Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Co ciekawego wozisz swoją Navarą? - zapraszam do zabawy


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czy to jest zakamuflowany wątek kto czym się zajmuje ?

to ja startuje na konkurs pod katem najdłuższego .. bagażu dragi koło 12m :) trochę wystawały, może znajdę fote gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gostek przebija wszystkich ;-)

 

http://www.youtube.c...p?v=zbfZxvsDp3c

 

 

No proszę co potrafią Nissany :D

 

Koledzy mam pytanko orientuje się ktoś jakie maksymalne obciążenie mogę położyć na otwartą tylną klapę używanej przez nas ciężarówki ?? Mam zamiar transportować quada na pace ale tylne koła musiałyby stać na tylnej klapie i nie wiem czy nie będzie to dla niej zbytnie obciążenie. Stąd moje pytanie :]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten film to fake .. kawałek reklamy,

w moim d21 jest 300kg na klape .. w navarze jest więcej palstiku więc nie wiem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dobrze ale kiedyś ptzeglądając instrukcję wyczytałem tam coś 300kg linki od klapy są solidne niewiem tylko jak blacha do której się trzymają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz woził quada to zawiasy tobie opuszczą się tak jak u mnie i co jakiś czas trzeba je podginać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz woził quada to zawiasy tobie opuszczą się tak jak u mnie i co jakiś czas trzeba je podginać

 

A jeśli można wiedzieć jakiego masz quada (przeprawowy czy sportowy)? Ile wazy ?? Oraz w jaki sposób go pakujesz na pakę (wjeżdżasz czy wciągarka)??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha grizzly 660 chyba waży 285kg a na pakę wjeżdżam stojąc obok quada (dodatkowo nie staję na tylną klapę) , zawiasy opuszczają się dopiero od jazdy gdzie trzęsie quadem a nie od samego wjeżdżania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jest fajne rozwiązanie na przedłużenie paki. Specjalny płotek-barierka, którą się przekręca na otwartą tylną klapę. Tym sposobem można prosto przedłużyć pakę o długość tylnej klapy - właśnie o około 50cm. Osobiście zazdroszczę właścicielom D40 systemu mocowania ładunku na pace w postaci szyn z ruchomymi mocowaniami. U mnie w D22 niema nawet najmniejszego oczka do mocowania. Czy może koś z Was spotkał się "szynami" do mocowania ładunku na wzór z D40 - oczywiście bez samego D40 smile.gif. Może komuś są niepotrzebne i nie wie co z nimi zrobić, chętnie pomogę smile.gif.

 

Pozdrawiam

 

Też mam D22 z 2005 roku i miałem problem bo oryginalnie są tylko w rogach paki haczyki i to w dodatku pod górną krawędzią burty.... Znajomy kupił używane C-Channel'e i zamontował u siebie (z lekkim przycinaniem)... a ja wziąłem i kupiłem w markecie budowlanym takie mocowania do masztów w kształcie litery "U" i zamontowałem w rogach w podłodze paki i jest extra... zupełnie wystarcza a dodatkowo pokryłem speedlinerem więc nie do zdarcia ;) polecam trik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Witam.

 

Ja od kilu lat wożę oczywiście VAT i głównie śmieci pozostałe z oklejania samochodów (papiery podkładowe, folie, kartony). Raz na dwa tygodnie wywożą śmieci (segregowane, ekologia!) to opróżniam. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Jestem nowym użytkownikiem forum a co za tym idzie od niedawna posiadaczem Navary D40 z 2006r. Pobuszowałem troszkę po forum i mam teraz takie pytanko. Czasem będę chciał przewieść na pace swojego quada (Suzuki KQ 700) Może podpowie ktoś jakie patenty zastosował do wprowadzania quada na pakę. Czy najazdy były kupowane a może własnej konstrukcji. Interesował by mnie również system mocowania do burty oraz długość i szerokość najazdów. Z góry dzięki za wszelakie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...