Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

FILTR POWIETRZA


Gość Domino
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wkładka sportowa K&N, jak podaje producent, wytrzyma 1 000 000 km. W tym czasie wymienisz zwykły filtr przynajmniej 10 razy :) Musisz tylko pamiętać, żeby wkładkę sportową myć raz na jakiś czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam wkladke i jak juz sie ja kupi to nie martwisz sie o wymiane filtra, jak napisal przedmowca, trzeba tylko myc co jakis cza, wiec wybierajac postaraj sie kupic filtr z gabki, (gabczasty) latwiej sie go myje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na tą stronę:

 

http://sklep.tuning.pl/dzial.php?d_id=79742

 

Tu masz przykładowo wkładki K&N do Sunny N14 (pozycja nr 1 i 2). To jest bardzo dobra firma - masz gwarancje, że wytrzyma tyle ile producent podaje. Co prawda wyczytasz w niektórych lekturach, że Filtron, BMC czy inne firmy MOŻE dadzą lepszy przyrost mocy lub momentu (o dziesiąte części), ale nie masz tej pewności co do trwałości produktu jak w przypadku K&N'a. Należy pamiętać też, że przyrost mocy nawet z filtra stożkowego (kilka KM) trudno jest odczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkładka sportowa K&N, jak podaje producent, wytrzyma 1 000 000 km. W tym czasie wymienisz zwykły filtr przynajmniej 10 razy :)

 

zmieniasz filtr powietrza co 100 000 km ?? :)

Bleh, zero mi gdzieś uciekło... Filtr powietrza zaleca się wymieniać co 10 000 - 20 000 km. Także DOMINO przelicz sobie ile kosztuje 100 zywkłych wkładek i porównaj to do tych 200zł za K&N'a - tanio jak barszcz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale robiac okolo 10 000 rocznie i zmieniajac nawet filtr co te 10 000 , filtr kupowalem ostatnio na gieldzie za 30pln autkiem pojedze jeszcze z 2 3 lata to wychodzi max 90pln a wkładka 200 hmmm trzeba sie powaznie zastanowic czy warto inwestowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukałem troche i znalazłem filtr firmy JR Air Filter (francuska firma jak mi sie wydaje) czy jest ona dobra? cena filtra do sunny to na allegro nowe z gw. 179pln plus 55pln srodki czyszczace w opcji , kurde zaczalem sie zastanawiac nad nim, na stronce firmy pisza ze udowodniono badaniami przyrost mocy i spadek zuzycia paliwa, chwal sie jeszcze ze czyszcza powietrze 97,5 % i wiecej a reszta firm to tylko 96%

co o tym wszystkim sadzicie? stozka nie założe bo mam gaz a co bedzie jak sobie sprawie taka wkladke ? nie popierdziuli mi to gazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o gaz to mój znajomy ma instalację gazową i filtr stożkowy normalnie założony na mikserze w fiacie palio. Mówi że chodzi w porządku.

 

P.S. jest jeszcze jeden plus takiego rozwiązania w razie problemów z instalką nie rozwali obudowy filtra jak u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...