzeczy jak tempomat podg.reg.elekt fotele są, więc można dostać dobrze wyposażona wersję USA również z możliwością wł/wył ESP zestawem Bose subwoferem, klimatyzacją czy wnętrzem z pomarańczową skórą Alezan Orange (w wersji europejskiej dostępnej tylko przy najwyższym wyposażeniu,)ale + lekkie felgi firmy rays, więc tu trzeba po prostu poszukać :P,co do samego sprawdzenia auta na pewno warto ,ja sprawdzałem swoją w serwisie, ale również polecano mi wysłanie rzeczoznawcy z DEKRY:P przed zakupem też tak można

 

Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ja zdecydowalem sie sprowadzenie z usa.

warunki które miał spełniac nissan 350z to

-bezwypadkowy

-koniecznie posiadac system tcs

-automat z sekwencja

-rok 2007 w góre

-serwisiwany

udało sie spełnic wszystkie warunki bez zadnego problemu,auto mam juz tydzien w Polsce i moi zdaniem niezbedną rzeczą którą powinien posiadac 350z to TCS,bez tego nie da sie jezdzic zimą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pozwolę zadać pytanie w tym temacie, bo chyba nie jest ono aż tak wyczerpujący, żeby zakładać nowy...

Mianowicie, czy bezwypadkową (2004, 2005 r.) zetkę można kupić za ok. 60 tys. ?

Zdaję sobie sprawę, że ciężko odpowiedzieć na to pytanie, ale ktoś z Was być może miał podobny problem...

 

P.S. Oferta z Allegro: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9408562

Co o niej sądzicie, realna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Od dłuższego czasu poszukuje Nissana 350z/oczywiście czarny, manual ,wersja

europejska/.Wyjdzie jak zawsze biały, automat ,USA .

Proszę o ocenę samochodu z poniższego ogłoszenia.

 

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-313-km-C9771864.html

 

oraz link do instrukcji jak można wstawiać zdjęcia na forum.

 

Pozdrawiam

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

cena super jak porównać ile to auto kosztuje nowe, ale jest małe ale. Czy chcesz czasami tym autem pojezdzić np. w jakiś Track day? Czy do jazdy na codzień? Chodzi oczywiście o skrzynie biegów które w tym aucie jest nieporozumieniem. Pozatym pamiętaj że wersja USA nie ma systemu hamulcowego Brembo, do jazdy na miasto nie potrzebujesz ale różnica w hamowaniu i trwałości jest bez porównania. Na upartego można kupić cały komplet zacisków na allegro. Ze skrzyniom nie wiem jak to technicznie jest ze zmianą, można kupić używana za 2 tyś zł. Wtedy masz rasową Z ;-)

Co do aut sprawadzonych z USA to warto ustalić jego historie. Jest jakaś stronka ubezpieczycieli i po wpisaniu nr nadwozia wyskakuje czy coś z tym autem było- np. przeżyło dachowanie lub powódz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznij przede wszystkim od tego, czy samochod mial spotkanie z przeslem mostu przy 150kph czt tylko z przystankiem przy 70kph :)

bo to ze mial nawet nie musze mowic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gato

 

Chęć zakupu automatu z mojej strony to raczej akt desperacji

wynikający z braku ofert manual w zadawalającym stanie.

Prawda jest taka ,że mimo już ok. 27 l stażu jako kierowca nigdy

nie jeździłem samochodem z automatyczną skrzynią biegów.

Wydaje mi się jednak ,że to nie dla mnie .Z drugiej strony trudno się wypowiadać w

temacie, o którym nie się zielonego pojęcia. Nie jestem furiatem do samochodów podchodzę raczej kolekcjonersko. Z tą zamianą skrzyni biegów to może dobry pomysł, niemniej znając siebie i swoje podejście do samochodu to takie coś raczej odpada, za duża rzeźba .

Co do samochodu z powyższego ogłoszenia właściciel zapewnia mnie ,że samochód

miał uszkodzony b. lekko tył. Najpierw chce sprawdzić jego historie w USA, niestety trafiłem na niezbyt uczciwą firmę/może ktoś coś poleci sprawdzonego/, potem oczywiście

sprawdzenie organoleptyczne ,pomiar grubości lakieru i dalej, jeżeli wszystko ok.

przegląd w ASO Nissan.

15 lat temu kupiłem Opla Calibre TURBO 4x4, którą posiadam do dnia dzisiejszego i nigdy więcej szpachlowozów, ale wtedy były inne czasy i inne podejście do tematu.

 

@zagentor

skąd twoje stwierdzenie ,że samochód był poważnie rozbity.

Proszę o przybliżenie tematu.

Oczywiści jak masz Z-etke łatwiej Ci coś zauważyć.

Jeżeli zdecyduje się na automat w przyszłym tyg. jadę go obejrzeć.

 

Pozdr.

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem szukanie bezwypadkowego w pl jest bez sensu kazdy wie jak tutaj jest. Ja na twoim miejscu upatrzył bym cos w niemczech np na stronie mobile.de albo autoscout24.pl . Zadzwonic dopytac sie poprosic o wiecej zdjec na maila i tyle :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niedawno moja dziewczyna zmieniala samochod. Znalezlismy piekny egzemplarz, swietnie sie prowadzil, silnik bez zarzutu. Sprzedajacy mowil ze jedna strona byla malowana (drzwi i blotnik). W ASO okazalo sie, ze odlaczone sa czujniki cisnienia w oponach, ze auto nie zostalo wyrejestrowane we Francji, ze jest tylko jeden kluczyk, ze jedna felga jest troche krzywa, gdzies tam sie pocil olejem (moze pier**la, a moza wymiana calej pokrywy zaworowej)... no i najgorsze - byl malowany doslowanie wszedzie, a na klapie bagaznika i na dachu miernikowi grubosci lakieru nie starczalo skali. Uznalem, ze sam stan lakieru dyskwalifikuje to auto. Inne kwestie bylyby do przemyslenia, ale niestety.

W rezultacie kupila auto od pierwszego wlasciciela, ktory wzial auto z salonu w Polsce, po VINie nienaganny zyciorys i przebieg, normalne naprawy. I auto jest igla.

 

Ja miesiac temu zmienilem auto na 350z. Priorytetem byla wersja EU (ze wzgledu na hamulce i zawieszenie), reczna skrzynia. Chcialem kolor czarny. Ale wybor 350z w PL jest marny, tych z reczna skrzynia i w wersji EU to juz w ogole jest jak na lekarstwo. Decydujac sie na wersje EU musisz byc swiadaom, ze za te same pieniadze moglbys miec amerykanca spokojnie o rok mlodszego (jak nie o dwa).

Jednak uparlem sie na EU. Nie mialem czasu jezdzic do Niemiec. Obejrzalem kilka, i prawie kazdy byl totalnym szrotem. Na zdjeciach piekne, a w rzeczywistosci wychodzi gdzie malowany, gdzie jak elementy spasowane, skrzypienie, stukanie etc. Napisalem prawie kazdy bo udalo mi sie trafic egzemplarz wzglednie dobry, na ktory sie zdecydowalem (i nie jest bez wad).

 

Generalnie nie ma reguly. Ale z gory trzeba przyjac, ze w 99% przypadkow sprzedajacy chce zataic to i owo. Stad jak sadze twierdzenie zagenatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, w zasadzie nie musze nic napisac, bo wszystko juz napisał Kargon. w PL trafic auto bezwypadkowe (takie jak 350Z), to tak jak w gimnazjum dziewice.

Ja kupowelm swojego, to przyjalem, ze nie uda mi sie znalezc bez drasniecia. I tak tez sie stało - obejrzalem wiele 350tek i wszystko było szrotem. Ale na szczescie udało mi sie znalezc 2 letnia wersje EU w wersji PACK. Miala przetarty bok, ale widzialem an zdjeciach jak to wygladalo przed naprawa i potwierdzielm to rowniez u ubezpieczyciela zagranicznego, gdzie bylo ubezpieczone auto.

 

podsymowujac, nie latwie zadanie kupic fajna i dobra 350-tke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mialem ostatnio sprowadzona 350z z usa 100% bezwypadkowa

nie jest problemem sprowadzic sobie taki egzemplarz,problemem jest cena trzeba sobie uswiadomic ze auto bezwypadkowe w dobrym stanie w usa kosztuje tyle samo co u nas na allegro i dlatego nikt z handlujacych autami takich aut na handel nie sprowadza bo nikt ich nie chce kupic

pisanie ze kazde auto z usa to auto po wypadku jest raczej prawdziwe ale auta z europy tez nie sa w lepszym stanie wiec nie ma co sie łudzic ze kaze auto na mobile.de to malinka.

jeżeli jestes zainteresowany tym nissanem z allegro to podstawa:

1)numer vin i sprawdzic na carfaxie

2)sprawdzic u swego mechanika stan techniczny pojazdu

3)sprawdzic w salonie na koniec

 

przewaznie kupiec sie rozczarowuje po 1 pkt.co do stanu auta,ale to jest o tyle dobrze ze w usa masz wgląd w historiie auta w przeciwienstwie do europy

 

co do systemu hamulcowego brembo,w usa takze sa i wystepuja seryjnie w wersji GRAND TOURING lub za dopłata

co do przełożenia skrzyni lepiej zapomniec,jak koniecznie chcesz manuala to takiego szukaj

miałem akurat w automacie i nie narzekam b.fajnie chodzi choc wiadomo ze do zabawy lepszy manual zas do normalnej jazdy(stanie w korkach) to raczej polecam automata

bardzo waznym eleentem w 350 na która trzeba zwrócic uwage to czy posiada system trakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moim zdaniem szukanie bezwypadkowego w pl jest bez sensu kazdy wie jak tutaj jest. Ja na twoim miejscu upatrzył bym cos w niemczech np na stronie mobile.de albo autoscout24.pl . Zadzwonic dopytac sie poprosic o wiecej zdjec na maila i tyle :) Pozdrawiam

 

W niemczech juz dzieje sie to samo co u nas, ciezko dorwac zdrowa sztuke a ceny wcale nie sa nizsze niz u nas, no chyba ze sie trafi okazja ale kazdy wie jak to jest.

Jak dobrze sie poszuka to i w kraju sie trafi zdrowy okaz, tylko ze wiadomo - trzeba za niego bedzie zaplacic tyle co za auto z USA dwa lata mlodsze, ale to juz trzeba sobie odpowiedziec na pytanie czy wolisz miec bite auto, gorzej wyposazone i wykonane, w automacie ale mlodsze czy troche starsze ale z pewnym przebiegiem, oryginalnym lakierem i ukladem hamulcowym brembo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

http://bezwypadkowe.net/f75/nissan-350z-2007-usa-kanada-prosze-o-sprawdzenie-nr-vin-dostepnej-histori-auta-s-n-24904/

 

Co sądzicie o tych uszkodzeniach, jaki to może mieć ewentualny wpływ na bieżącą oraz dalszą eksploatacje samochodu?

 

Pozdr.

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niemczech juz dzieje sie to samo co u nas, ciezko dorwac zdrowa sztuke a ceny wcale nie sa nizsze niz u nas, no chyba ze sie trafi okazja ale kazdy wie jak to jest.

Jak dobrze sie poszuka to i w kraju sie trafi zdrowy okaz, tylko ze wiadomo - trzeba za niego bedzie zaplacic tyle co za auto z USA dwa lata mlodsze, ale to juz trzeba sobie odpowiedziec na pytanie czy wolisz miec bite auto, gorzej wyposazone i wykonane, w automacie ale mlodsze czy troche starsze ale z pewnym przebiegiem, oryginalnym lakierem i ukladem hamulcowym brembo

 

mącisz ludziom w głowie

jak chcesz kupic auto nie bite z brembo itp z usa to kupisz nie wdze w tym problemu

"troche starsze ale z pewnym przebiegiem, oryginalnym lakierem i ukladem hamulcowym brembo" z tym sie nie zgodze ,czy w Polsce ,europie ludzie nie maja wypadków oczywiscie maja i zależy tylko od kupujacego na co jego stac i czym sie zadowoli

kolega (nie chcaił ameryki) i kupił "pewnego europejczyka według sprzedawcy" okazyjnie.ta okazja wyszła po tygodniu gniot gniot gniot

wiec wcale nie trzeba tak demonizowac ze z ameryki to BEEE a z europy to CACY

wiadomo ze za dobrego trzeba zaplacic czy to bedzie z ameryki czy z europy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

mam niebita zete europa, tyle ze niebieska...malo jezdzona w polsce, jesli zainteresowany to pisz, chce sprzedac bo mam zamiar zmienic na gtr lub mesiu sl55 AMGm, jak dla mnie za malo mocy a zaturbienie mija sie z celem bo trzeba caly silnik zakuc a to wszystko to koszt drugiego auta...chyba ze podacie kogos kto robi to w normalnych pieniadzach ale dobrze....

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam niebita zete europa, tyle ze niebieska...malo jezdzona w polsce, jesli zainteresowany to pisz, chce sprzedac bo mam zamiar zmienic na gtr lub mesiu sl55 AMGm, jak dla mnie za malo mocy a zaturbienie mija sie z celem bo trzeba caly silnik zakuc a to wszystko to koszt drugiego auta...chyba ze podacie kogos kto robi to w normalnych pieniadzach ale dobrze....

 

pozdrawiam

 

 

smigałem 3 lata bezawaryjnie i sprzedałem furaka,turbo doładowanie do 0,9 bara http://www.grabowski.com.pl/uklady_turbo.htm

, oczywiscie zetka tez pójdzie do doktora:D

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

http://bezwypadkowe.net/f75/nissan-350z-2007-usa-kanada-prosze-o-sprawdzenie-nr-vin-dostepnej-histori-auta-s-n-24904/

 

Co sądzicie o tych uszkodzeniach, jaki to może mieć ewentualny wpływ na bieżącą oraz dalszą eksploatacje samochodu?

 

Pozdr.

Andrzej

 

sprawdz dokładnie tylne zawieszenie bo było krzywe i układ przeniesienia napedu

Edytowane przez eclips
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, w zasadzie nie musze nic napisac, bo wszystko juz napisał Kargon. w PL trafic auto bezwypadkowe (takie jak 350Z), to tak jak w gimnazjum dziewice.

Ja kupowelm swojego, to przyjalem, ze nie uda mi sie znalezc bez drasniecia. I tak tez sie stało - obejrzalem wiele 350tek i wszystko było szrotem. Ale na szczescie udało mi sie znalezc 2 letnia wersje EU w wersji PACK. Miala przetarty bok, ale widzialem an zdjeciach jak to wygladalo przed naprawa i potwierdzielm to rowniez u ubezpieczyciela zagranicznego, gdzie bylo ubezpieczone auto.

 

podsymowujac, nie latwie zadanie kupic fajna i dobra 350-tke.

 

Bardzo ładny ten twój Nissan/z podpisu?/.Swojego czasu też się nim interesowałem.

Zakupiony w firmie "Borys Auto"?.Do tej pory chyba jeszcze posiadam jego zdjęcia przed naprawą.Gratuluje samochodu.

 

 

sprawdz dokładnie tylne zawieszenie bo było krzywe i układ przeniesienia napedu

 

Kurcze tak na pierwszy rzut oka zdawało mi się,że zawieszenie powinno być ok.

Pokazywałem zdjęcie uszkodzonego samochodu/inne niż te z "bezwypadkowe"/ znajomemu blacharzowi/facet jest naprawdę dobry/stwierdził,że uszkodzenie nie jest groźne.

Inna sprawa,ze dla niego niewiele rzeczy jest "groźnych".

Zdjęć z forum "bezwypadkowe" jeszcze nie oglądał.

Wszelkie nieregulowane odchylenia geometrii przekraczające dopuszczalne normy dyskwalifikują jak dla mnie zakup samochodu.

Ze względu na panujące warunki atmosferyczne, ustaliliśmy z obecnym właścicielem, że szczegółowe oględziny odbędą się po poprawie pogody.Samochód posiada tylko opony letnie.

Cytując kolegę"zegenator""podsymowujac, nie latwie zadanie kupić fajna i dobra 350-tke".

 

Pozdr.

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chlopaki

ja mam zetke ze stanow - wersja full 2003 i wlasnie sie zastanawiam czy ja sprzedac czy nie ( chwilowe problemy finansowe )

 

ps i jak zakupy udaly sie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie koledzy,

 

szukam juz od jakiegos czasu przyzwoitej zetki, mam budzet okolo 55tys zl na autko - i chce sobie sprawic zetke.

Czy ma ktos z was jakis namiar na ciekawa sztukę, ktora mozna kupic bez "wtopy" ?

 

- ogladalem juz kilka aut, ale ich stan byl po prostu tragiczny.

 

czy ktos z was moze pomoc ?

 

pozdrawiam,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy,

 

szukam juz od jakiegos czasu przyzwoitej zetki, mam budzet okolo 55tys zl na autko - i chce wlasnie zetke.

Czy ma ktos z was jakis namiar na ciekawa sztukę, ktora mozna kupic bez "wtopy" ?

 

- ogladalem juz kilka aut, ale ich stan byl po prostu tragiczny. Rozumiem ze są to autka sportowe i trudno znalezc bezwypadkowa sztukę, ale bez przesady. Jak juz sie auto naprawia, to można to zrobic dobrze a nie byle jak.

 

czy ktos z was moze pomoc ?

Widzialem juz kilka autek na Śląsku i Małopolsce (głownie korzystając z serwisu otomoto), ale wiekszosc tych wozow to byle jakie sztuki od handlarzy którzy kit cisna bez skrupułów

 

p.s1.

Mam pytanie dla użytkowników tego pięknego autka:

I). ile właściwie 350tka pali ? bo na róznych stronach www są rozbieżne dane;

II). jaka jest właściwie różnica pomiędzy wersją amerykańską a europejską oprócz migaczy bocznych i hamulców? w kilku postach pisze ze wersja EU jest lepiej wyposażona, ale dzisiaj bylem na jeździe próbnej europejska wersją z 2004 roku (link do komisu http://otomoto.pl/nissan-350-z-piekny-zarejestrowany-w-polsce-C11370387.html'>http://otomoto.pl/nissan-350-z-piekny-zarejestrowany-w-polsce-C11370387.html) i pierwsze wrażenie jakie mnie zdziwiło to jakość materiałów - tapicerka i drzwi boczne obite twardym plastikiem, podczas gdy do tej pory sprawdzałem wersje amerykańskie i pamiętam że były one obite w środku miękkim tworzywem sztucznym (dobrze pamietam ?) - prosze potwierdźcie.

 

p.s.

dla wszystkich zainteresowanych,

I). autko z powyzszego linku ( http://otomoto.pl/nissan-350-z-piekny-zarejestrowany-w-polsce-C11370387.html ), pomimo ze jest "bezwypadkowe" miało trześniety bok - do tego stopnia że kierownica jest obrócona, wszystkie elementy są malowane oprócz tylnego błotnika lewego oraz tylnego zderzaka i klapy, a w niektórych miejscach pęka kit (np słupki). Dla kogos kto chce poprostu jezdzic - auto sie nadaje, natomiast kto chce miec auto które dobrze wyglada, niech szuka innej sztuki

II). największa tragedia - odradzam wszystkim to autko z tarnowskich gor ( http://otomoto.pl/nissan-350-z-C10063876.html ), jest tak fatalnie poskładane ze to az kpina, nawet laik zauwazy szczeliny pomiedzy elementami, i biały kit niezamalowany na wiekszosci elementów, niemówiac o feldze....tragedia - szkoda zachodu.

III). jezeli ktos jeszcze ma jakies komentarze do aut z ogloszen - to proponuje umiescic ponizej, a moze wielu z nas uniknie rozczarowania szukajac wymazonego auta

 

pozdrawiam,

Marek, Katowice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam niebita zete europa, tyle ze niebieska...malo jezdzona w polsce, jesli zainteresowany to pisz, chce sprzedac bo mam zamiar zmienic na gtr lub mesiu sl55 AMGm, jak dla mnie za malo mocy a zaturbienie mija sie z celem bo trzeba caly silnik zakuc a to wszystko to koszt drugiego auta...chyba ze podacie kogos kto robi to w normalnych pieniadzach ale dobrze....

 

pozdrawiam

 

hej,

masz jeszcze te auto do sprzedania ?

moj namiar

kooziel@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...