Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

200SX S14a Racing Edition by Adams


Adams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczalem wysokotemperaturowa farba w spray'u (deco-color czy jakos tak) ale nie pasowala mi wykonczenie (latwiej by sie brud czepial) wiec kupilem zwykla (gloss) farbe tej samej firmy w kolorze aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzieki Sajfer - dlugo sie zastanawialem jakie kola zalozyc i juz praktycznie kupilem Roty P45R w kolorze bialym (tez pieknie pasuja), ale w koncu padlo na Ultraleggery po czesci z uwagi na fakt ze jakos mam wieksze zaufanie do OZ niz Roty :)

 

A co do prac to skrzynia ponownie na miejscu. Bede musial poprawic kilka drobiazgow (np. brak uszczelki w wydechu i umiejscowienie rozrusznika) ale to juz pryszcz przy calej robocie. Narazie niestety 500km na dotarciu wiec wrazen z jazdy opisac nie moge :( Jedyne co daje sie wyczuc to cholernie (!!) ciezkie sprzeglo i fakt ze przy spokojnym ruszaniu duzo mocniej spadaja obroty (lekki zamach).

 

Srodowisko pracy:

gallery_23_74_100501.jpg

 

Przed zalozeniem:

gallery_23_74_102160.jpg

 

I na miejscu :)

gallery_23_74_143457.jpg

Edytowane przez Adams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze jakiejs innej firmy z allegro ale sprawdzone w zakladzie u znajomych i sa bardzo porzadne - zlego slowa nie moge powiedziec jak na pelen kit za 145pln :)

 

A piwo z kielonkow - no coz - ja to generalnie malo pije... :whistle: A tak na serio to zaczalem produkowac cytrynowke ;)

 

A co do wyjazdow na ulice to takie zycie - juz po pierwszym jak pojechalem na kanal do znajomych walczyc z rozrusznikiem to skrzynie okazala sie uwalona... No ale na tym chyba polega ta robota :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

:D sadze ze to bardzo dobra iniciatywa :rolleyes:

 

A co do autka to mierzone dawno nie bylo ale po tym co jest zrobione i tym ze daje sobie rade z ponad 300konnym caymanem podobnej wagi sadze ze mozna zalozyc +/- 300hp na silniku.

 

Ostatnio sporo się nie dzieje, ale mimo wszystko udało się wrzucić camber correction kit whiteline'a i kilka dodatkowych poliuretanów na tył:

 

Ocynk:

gallery_23_58_26371.jpg

 

Lakier + poli

arms2.jpg

 

Na miejscu

rearsus.jpg

 

Przy okazji zeby niebiescy sie nie czepiali dorobilem drugie tylne swiatlo przeciwmgielne (seryjnie swieci tylko lewa strona dla LHD ale postarajcie sie wytlumaczyc to inteligencji z drogowki...)

 

doublefogs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Serce rośnie jak się patrzy na Twoje poczynania. SX jak marzenie. Koniecznie sprawdź te swoje koniki i przjedź na jakieś lotnisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dopiero co zauważyłem że dołożyłeś dolną rozpórkę, tak patrząc po modach to szykuje się piękne odpicowane auto do TA - jeszcze tylko negatywy z przodu zrobić i już w ogóle będzie bajka i raz na dobre pozbędziesz się podsterowności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zalozenie jest takie ze kiedys tam jak juz sie uda go w miare skonczyc auto ma byc wlasnie z zacieciem do szybkiego pokonywania zakretow. Ale musze przyznac ze tak jak droge rozwoju silnika mam juz w glowie ulozona na najblizsze lata tak z zawiasem sprawa jest o wiele bardziej skomplikowana. Wplyw najmniejszych zmian poszczegolnych elementow na prowadzenie samochodu nie jest wcale oczywisty, prosty do przewidzenia etc. - sadze ze bede musial sporo sie napocic zeby ze zlozonego juz jak /mi sie wydaje/ trzeba zawiasu wyciagnac dokladnie takie prowadzenie o jakie mi chodzi. Ale w sumie jestem z tego zadowolony bo to troche krok na "nieznane wody" - interesujaca sprawa :)

pzdr

 

Kilka filmikow - w rolach glownych Coobcio, Bombel i ja:

 

http://www.youtube.com/watch?v=__o-3XzTrJQ

http://www.youtube.com/watch?v=p3piouanDrw

http://www.youtube.com/watch?v=11azjtbealc

http://www.youtube.com/watch?v=G95KxSGY4KA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...