Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czarna P10GT reanimacja


xkarol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po dzisiejszszej Ułęży, ta motora czarnej jest zdrowa i to bardzo. Jęździł na czerwone pole bez problemu :D I mi dokopał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA widzisz xTomku nie tylko mocą jedzie auto - jeszcze trzeba by porównać rozmiar kółek i jajec :D :D :D - te drugie można wytrenować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swięta racja, szkoda, że nie zrobiliśmy kółka czerwoną razem z Tobą na prawym fotelu. Z instruktorem było zdecydowanie za wolno. Tak samo warto było się zamienić się samochodami z xkarolem. Nikt z nas o tym nie pomyślał. A szkoda.

p.s.

A kółka ma całkiem , całkiem , szerokie 17 , a ja 15-ki. No i nowe hamulce z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niezła propozycja,przemyślimy. Ale na razie to mocna, sprawna pompa paliwa z 200SX S14 wskoczy do czarnej. Powinna więc zacząć jeździć!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ułęży się sprawdzi.. W zakrętach czarna na 17-kach jest dużo lepsza od czerwonej na 15-kach. A na ćwiartkę to już czarna chyba nie ma szans bez turbo. Zobaczymy na wiosnę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wyjdzie na wykresie :D

No na pewno będzie lepiej, z tego co pamiętam na ostatnim pomiarze wyszło jej 137KM i 166Nm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu dopadlem komputer :) a Wiec jak tak, wrazenia bardzo pozytywne. Bez porownania jest dol ... samochod smiga jak szalony, silnik pracuje rwono i nie ma problemow z odpalaniem, w czwartek hamowania i chcialbym zobaczyc wynik seri :) Wielkie podziekowania dla Coobcia za szybka i "przyjemna" robote w oparach paliwka :) Teraz na poklad wejda zaciski nowe i tarcze + klocki ... poluje na ATE powerdisk-i :) oczywiscie po swietach :) Dzieki wielkie za dobra robote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkoncu dopadlem komputer :) a Wiec jak tak, wrazenia bardzo pozytywne. Bez porownania jest dol ... samochod smiga jak szalony, silnik pracuje rwono i nie ma problemow z odpalaniem, w czwartek hamowania i chcialbym zobaczyc wynik seri :) Wielkie podziekowania dla Coobcia za szybka i "przyjemna" robote w oparach paliwka :) Teraz na poklad wejda zaciski nowe i tarcze + klocki ... poluje na ATE powerdisk-i :) oczywiscie po swietach :) Dzieki wielkie za dobra robote :)

tylko kup powerdisk nie podstawowe bo lipa, szczególnie klocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś hamowanko było, wykres się poprawił uspokoił ale dalej KM brakuje do serii - ja już wiem co to nie gra ale nie powiem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś hamowanko było, wykres się poprawił uspokoił ale dalej KM brakuje do serii - ja już wiem co to nie gra ale nie powiem :P

napisz bo Karol pali słomkę za słomką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...