Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

200SX S14a Racing Edition by Adams


Adams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na to jeszcze chwile potrzebuje -> a) doladowanie (choc tu juz nie jest zle); B) recyrkulacja (zeby nie odpuszczal miedzy biegami); c) ogarniecie kierownika (zeby wrocil do starych czasow 0-100kmh). Jak to zrobie to zapodam wykresidlo

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie było warunków. Pierwszy raz byłem na S licząc na jakąś przejażdżkę.

Autko Adamsa prezentuje się i jeździ fantastycznie. Nie było by wstyd przegrać z takim przeciwnikiem. Pozdro dla zmarzniętej ekipy stołecznej NKP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba bylo qrcze mowic - przeciez przewozka nie bylaby problemem!

 

[ Dodano: Pon 03 Lis, 2008 03:57 ]

Maly update odnosnie problemow z doladowaniem -> po intensywnej lekturze sxoc sklaniam sie ku teorii ze seryjny actuator niedomaga powyzej 1 bara - mam nadzieje ze na dniach zamowie regulowanego HKS'a (ustawi sie na 0.9bara a mbc na 1.2 i powinno byc jak trzeba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fajne autko masz. Marzy mi się takie, ale fundusze nie pozwalają. Powodzenia w dalszych modach.

 

Ps. Adams z której "strony" Włoch jesteś? Może jesteśmy sąsiadami :D Muszę uważnie się rozglądać po okolicy.

Pozdrawiam Cezary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za mile slowa Panowie :) Co do miejsca zamieszkania to dokladnie jak Elmer mowil - od strony Okecia.

 

 

@Misiek - co ty nami ludzi straszysz - my przecie kulturalni :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia - moze podjade ale z uwagi na to ze poczynilem dwa nieplanowane zakupy dla nissmo actuator'a dalej nie wymienilem wiec nie ma sensu hamowac bo bost dalej nieogarniety....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawi mnie co Wy na to bo z racji ze troche sie namnozylo racingow postanowilem choc troche odroznic auto - padlo na felgi ale inne niz na poczatku myslalem. Weszly OZ Ultraleggera 18x8, kolo pomimo ze o cal wieksze to o ~3kg lzejsze od BBS'a (liczac z tym ze BBS mial na sobie o 2cm szersza opone), wyglada to tak:

 

OZ.jpg

 

OZ2.jpg

 

OZ3.jpg

 

OZ4.jpg

 

No i jako ze teraz tarcza hamulcowa wyglada troche smiesznie w wiekszym kole to przyszly rowniez 330mm nacinane brembo:

 

OZ5.jpg

 

Niestety czekam jeszcze na klocki ze stanow ale mam nadzieje ze do weekendu dojda i mozna bedzie to wszystko zainstalowac (przydaloby sie bo juz od kilku tygodni nie mam OC :/ )

 

Opinie jak Wam sie to widzi akonto poprzednich felg milo widziane.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne koło :) zachowany ten sam obwód ? bo po fotach wydaje się, że przerwa pomiędzy oponą a nadkolem się zwiększyła.

dobry wybór, szkoda że w PL nie da się jeździć na luzaku na niskim zawiasie, bo jeszcze lepiej wyglądałaby obniżona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość EnDrIu WAWA

o f*ck...przepiekny!!!

 

Zdjales spoiler? Wpadne do Ciebie ktoregos razu przymierzyc czy bedzie mi pasowac w s13 spoiler s14a:)

 

Daj mu jeszcze gleby i juz nic nie rob z wygladem...jest przepiekny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...