Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Podswietlanie zegarow - problem


Gość raveland

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie wzialem sie za wmienianie podswietlania zegarow na blekit ale nie moge wyciagnac zeggarow odkrecilem sroby i wydaje mi sie ze zegary blokuje linka odd predkosciomierza jest za krotka nie chce ciagnac za mocno zeby jej nie zerwac bo nie ma podejscia jak zalozyc pozniej nawet od dolu.Wy tez macie takie krotkie linik?? Czy wam zegary wyszly bez zadnego oporu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zciagnalem od ciebie ksiazke naprawiam sam samochod i sie doczytalem

teraz tylko nie wiem jak wyciagnac z obudowy zapalniczke nie mam pojecia jak ona tam siedzi moze wiecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz zapalinicze?? srodkowa konsola - dwie sroby na dole kolo popielniczki - najpierw wyciagnac popielniczke odkrecic te dwie sroby a na goze odciagnac bo tam trzymaja dwa zatrzaski tylko nie ciagnij za mocno bo do tego wszystkiego sa przyczepione kable. uzyj cienkiego srubokreta (2-3mm) by odczepic wtyczki z kablami od wlacznikow. a co do linki predkosciomierza (jak masz silnik ds) to linka wchodzi w predkosciomierz trzebasie troche pogimnastykowac wsadzic reke od dolu i na koncu linki jest zlacze a na nim jezyczek - wcisnac i zegary mozna wyciagnac bez problemu.tez sie z tym napocilem. ale sie udalo.

 

pozdrawiam

slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja się trochę podepnę pod ten temat :

 

Mam zamiar wymienić tarcze na białe, poza tym mam spalone 3 żarówki.

Ale moje pytanie jest takie - jak sciąga się wskazówki zegarów ? Czy one są tylko nasadzone czy może mają jakieś "zabezpieczenie" przed sciągnięciem ?

 

Pozdrawiam

MH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...