Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Wsteczny w 1.5 DCI 2004 r.


Gość Chińczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim!!!

Czy macie nie raz problemy z włozeniem wstecznego?? U mnie czasem nie dochodzi do konca, chociaz mam sprzeglo wcisniete na maksa. Wtedy musze ponownie wlozyc i jest ok. Wiem, ze w almerkach skrzynie biegow nie chodza najlepiej( gdzies to wyczytalem), czekam na opinie

 

Pozdrwiam wszystkich automaniakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w almerkach. Wsteczny po prostu nie jest zsynchronizowany i dlatego w większości samochodów są z nim takie problemy. Czasem dobrze jest bujnąć się z centymetr do przodu i wtedy wcisnąć wsteka, zawsze pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w almerkach. Wsteczny po prostu nie jest zsynchronizowany i dlatego w większości samochodów są z nim takie problemy. Czasem dobrze jest bujnąć się z centymetr do przodu i wtedy wcisnąć wsteka, zawsze pomaga

 

O jezu to chyba pochwale po raz pierwszy NISSANA :)))

Jeśli biegi żle chodzą to co ma powiedzić użytkownik XXSARY gdzie zawsze haczy i potrzeba sporo siły lub wyczucia żeby włożyć.

Ja rozumię że są takie aspekty życia, że powyższa aternatywa się sprawdza ale w samochodach to porażka.

Wracając do meritum w Alerach (u mnie TINO) to biegi wzglednei ładnie chodzą, może kawalek im jeszcze do CIVICA z lewarkiem w desce ale w porównaniu z innymi całkiem porządnie.

 

 

Teraz czekam na pochwały bo takie postyt mi sie nie zdażają :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam na pochwały bo takie postyt mi sie nie zdażają :))

 

znam temat, więc pochwała nr 1 jest ode mnie ;-)

 

 

a wracając do tematu......wsteczny czasami szwankuje, ale wtedy puszcam sprzęgło i wbijam jeszcze raz, wstekol i działa ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie jestem po przeglądzie po 75 kkm i wymieniłem olej w skrzyni biegów.... po 2 dniach zapomniałem co to jest haczący wsteczny w Almerce... :D

 

oooo, no to świetnie! trza operację wykonać! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...