Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Żaróweczki w przyciskach


Gość Luka_x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupowalem w sklepie elektronicznym!!! zaplacilem bodaj 0.80.gr.!! 8)

a w ASO krzykneli razem z tym plasticzkiem 40 dychy!! ich chyba popierdoli...lo!!! :evil:

napewno znajdziesz!! tylko wez stara coby wiedzieli o co biega!! :wink:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie potrzebuję świeczki do podświetlania tablicy rozdzielczej bo mi zgasła a jeszcze nie rozbierałem. Czy ktoś może mi powiedzieć jaka to jest żebym mógł kupić przed rozbieraniem czy czeka mnie rozbiórka 2 razy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie potrzebuję świeczki do podświetlania tablicy rozdzielczej bo mi zgasła a jeszcze nie rozbierałem. Czy ktoś może mi powiedzieć jaka to jest żebym mógł kupić przed rozbieraniem czy czeka mnie rozbiórka 2 razy?

jesli chodzi o podswietlenie tablicy to sa takie wciskane zaroweczki o mocy 3W!! tylko nie zakladaj 5W bo sie szybko przepala!!!! tak jak u mnie! nie mialem jednej sztuki i wsadzilem 5W i teraz swieci na zolto!! :x

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarowki w zegarach sa dwie: W5W 12V 3W i W1,2W w ilosci roznej uzaleznionej od ilosci kontrolek.3 zarowki w5w podswietlaja zegary zmieniajac na nich "kapturki" mozna zmienic kolor podswietlenia z orginalnego bialego uzyskiwanego przez niebieskie kapturki na jakies inne.

a zarowki w przyciskach to najmniejsze zarowki z dlugimi "wasikami" aso za zarowke w szczecinie chce 3pln.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówqeczki do przycisków znalazłem ez problemu po 50gr. Ale tego że w tablicy są 3W żarówki a nie 5W to szkoda że nie przeczytałem wcześniej. Wsadziłem 5W zielone bo nie mogłem dorwać katórków a starego się nie dało już zdjąć. Jak wsadziłem zwykłą przezroczystą to było strasznie jasno. Teraz zielono mi i podoba mi się. Mam nadzieję że się nie przepalą za szybko zapłaciłem za nie 7 PLN za sztukę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz wiedziec o tym ze niektore sruby mozna odkrecic dlugim srubokretem a do trzech na gorze zegarow lepszy bedzie jak najkrotszy no i pare zatrzaskow i zaczepow na ktore trzeba uwazac szczegolnie plastikowej ramki kolo lewarka.a tak pozatym latwe.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zmieniłem żaróweczkim we wszystkich przyciskach i jeszcze w podświetleniu zapalniczki. Żaróweczki kupiłem w sklepie elektronicznym w Astrze ( do dla tych z Wrocławia ) po 90 gr zaq sztukę. Jest fajnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o żaróweczki (małe z wąsami). Można je kupić na wolumenie 2 zł za paczkę 10 szt. Od wejścia głownego na plac i pierwsza alejka w prawo - facet z babką po prawej stonie 15m przed końcem alejki. (tylko w niedziele)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

da sie spoko. ale musisz spelnic jeden warunek - msisz miec dlugie tyci tyci gumowo gietkie raczki i niesamowicie sprawne niczym raczki mc gyvera.

 

a tak powaznie - trza srodkowa konsole odciagnac by moc wyciagnac przyciski i wtedy zarowki wyminic.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez niedawno wymienilem u siebie te zaroweczki od podswietlenia przyciskow na konsoli. Nie mialem pojecia jak sie za to zabrac to wyjalem radio razem z kieszenia, wsadzilem reke i wypchalem przyciski na zewnatrz - wyszly razem z kostka. Potem srubokretem lekko przekrecilem to cos plastikowe na czym trzyma sie zarowka :P - a to odskoczylo do gory. Potem za wasiki zarowke i juz byla w rekach :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy naprawdę wszystko jest podświetlone na konsoli środkowej?

U mnie świecą tylko suwaki od nawiewu (wszystkie 3) i przycisk do świateł awaryjnych. Włącznik ogrzewania tylnej szyby i spryskiwaczy reflektorów nie świeci :(

A czy świecą przyciski do sterowania szybami i centralnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
hej, moze ktos powiedziec jakie do cholery powinny byc te zarowki?

wszystkie po kolei szybko szlag trafia... :x

 

To sa takie najmniejsze z wasikami 1,2 W na 12V do kupienia w kazdym sklepie z czesciami elektronicznymi a takze w niektorych motoryzacyjnych. Wygladaja jak dioda tylko sa ciensze.

Chyba w koncu porobie zdjecia tych zaroweczek do sunny i poprosze admina o przyklejenie. POczekam tylko az bede wymienial przepalone pod zegarami to bedzie komplet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maniek-ol

Przestańcie się drażnić żarówkami , kupcie diody i będzie po bólu. Jeśli chodzi o podświetlenie zegarów i konsoli to mam wsadzone diody i jest pięknie. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki,

 

a czy w panelu sterowania szybami/c.zamkiem (przycisk automatycznego opuszczania szyby kierowcy) i sterowanie polozeniem swiatel sa podswietlane diodami czy zarowkami? (zielone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafalski
ja kupowalem w sklepie elektronicznym!!! zaplacilem bodaj 0.80.gr.!! 8)

a w ASO krzykneli razem z tym plasticzkiem 40 dychy!! ich chyba popierdoli...lo!!! :evil:

:wink:

bez kitu miałem to samo chcieli 30 zł a ja zaplacilem 0.80gr no 10 minut roboty i po bolu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...