Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewody zapłonowe


Mike
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie polecacie przewody zapłonowe?

 

Ja skusiłem się na tajwańskie zamienniki i autko chodziło gorzej niż na starych sprawdzonych oryginałach. Zmuszony byłem je oddać i czekam na zamówionko na oryginały.

A może jest coś równie dobre co oryginał i przy okazji nie kosztuje 240-300 zeta?

Ktoś mi polecał kabelki Tesla (czeskie), ma ktoś z Was jakieś doświadczenia z nimi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myślałem w połowie tekstu, że kombinowanie Cię czegoś nauczyło :wink: :D A tak na poważnie, sam już widzisz, że nie ma taniego i dobrego. Jest albo tanie, albo dobre. Kupuj oryginały, bo nie ma jak sprawdzone!!! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak jest wyraźna różnica?

 

(kurcze, muszę poszukać jakiś kumpli w Łodzi od nissanków bo coś słono płacę za części :-) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o przewodach NGK? Kosztują w granicach 200zł.Świece mają super więc przewody pewnie też? Jeździł ktoś z Was na takich?

 

gdzie widziales NGK za 200? jak szukalem kabli to znalazlem je tylko po taniosci za jedyne 450....

za dwie paczki to bierz od razu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Intercarsie NGK do mojego GTI kosztują około 286pln - ja dzięki uprzejmości znajomego znajomego miałem taniej ;) Kable godne polecenia za jakość i wykonanie, a samochód wydaje się troszke bardziej żwawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Intercarsie NGK do mojego GTI kosztują około 286pln - ja dzięki uprzejmości znajomego znajomego miałem taniej ;) Kable godne polecenia za jakość i wykonanie, a samochód wydaje się troszke bardziej żwawy :)

 

Hm...za 245 są do kupienia oryginalne nissana, zastanawiam się co lepsze, NGK czy Nissan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o przewodach NGK? Kosztują w granicach 200zł.Świece mają super więc przewody pewnie też? Jeździł ktoś z Was na takich?

 

gdzie widziales NGK za 200? jak szukalem kabli to znalazlem je tylko po taniosci za jedyne 450....

za dwie paczki to bierz od razu :!:

Odezwałem się do gościa na allegro - sprzedaje swiece.Cena 200 zł dotyczy primery 2.0 z sinikiem Di z 1991 roku.Jak chcesz podam ci maila na priva?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż....klamka zapadła. Dzisiaj odebrałem oyginały (podobno oryginały, cos na nich pisze z japońska), zapłaciłem 245 ale powiem szczerze...

 

Zdecydowanie polecam!

Autko przeszło metamorfozę. Nic nie przerywa i nie szarpie. Nie polecam żadnych podróbek!

Co prawda odkryłęm jeszcze ślady śniedzi i korozji na wyjściu kabli z kopułki i pewnie niedługo wymienię kopułkę i palec.

Jednak jak dotychczas same przewody zdziałały cuda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
TO samo u mnie bylo jak zmieniłem na Janmory :)

Wolne obroty sie poprawily...

pytałem w jednmym ze sklepów i u gościa sa janmory po 90zł a swiece NGK po 13 zł, chyba się skuszę na takie rozwiązanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi kiedyś oferował te kabelki w podobnej cenie, ale nie kupiłem bo nie znane na polskim rynku, choć Czesi słyną z dobrych świec i przewodów. Na pewno Tesla to nie firma krzak i jest duża szansa, że te kable się sprawdzą...

Ale nie namawiam, bo sam nie wypróbowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja dziś zajrzałem pod maskę i zobaczyłem, że ... coś mi pogryzło najdłuższy przewód :twisted: Prawie na całej długości izolacja postrzępiona, ale samochód "chodzi" :) . Całe szczęście, że nie zabrało się za pozostałe. Wymienię ten jeden przewód, chyba na Boscha. To te cholerne wiewiórki pewnie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zajrzałem pod maskę i zobaczyłem, że ... coś mi pogryzło najdłuższy przewód :twisted: Prawie na całej długości izolacja postrzępiona, ale samochód "chodzi" :) . Całe szczęście, że nie zabrało się za pozostałe. Wymienię ten jeden przewód, chyba na Boscha. To te cholerne wiewiórki pewnie :evil:

 

Jak przewody to tylko oryginały albo NGK. Za Bosha nie warto przepłacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wymieniałem na Teslę i jest ok z jednym wyjątkiem. Mianowicie w pudełku nie było tego najkrótszego(jakieś 8 cm). Silnik 2.0Di. I śmigam na starym, ale widzę, ze jest lekko uszkodzona powłoka. Można to dostać oddzielnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...