Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Komputer pokładowy w N15 (projekt)


Gość ynio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

calkowity koszt urzadzanka dla nissanmaniakow 229zl. Wersja taka jaka zaprezentowalem. Wersja bez rezerwy 209zl.

 

To dobra cena IMHO i powtarzam - pisze się na to cacko. W wersji z rezerwą...a co?:) Niech będzie full wypas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

hihi. od ostatniego postu nic nie robilem w tym temacie. moze jutro cos sie zmieni bo zamierzam zamocowac w docelowym miejscu !!! :)

 

Licznik zostal wykalibrowany. Stala jaka mialem 3.333ml/sek byla ciut za duza. Po spaleniu 47litrow okazuje sie ze powinno byc 3.115. I na takim teraz jezdze.Czyli pali troche mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urządzenie jest super!! A może jeszcze pomyślisz nad zapamiętywaniem i ściąganiem danych do Excela (PC/Palm)? To już byłby wogóle full serwis.

 

U siebie bym takie cudo zamontował pod szybą, blisko nawiewów na szybę, tak żeby było dobrze widoczne. Gorzej jak piszesz, że w dzień jest słabo widoczne. Może jakiś potencjometr, który zwiększałby kontrast wyświetlacza, no i w przyszłej obudowie jakiś daszek? Ewentualnie wyświetlacz umieszczony w głębi obudowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej

 

Temat wcale nie umarl. Licznik jest gotowy. Ma funkcje 0-100 :)

w sumie mozna ustawic do jakiej sie chce predkosci.

 

Ale kurna tym moim samochodem 100 - prawdziwie (licznikowe ok 108) osiagnalem w 14.6 sek. Co to ma znaczyc. Wiem ze do bani ruszylem i pod gorke delikatna bylo :) Ale jak kurna ruszyc poządnie ??? :)

ma byc chociaz katalogowo w morde

 

 

jak bedzie mi sie chcialo to foty pokaze, jak to teraz wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamowienia. Jak chcesz to juz mozesz. Dwa pierwsze po 200zł.

cena dotyczy sprawnego ukladu bez obudowy. KAzdy ma wlasne pomysly.

 

A dodam ze wyjebalem badanie rezerwy w sposob analogowy. Po ostatnich testach wyszlo mi ze dokladnie pokauje stan baku ukladzik. Wiec rezerwa sie wlacza ponizej 5litrow.

 

Pozostaje kwestia montazu. W N15 nie ma problemu sluze pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziesz na zlocie w borkach?

albo mógłbys w razie czego podskoczyć? :]

 

ja sie pisze. co do szczegółów to w najbliższym czasie potwierdze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie jesli chodzi o obudowy to kibel. Bo nie ma jakis standardow co by pasowalo. Ja poprostu wycialem otwor w obudowie od panela i umiescilem w miejscu radia. Dlatego najrosądniej jest samemeu cos sklecic, znajac swoj samochod i mozliwe miejsca montazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zainteresowany kupnem, tylko podaj więcej

szczegółów na temat formy płatności i odbioru i dobrze

by było dołączyć jakąś instrukcję podłączenia. Mam właśnie

N 15 i chętnie zakupię to urządzenie. Co do montażu to już

coś wymyślę. Temat śledzę od dawna choć zerejestrowany

jestem niedawno. Czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec jesli bede mial zamowienie to dopiero zaczne skaldac. Tzn elementy, zlutowanie, zaprogramowanie, przetestowanie.

Wysylka chyba poczta bo jak inaczej. Jak podlaczyc w N15 nie ma problemu napisze.

 

Najlepiej jakby ktos byl chetny z Wawy. Wtedy mozna by podlaczyc i by ewentualne bledy wychwycil ktos na drugie oko:).

 

Czy w Maximie bedzie dzialac?? hmm powinno jesli sterowanie takie jak w almerze. A na pewno. :) no chyba ze gaznik albo diesel. (nie bij) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kwestia kasy to czy przy odbiorze ? no i zamówienie w jakiej formie

 

Tworzymy klub wiec kwestia zaufania :)

Mowisz ze mam skladac to zloze. Jak wsz bedzie gralo to przelejesz mi kase i ci wysle. tylko cicho bo urząd skarbowy mnie dorwie :D

hihihihi

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zamawiam, wysłać meila?, tylko czy możesz określić to czasowoo, tak mniej więcej oczywiście, bo w lipcu wybieram się na urlop, i mogę mieć utrudniony dostęp do internetu pod tym adresem poczty, musiałbym dać inny u szwgierka i tam śledzić temat, jeśli wszysko będzie chulać tak jak piszesz na forum to naprawdę masz "Łeb" i brawo za pomysła. Potwierdzam, że zamawiam i czekam na odpowiedź. Cena jak rozumiem ok. 209, 229 zł. w zależności od części.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec ja dzis podjade po czesci i skladam.

A co do promocji to dam znac :) Jak bedzie gotowe to tez dam. Postaram sie jak najszybciej.

 

Jestem jak najbardziej amatorem elektronikiem. A zawsze chcialem zrobic cos na mikroprocesorze. Tylko brakowalo pomyslu hihih.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...