Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Laurel C32 2.4E SGL


Fer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
Paderborn, były RFN ;)

 

Piękna sprawa... W takim swap zrobić... :) Takie RB26 tam wpakować :P

Ale byłby sleeper...

 

Ok, a tak na poważnie najpiękniejsza jest w takich autach ich oryginalność i na pewno do póki wszystkie części są oryginalne, autko będzie super. :D

 

P.S. No chyba, że swapa zrobimy na RB26 :P hehehehehe :D

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie RB26 tam wpakować :P

W tym aucie sobie wypraszam ;)

 

Mam 2 auta, gdzie nie miałbym żadnego "ale" na swapa, ale od tego egzemplarza "wara" z przeróbkami i wogóle rozkręcaniem autka :one:

 

Problemu z wpakowaniem nie ma napewno przy RB25DET, ale to jest osobny w sumie temat, a narazie wolę zbierać zadbane auta, niż reanimować padliny po 1.5-3tys zł w Polsce, które nie będą oryginalne (chyba że nasz budżet wynosi ok 50tys zł) - części nowe, oryginalne są bardzo drogie (tak jak do nowych aut, z klasy średniej/wyższej) - sypnę parę cen pewnych duperel - grill - ponad 1000zł, tylni zderzak to myślę że wyniesie ponad 2tys zł (boczna część tylnego zderzaka, która jest na błotnikach kosztuje 800zł, a są dwie + cała część tylna - główna której ceny nie znam + do tego z 10spinek do metalowych listew po 5zł sztuka + listwy metalowe do zderzaków - nie znam cen). Mocowania zderzaka - 80zł sztuka - 4sztuki na tylny zderzak, 2 sztuki na przedni. Śruby do przykręcenia zderzaków - 10zł/szt, w sumie 16 śrub na auto. Można mnożyć i mnożyć :029: Nie chcę znać ceny oryginalnej przedniej szyby (wiele Laureli ma wymienioną przednią szybę, przeważnie na zamiennik...)

 

To autko jest oryginalne, nie zniszczone, ma brak ognisk korozji, jedynie znamię w komorze silnika po wybuchu akumulatora ... Przebieg rzędu 3.5tys km rocznie i na takim lub mniejszym poziomie pozostanie.

 

 

Do przeróbek, modów itd mam inny temat - http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.p...92&start=35 Tutaj w sumie mam opisany drugi, zadbany egzemplarz, ale aktualnie przechodzi metamorfozę i na zlot ogólnopolski będzie gotowy :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od tego egzemplarza "wara" z przeróbkami

i bardzo słusznie... po co poprawiać fabrykę. Stosuję to samo w moim autku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trochę zaktualizowałem temat, wrzuciłem fotki ze zlotu i wykres z hamowni ;)

 

Trochę temat zaniedbany, a auto trochę zyskało od ostatniego razu :). Dostało oryginalne pokrowce na siedzenia oraz fabryczne 15'' które miałem zamontowane w granatowym Laurelu.

 

dsc4815.th.jpg dsc4813s.th.jpg dsc4878.th.jpg dsc4881.th.jpg

 

dsc4834.th.jpg dsc4826z.th.jpg

 

Nowa mała aktualizacja - Grill JDM :)

dsc5350jn.th.jpg dsc5353.th.jpg dsc5369.th.jpg dsc5376.th.jpg dsc5380.th.jpg

Edytowane przez Fer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze zlotów w Borsku dokładnie sobie je obejrzałem. Naprawdę jest cudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...