Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Reanimacja TurbnyNysy Coobcia


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy Turbo nie ma sensu...

Powinna być najkrótsza droga do turbiny ona i tak sobie dopompuje to nie N/A 8)

 

a tak poza tym mam duzy intercooler który dużp morze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę, że młoteczek to Cię w rączki parzy :wink: - podłużnicy i pasa przedniego to się nie chciało podklepać, choć tak dla picu- żeby reflektor pasił i wzmocnienie zderzaka pasiło. :wink: Nie wiem dlaczego, ale wydawało mi się, że turbinkę masz większą :-k .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbinka nie jest taka mała ;)

Ps. przedni pas pod zderzak jest przezemnie poszukiwany włąsnie, troszke to i owo podklpalem, maska sie zamyka, reszty dokona znajomy mojego taty dobry blacharz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj jest rozerwany i zawninety, nie dalo sie z nim nic zrobić ale wycyganilem drogi nieco mneij pozwijany i nie rozciety, jutro co tam mlotkiem pokelpie...

 

Ps. dasz mi adres do tych Janek - jak to ulica ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO juz jedna strona zrobiona, jest blotnik którego na kopach i z gumowego mlotka potraktowalem oraz gdzie niegdzie kombinerkami, a w tej chwili odebralem blotnik prawy w stanei nienagannym.

 

Po szkole montuje drogi bok i pstrykam Fotki :)

 

Na domiar złego padla mi trubina, wirnik tłoczący nie wiem dla czego ulegl uszkodzeniu, pradopodobnie ze starości albo coś musiało wskoczyć do dolotu ale co :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO juz samochodzik jest prawie calutki, brakuje rejestracji i pasów bezpeiczenstwa - jutro znajdą sie na miejscu, dalej pozostaje tylko ustawić zbierzność io moża lecieć się ścigać do tego hamulce poprawione z tyłu oraz innaczej zamocowany Intercooler.

Tak to narazie wyglada:

 

lewybok.jpg

prawybok.jpg

przodzik.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja no zatkało minie normalnie.

 

Włąsnie wrociłęm ze zbeirzności i zaoszczedziłem 30zł, zapłaciłem tylko za sprawdzenie jej.

 

Zbierzność jest idealna - tak jakby to auto nigdy nie było bite haha a przed tym całym karambolem lewe przednio kolo było 5mm cofniete do tyłu teraz jest idealnei nie ma odchylanie nawet 0,1mm (bo tyle mierzy maszyna)

 

HURRA Nysa stoi na kołach tylko turbo i można smigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja no zatkało minie normalnie.

 

Włąsnie wrociłęm ze zbeirzności i zaoszczedziłem 30zł, zapłaciłem tylko za sprawdzenie jej.

 

Zbierzność jest idealna - tak jakby to auto nigdy nie było bite haha a przed tym całym karambolem lewe przednio kolo było 5mm cofniete do tyłu teraz jest idealnei nie ma odchylanie nawet 0,1mm (bo tyle mierzy maszyna)

 

HURRA Nysa stoi na kołach tylko turbo i można smigać, dodam tylko że wszytkie parametry i kąty mieszczą się w normach dla auta fabrycznie nowego - to się nazywa mieć szczęście :lol:

 

Dziekuje wam wszytkim za pomoc - bardzo mnie wspieraliście duchowo a także pomogliście materjalnie - Boże niech będą dzięki :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POWIEM- "A NIE MÓWIŁEM W KTÓRYMŚ POŚCIE" :lol: Przyglądałeś się gdzie jest mocowany cały zawias? - Jaki to musiał by być dzwon żeby zgnieść ok. 60 cm. blachy w profilu a po drodze jest jeszcze silnik! Co innego gdyby to było uderzenie boczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość rysuchom

Coobcio, pełen uznania dla Twojego Prima autorytetu bardzo prosze powiedz czy w mojej P10 2.0 benz. monowrtrysk potrzeba emulator sondy podobno jest minilambda ale nie wiem gdzie jej szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadałeś to pytanie nie w tym miejscu... Ja generalnie montują SMT6 czy inne świnki obcinam przewody od sondy w cholerę bo lubię czystki i jak nic mi nie zakłuca pracy motoru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...