Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[QQ] Bagażnik na dach


Gość cola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z kolei mam pytanie jaka maksymalna dlugosc boxa mozna kupic narty malzonki maja 155c i to wlasnie one beda przewozone czy 175cm dlugosc boxa bedzie ok?Auto z relingami.Przymierzam sie do Thule Pacific 200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Sprzedałem swojego QQ+2. Zostały mi belki Thule Aero - stan dobry używany. Nie działa 1 zamek ale to w niczym nie przeszkadza. Jak ktoś potrzebuje prosze o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam pytanie jaka maksymalna dlugosc boxa mozna kupic narty malzonki maja 155c i to wlasnie one beda przewozone czy 175cm dlugosc boxa bedzie ok?Auto z relingami.Przymierzam sie do Thule Pacific 200

 

Do swojego QQ+2 mam bagażnik 175cm. Używałem go wcześniej w Almerze N16, także raczej nie musisz się przejmować długością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Witam

Nie mam relingów, byłem w InterPack i polecają mi aluminiowe belki Atera 045200 dedykowane do QQ. Czy ktoś ma te belki, używał? Polecacie czy raczej nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś w Pugu 206 + uchywty na rowery też Atera (wszystko aluminiowe, nie czarne blachy). Były bardzo ok.

Edytowane przez maniujr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nigdy nie woziłem ale na auto typu suv/corsover to zdecydowanie na hak. Komfort wsadzania rowerów oraz komfort podróżowania ale cena za sam bagażnik + hak potrafi przestraszyć.
Zależy też ile i jak kto używa jak raz do roku to ok tylko jaki sens wtedy jechać X km z nimi na dachu. Lepiej wypożyczyć na miejscu.
Ja mam Belki Thule wingbar + proride 598. Jak chcesz to możemy się jakoś umówić i przetestujesz sobie.
Muszę tylko dokupić uszczelki i dociąć bo z bagażnikiem rowerowy słychać gwizdek.

0abc45f0e476aa977ac6161cb7914586.jpg
Tak poglądowo

Edytowane przez pawcio
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy ile waży Twój rower i jakie masz doświadczenie w ich montażu ;)

Mój waży 16,9 kg i spokojnie można go wsadzić. Trzeba tylko dobrze go złapać i okiełznać przednie koło. 

Tylko hak spokojnie można taniej zamontować ;) 

Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hak można kupić już za ok 200pln + kilka stówek montaż i podpięcie... sprawdź wątek o hakach, bo często się temat przewala...

 

nie wiem za co ASO chce ponad 4tys...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł przyczepki, żeby czujniki nie piszczały po podłączeniu i tyle. 


Można też i tak

860304b6b514dcb7e754dd26b428678b.jpg

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać Edytowane przez pawcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...