Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Mod zderzaka N15


Gość wwl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już prawie wszyscy wiedza moja niunia sie lekko zepsiula :evil:

No i pracuje nad jej odbudowa.

Wymyslilem sobie small mod zderzaczka i grillka na taki jak kiedys zrobil Przemo dla Borta

dokladnie taki :

almera.jpg

No i pytanko mam zwiazane z tym...

Z czego zrobic tlo pod ten wlot w grillu i ponizej w zderzaczku..

Nie chce naszego polskiego siatexa srebrnego bo kojarzy mi sie z marnym tuningiem ala duzy fiat.

Mozecie mi cos polecic ??

 

Z gory dzieki. Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatka ala Kamei lub siatka z okrągłymi otworami... innych siatek nie znam :roll:

Jak opuścisz/wydłużysz ten zderzak to będziesz nim szurał po asfalcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z metra bedzie ciezko ale o ile dobrze pamietam na allegro jest czlowiek z wawy ktory taka siatke sprzedaje w dosc duzych kawalkach i to spokojenie powinno Ci wystarczyc na taka "dziurke" :lol:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, to nie zauważyłeś, że Przemo obniżył tutaj zderzak powtarzając jakby ten dolny motyw - więc jak pisałeś o modach to skojarzyłem te oba mody ;)

 

zgadza się mrówa - to ten komis, bardzo dobrze skojarzyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mnie może ktoś powiedzieć jaki jest rozmiar tych alumów. Pytam bo mi gościu powiedział że do Almy N15 nie wejdą 15 calowe fele, i nie wiem dlaczego mi tak powiedział przecież założy się opony o niższym profilu tak?

Podpowiedzcie jakie najlepiej założyć, biorąc pod uwagę że zawias jest seryjny i jest to sedan, proszę was o pomoc

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe to powiedz temu komuś, że głupoty gada :) , ja jeździłem dwa sezony na 195/50/15, i było wszytsko ok, teraz smigam od kilku dni na 205/40/17 i też weszły bez żadnego problemu.

Inni klubowi koledzy jeżdżą na 16", do sedana wejdą zapewne takie same koła jak do 3D lub 5D.

A jeśi chodzi o koła na zdjeciu to są powiększone poprzez VT, a wzór jest oryginalnych nissanowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wejda 15??muahahhahahaha polew co za gosc to powiedzial??ja mialemm z tylu 225/45/17 a z przodu 215/40/17 wiec wejda i powiem ze bylo twardo ale ....milo:D szkoda ze je sprzedale:((((teraz przydalyby sie;/

a grillik ktos umie taki zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mnie może ktoś powiedzieć jaki jest rozmiar tych alumów.

Te alumki na fotce, to oczywisty VT. To standardowe alumki Nissana produkowane bodajże wyłącznie w rozmiarze 14" i 15".

 

Pytam bo mi gościu powiedział że do Almy N15 nie wejdą 15 calowe fele, i nie wiem dlaczego mi tak powiedział przecież założy się opony o niższym profilu tak?

A czym ten gość się na codzień zajmuje? Sprzedażą bułek? Pewnie w życiu własnego auta nie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że zajmuje się wymianą oponek, mnie się wydaje że mi tak powiedział dlatego że te felgi z nowymi oponkami są komuś zarezerwowane więc tak było najlepiej powiedzieć.

 

Na jakim rozmiarze opon się jeździ najlepiej, chodzi mi o to żeby nie był za twardy, 195/50/15 będą dobre? i czy nie będą pokazywały złej prędkości?

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że zajmuje się wymianą oponek, mnie się wydaje że mi tak powiedział dlatego że te felgi z nowymi oponkami są komuś zarezerwowane więc tak było najlepiej powiedzieć.

To nie można szczerze powiedzieć, tylko kit wciskać?

 

Na jakim rozmiarze opon się jeździ najlepiej, chodzi mi o to żeby nie był za twardy, 195/50/15 będą dobre? i czy nie będą pokazywały złej prędkości?

 

Zajrzyj sobie na taką stronkę:

http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

 

Wpisz oryginalny rozmiar opon i poeksperymentuj z większymi. Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak podjadę do niego powiem mu co i jak, i poproszę żeby mi je założył na jakieś 2 może 3 dni żeby na nich pojeździć trochę i wszystko będę wiedział, czy nie jest za twardy i tak dalej, dzięki chłopaki za pomoc, już wiem jak z nim gadać.

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zderzaczek to jest przerobiony z SR-ki? Bardzo fajnie wygląda i te kierunki białe, autko stało się poważniejsze przód mnie osobiście się bardzo podoba, ciekawe jakby to wyglądało w sedanie

 

pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten zderzaczek to jest przerobiony z SR-ki? Bardzo fajnie wygląda i te kierunki białe, autko stało się poważniejsze przód mnie osobiście się bardzo podoba, ciekawe jakby to wyglądało w sedanie

 

Ten zderzaczek jest przerobiony ze standardowego zderzaczka wersji po lifcie w '97 roku. Tyle że dolna jego część została w PhotoShopie zdublowana i wyciągnięta w dół ;) SR'ka faktycznie ma taki duży wlot powietrza, ale reszta zderzaka jest całkiem inna. Zajrzyj sobie do działu Nasze Auta na stronie głównej. Widziałem tam jakąś SR i GTi. Mają taki sam zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie na temat pomalowania auta na 2 kolory ? tak przez połowę-pod skosem ? :)

 

daj spokoj, beda sie smac ze miales mega-dzwon i nie miales kasy na lakier to trysneli czym bylo... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ale kurcze to fajnie wygląda - np. połączenie srebrnego i czarnego :) może to i jakies przekombinowanie jest, ale czego się nie robi dla poprawy wyglądu .... gorzej jak się nie spodoba juz po fakcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...