Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P11/WP11] Jakie zaciski hamulcowe ?


Gość Stranger

Rekomendowane odpowiedzi

Dorwałem się do manuala P11 bo czeka mnie trochę pracy przy przednich hamulcach. No i patrzę, a tam stoi, że w Primerkach były dwa rodzaje zacisków. Bendix i Girling. Tyle, że nie wiem czy to dotyczy wszystkich faz, czy tylko I i II. Może ktoś wie czy w P11 ( czyli faza III ) też występowały różne? A jeśli tylko jeden typ to który?

 

Może w tym manualu jest odpowiedź na moje pytanie, ale jakoś tego nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, i jako nowy pozdrawiam wszystkich :)

A propos postu, może dałbyś jakiś namiar na rzeczonego manuala..? W sieci, jak na lekarstwo, a niedawno wymieniłem P10 na P11 ;)

 

pozdrawiam

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby kogoś interesowała odpowiedź na pytanie, na które nikt nie potrafił mi odpowiedzieć, to mogę jej udzielić jako, że jestem już po wymianie.

 

Primera P11 2.0 SLX z 03.97 ma zaciski typu Girling. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie chyba się udało wyczaić hasło, ale chyba skopany jest ostatni plik, albo hasło jest zupełnie inne. Tak, czy tak nie rozpakowuje się ostatni plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Jakby kogoś interesowała odpowiedź na pytanie, na które nikt nie potrafił mi odpowiedzieć, to mogę jej udzielić jako, że jestem już po wymianie.

 

Primera P11 2.0 SLX z 03.97 ma zaciski typu Girling. ;)

 

a to jest gdzies na tych zaciskach napisane czy mozna jakos poznac :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...