Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Almera GTI by PumaRST


PumaRST
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

całkiem ładne przyrosty... ale ja bym robił 2,5 cala zauważ że moc spada od 6xxx obr/min

 

owszem spada. na to moze mieć wpływ harakterystyka wałków tu już Coobcio bedzie wiedział. co do 2,5" to cie troche poniosło bo to 63,5mm a tyle to ja mam w aucie Turbo i już napewno nie wierze w to że w aucie n/a to da co kolwiek sensownego Przynajmniej na takim poziomie zaawansowania w przebudowe. Mozę gdybyśmy mówili o 250+ KM z n/A to by miało sens ale nie na poziomie 150KM. Być mozę gdyby było 60mm to by góra jeszcze była lepiej ale napewno było by sporo głośniej a juz teraz jest głośno - czytaj miałeś racje że sie bedzie darła :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
tu już Coobcio bedzie wiedział. co do 2,5" to cie troche poniosło bo to 63,5mm a tyle to ja mam w aucie Turbo i już napewno nie wierze w to że w aucie n/a to da co kolwiek sensownego

W Nissanowym SR20 wszystko się sprzawdza co ma średnicę od 52 do 63,5mm... :P

Pewno jeszcze grubsza rura też by się sprawdziła choć testów nie robiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewno jeszcze grubsza rura też by się sprawdziła choć testów nie robiłem.

 

mysle ze u Yarko po doprężeniu kolektor 4-1 i wydech 3' byłby w sam raz i dałby extra 5km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, nie bede sprzeczął choć mam odmienne troche zdanie ;)

 

powoli zbieram sie do modzenia z dolotem, to ze musze przerobić rure miedzy przepustnicą a MAFem to wiem (jak ktoś ma na zbyciu taki element to chętnie kupie w rozsądnej cenie) ale zastanawiam sie czy kupowac wkładke K&N czy też jakiś stożek, napewno jak cos to filtr pozostanie w komorze silnika i jesli pójdzie wkładka to doprowadze jakoś wiecej zimnego powitrza do puchy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkładka i do seryjnej puszki doprowadź poweitrza z nadkola a z nadkola wywal puszkę...

 

 

Ok czyli tą kwestie mam załatwioną , to jeszcze tylko trzeba bedzie wyczarowac dolot "power rure"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

tak auto sprzedane, nie zdążyłem zrobić ogłoszenia nawet. Nowy właściciel dostał w komplecie ECUmastera i myśle ze powinien odwiedzić Coobcia na dalsze mody.

 

Temat chyba do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...