Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P11 GT STW 28/200 | sebabp


sebabp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MODEL: 1998, P11 GT STW Edition No.:28/200

 

 

SILNIK: 1998 cm3 SR20DEH przebieg: 230000, olej Valvoline VR-1 Racing 10W-60, Przysp. 0-100 km/h - 8.80 s Zużycie paliwa: 11.00 l/100km (cykl mieszany)

 

 

UKŁAD DOLOTOWY: stożek FUJITA + osłona

 

UKŁAD WYDECHOWY: strumienica i końcowy WM a'la MUGEN

 

ELEKTRONIKA: seria gt stw

 

 

UKŁAD NAPĘDOWY: seria gt stw

 

 

ZAWIESZENIE: seria gt stw, felgi: ZIMA DBV 15" Nankang NV-1 195/55/15; LATO OZ RACING F1 17" Nankang NS-2 215/40/17 87V

 

 

UKŁAD HAMULCOWY: seria gt stw

 

 

BODY KIT: oryginalne ospojlerowanie gt stw,

 

 

 

czarna folia na lampach z tyłu, przyciemnione do połowy

boczne kierunki przyciemnione

tylne lampy usdm

siłowniki maski

stroboskopy

dokładka zderzaka przód od Laguny I

maska Carbon 3M DI-NOC

 

ŚRODEK: pełna skóra, grzane d*py, 4xpoducha, klima manual, 4xel.szyby,el. lusterka, komputer

 

 

CAR AUDIO: seria

+SONY CDX-S2050C

 

DODATKOWE: dodatkowe wskaźniki AutoGauge volt. i temp. oleju

 

MOC: seria 150KM(181Nm)

 

 

PLANY: dodać KM i Nm

 

ZDJĘCIA:

 

 

Sierpień 2oo8

 

 

cef3137db4dc34eem.jpg 6847636712af53d4m.jpg 86562356cf620b33m.jpg c6011a9d22c5e994m.jpg

 

Listopad 2oo8

 

8c8f6090aeaa3f61m.jpg ed3a26ea34d97a79m.jpg 289685ebf019c2fem.jpg a676826700832bd3m.jpg

82efd44903b5f879m.jpg eb68f90cf6680f77m.jpg 969402eb1ea5dbe3m.jpg 5724f44b1f2ed01cm.jpg

84b19634bb287d90m.jpg 4a424a25cfdab1e5m.jpg f660db7b77e46ad6m.jpg 7a85a39d84ee0f82m.jpg

3720a1bd173aa02bm.jpg 5f05653eeb99b55fm.jpg 25dce88fb6c912dfm.jpg c827edb55665b692m.jpg

cefced558d434610m.jpg 4f86bee263f99bf8m.jpg a5c0f17330e6b8d2m.jpg 3db4e5b8b79e5abfm.jpg

Edytowane przez sebabp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna seria... minus za brak oryginalnych 17' BBS i za pomalowane lampy z tyłu

 

jakieś plany?

 

zapomniałeś dopisać o springach eibacha

 

a i przydałoby sie wiaderko ropy zeby pod maską troche posprzątać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety 17 niemiec sobie zabrał, a szkoda... w takim stanie ją kupiłem, na tych średnio wyglądających 15

 

co do zawieszenia to nie jest do końca jasne, w normalnych GT oczywiście były montowane, natomiast w STW jest inaczej i nie wiem dokładnie co tam siedzi, wogóle w STW nie ma nakładek na pedałach które w każdej GT znajdziemy, gałka się nieznacznie różni w STW

 

lampy?? powiem tak, to co jest to przejściowa opcja ponieważ to wygląda dużo lepiej niż pomarańczowe kierunki co oczywiście też mnie dziwi dlaczego w STW nie ma lamp takich jak w GT to jest z białymi kierunkami

 

plany i marzenia jak najbardziej są, zobaczymy z czasem jak to będzie wychodziło bo to sam początek narazie mojej przygody z moim NISMO:D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w normalnych GT oczywiście były montowane,

 

mylisz sie GT miala tylko troszke twardszy zawias niż np sri...

 

wersje sportline 97' 100egz (taką mam) i STW 98-99 200egz. (jak twoja) wyposażone były seryjnie w sprężyny eibach -40mm :)

 

jeśli masz pierwszy brief auta to tam powinny być wpisane razem z bbs 17

 

[ Dodano: Nie 09 Lis, 2008 17:16 ]

lampy?? powiem tak, to co jest to przejściowa opcja ponieważ to wygląda dużo lepiej niż pomarańczowe kierunki co oczywiście też mnie dziwi dlaczego w STW nie ma lamp takich jak w GT to jest z białymi kierunkami

 

stw miały biale światła -musiala być bita w dupe

 

 

0dce_27.JPG

smallpic-35079.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tego czy była bita to mam pewność ze nie, oglądałem ja już nie wiem ile razy wszędzie dokładnie i nie ma absolutnie żadnych śladów że było coś nie tak a z tymi lampami to jest niewiadoma dlaczego nie miała takich jak trzeba, może w fabryce się pomylili:D

w briefie są wpisane BBSy, nawet specjalnie sprawdziłem...

 

[ Dodano: Nie 09 Lis, 2008 17:47 ]

a i jeszcze o tym że nie była bita i że z takimi lampami wyjechała z fabryki świadczy to że, były oryginalnie uszczelnione, jak je demontowałem do oklejania to trochę się musiałem namęczyć żeby je wyciągnąć:)

 

[ Dodano: Nie 09 Lis, 2008 17:52 ]

Der GT war das Topmodell der P11er Baureihe.

 

Hiervon gab es eine Sonderserie von 100 Exemplaren als GT "Sportline".

 

Technisch an sich identisch, dafür aufgewertete Ausstattung:

 

- 30 mm eibach-Tieferlegungsfedern

- 17" OZ F1-Felgen

- Endrohrblende

- Edelstahl-Einstiegsleisten

- Alu-Schaltknauf

- Sportgrill

- spezielle Fußmatten und "sportline-Schriftzüge"

- Sony-Radio mit 10er Wechsler.

 

Mit der Modellüberarbeitung Ende 97 wurde der GT in TopSport umgetauft,dabei gabs folgende Änderungen:

 

- Seitenairbags

- gelbe Heckblinker

- Wegfall Heckspoiler

- Bremsanlage mit EBD

- leichtgängigere Servo

- Mittelarmlehne hinten

- Cupholder in Mittelkonsole

- zweifarbiges Lederlenkrad

- lackierte Türgriffe.

 

In 1998 kam dann auf Basis des TopSport dasSondermodell STW-line raus, limitiert auf 200 Exemplare.

 

Technisch wieder identisch, dafür bessere Ausstattung:

 

- Lack "chromaflair"

- 30mm- eibach-Federn

- 17" BBS Sonderfelgen mit 215/40/17

- Endrohrblenden

- Vollleder-Sportsitze mit grünen Nähten

- Edelstahl-Einstiegsleisten

- spez. Fußmatten

- Aludekor Armaturen

- Sony-Radio mit 10er CD-Wechsler

 

kto zna dobrze niemiecki to sie doczyta ja w tłumaczenie się nie będę bawił hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś2 lata wstecz miałem jechać po identyczną-staraj się jeździć bez zadnych stłuczek-litr lakieru tego co masz w nissanie kosztuje 10 000zł...a jak zapytałem w mieszalni to 3500zł za 1 litr !!!! więc zrezygnowałem z tej GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydały by się, dobrze ze mam teraz przez zimę na to sporo czasu:) nie widziałem Twojego auta ale tak jak Ci już na PJ pisałem, kolega w Białej ma identyczny egzemplarz, to dzięki niemu mam swoja, namówił mnie na GT po pierwszej przejażdżce już wiedziałem czego chcę no i mam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spotkanie i porownanie ;) kolor faktycznie fajny pod kameleona podchodzi????

 

kolego bo to faktycznie kamaleon a co do GT '97 Sportline to niegłupi pomysł żeby porównać te dwa egzemplarze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem Twojego auta ale tak jak Ci już na PJ pisałem, kolega w Białej ma identyczny egzemplarz

 

wątpie żeby miał auto w takim stanie ;)

sebabp to jest ta co masz ją na fotce na PJ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak się ma ściganckie zawieszenie :P Piję do PMW, bo ostatnio sprawdzaliśmy :D

chodziło o komfort jazdy oczywiscie :D W zakrętach chyba... nie do pobicia, z Tym driverem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...