Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Jakie czynności przed rozpoczeciem sezonu letniego?


Gość Krzychoo

Rekomendowane odpowiedzi

nadwozie umyc - wypolerowac i wypastowac!!!

podwozie porzadnie umyc!! najlepiej na myjni!! z tego syfu co zostal po zimie!! a tak wogole to sie dziwie czemu ludziska tego nie robia!! przaeciez podwozie tak nie rdzewieje jak sie umyje ze soli!!! :?

a potem pod autko i sprawdzic czy nie ma uszkodzen powloki antykorozyjnej i ewentualnie uzupelnic!!

a w srodku dobrze wysprzatac odkurzyc i porzadnie przewietrzyc !!!

i wtedy bedzie pelny wypas!! :twisted:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jeszcze mylem silnik, tez sie syf nazbieral, pomimo niektorych opini o myciu silnika, ja to po zimie zawsze robie i jakos wszystko biega idealnie. Trzeba poprostu pamietac, ze po myciu silnika trzeba go wysuszyc powietrzem pod cisnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poprostu pamietac, ze po myciu silnika trzeba go wysuszyc powietrzem pod cisnieniem

Mnie pamiętam ktoś podkusił, żebym wysuszył silnik suszarką do włosów :shock: Zrobilem tak :oops: ](*,) i po 2 dniach wracałem do domu na 2 cylindrach :x Zalały się świece, ale przeczyściłem z wody, wilgoci i syfu... więcej bez powietrza pod ciśnieniem tego nie zrobię. [-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba poprostu pamietac, ze po myciu silnika trzeba go wysuszyc powietrzem pod cisnieniem

Mnie pamiętam ktoś podkusił, żebym wysuszył silnik suszarką do włosów :shock: Zrobilem tak :oops: ](*,) i po 2 dniach wracałem do domu na 2 cylindrach :x Zalały się świece, ale przeczyściłem z wody, wilgoci i syfu... więcej bez powietrza pod ciśnieniem tego nie zrobię. [-(

To wy silnik myjecie WODĄ :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...