Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

problem z micrą k10 1.0


Gość sthich
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema miałem wczoraj zrobic i wymienic ten oring ale samo mi sie zrobiło tzn poluzowałem sróbki od pokrywy tam co jest pomka i sie zrobiło i obyło sie naprawiania mam nadzieje ze nie bedzie ciekło.Ale mam znowu problwm teraz reczny nie zawsze mi odkakuje i niewiem jak mam to zrobic mie mi pomozecie.Bo niewiem kompletnie co moze byc przyczyną czy linka juz jest stra czy co pomóznie za wszystkoi dzikeuje.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pancerz na lince masz uszkodzony- wtedy dostaje sie tam woda i to rdzewieje i potem nie chce odbijac. niestety to trzeba prawie zwasze wymienic te uszkodzona linke - koszt ok 60zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka LeXaN ma racje

u mnie tak byly zapieczone w otoczce ze muzialem nogami sie o auto zapierac i kombinerkami ciągnąc zey troszke wyszła

kupiłem zestawik nówka za 120 zł obie:

] i teraz działa jak złoto;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka LeXaN ma racje

u mnie tak byly zapieczone w otoczce ze muzialem nogami sie o auto zapierac i kombinerkami ciągnąc zey troszke wyszła

kupiłem zestawik nówka za 120 zł obie:

] i teraz działa jak złoto;]

ty kupywałes u siebie w mescie czy przez sklep internetowy moze wiecie gdzie sa tanie i dbre czesci i jak myslicie czy warto jes malowac cało mikrunie bo mi juz od dołu zaczyna rdza barac i włąsnie sie zastanawiam czy niee pomalowac moze sie orietujecie po ile jest laskier i jaka cena?? dzieki pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier masz zwykly akrylowy czy jakis metalic lub perla? jak zwykly to koszt malowania przez jakiegos znajomego lakiernika lub "pana Zdzisia" nie powinien przekroczyc 800zl (razem z lekkimi poprawkami blacharskimi i konserwacją) ale jesli masz metalic lub perlowy to licz jakies 1000-1200zl chyba ze masz lakiernika w rodzinie i ci robote zrobi za free :wink: ale moze wystarczy konserwacja tylko ? wtedy powinno ci starczyc 200-300zl no chyba ze znowu masz "przyjaciela" i ci gratis machnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

linki kupwałem w normalnym motoryzacyjnym czekalme 2 dni na zamowienie (w sklepie gdzie japoncow niezabardzo prowadzą )ale cene mieli spoko bo bywają drozsze ;]

 

 

co do lakieru to ja sobie sam bede mache malował chyba :P hehe pobawiesie w lakiernika a jak spiendrole to dam koledze taty do zrobienia(zna sie na rzeczy:P ale nieprowadzi zadnego zakladu:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzis sie zabieram za reczny mam nadzieje ze go zrobie i mam jeszcze do was pytanie mze macie silniczek do tylnej wycieraczi na zbyciu? ja bym chcetnie kupił za niewielką kase bo ja mam sielniczek ale zembatki mi sie zjechały i wogole ta wycieraczka nie chce chodzic i musze chyba silniczek wymienic i jak byscie mieli to dajcie znac pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro

moge dac ci znac czy mam ten silniczek bo mam klape ale niepamiętam czy jest silniczek

a piomal powinien miec takowy:]

wal do niego jak cos:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

odswieze temat bo wlasnie wymieniam oring u siebie i mam przed soba orginalny oring z ASO Nissana, a nie zauwazylem zeby ktokolwiek wczesniej podal wymiary oringu, ktore moga byc pomocne...

srednica zewnetrzna: 29mm

srednica wewnetrzna: 22mm

srednica "gumki": 3,5mm

oring.JPG

 

moze to sie komus przyda jak bedzie szukal po sklepach, chociaz koszt oringu w ASO jest niewygorowany... 13zl...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

doobra stary... to tylko 10zl... zestaw "paczka fajek + browar"... nikt nie byl w stanie podac wymiarow poszukiwanego oringu, a u mnie widac byl jakis "dopasowywany na rurke" i byl mniejszy i nawalone silikonu... widac nie zdalo egzaminu, bo cieklo... a tak kupilem orginalny i przynajmniej nie bede musial juz grzebac przy tym i przynajmniej jak ktos bedzie mial taki problem to bedzie juz znal wymiary orginalu... chyba te 10zl bylo tego warte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja odpowiem bo tez to mialem :P hehe wymontowalem rureczke podszedlem do sklepiku i kupilem oring :P za złotóweczke , dokladniewyczyscilem przed tym tyci silikonu i trzyma jak ta lala;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...