Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

filtr przeciwpyłkowy


Gość Lift
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie no własnie obroty sie nie podnoszą i pewnie bede musiał ten serwis odwiedzic ale boje sie ze to moze byc wina sprężarki.

 

ale powracając do tematu forum nie macie foto jak to miejsce z filtrami ma wygądać lub jakis wiekszy opis jak to wymienic

????

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cos nie tak chyba z tym linkiem

 

Powiedzialbym bardzo nie tak :)

 

Lift!!! Nie mam zdjec ...ale jak odkrecisz i zdejmniesz schowek ....to widac dwa filtry wsuniete jeden obok drugiego ...wyglada to mniej wiecej tak:

 

pionowo umieszczone o wymiarach okolo 20mm szerokosc ..........120mm wysokosc

Sa mniej wiecej na srodku schowka.

Ramki filtra u mnie byly koloru ciemno szrego.

Moze Ci to cos pomoze ....jesli natomiast nie ....to jutro rozkrece i wrzuce foty .....wtedy bedzie juz napewno wszystko jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powtażam jak nie widać to nie ma i już nic nie szukać i nie grzebać bo jeszcze cos sie popsuje. A jeśli chodzi o sprężarkę to tak jak wczesniej pisano wzrastaja obroty. Mozna tez zagladnac pod maske i poprosic kogos o wlaczenie na auto przy ustawinej niskiej temperaturze powinno sie usłyszec głośne pstyknięcie w okolicy sprezarki. Wtedy łapie elektrosprzegło :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro zajrze bo bede w domu

według mnie filtry powinny byc ( jakby nie było ich to by sie kurzyło w środku a tu nic mam też seata i nie ma fultru a w srodku peło kurzu.) a po drugie w tej klasie samochodu to chyba normalne ze raczej jest. no moze sie myle. ale... sprawdze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

:sad: ja niestety nie mam takiego filterka - mówię niestety bo porzy wymianie wymiennika w kabinie widziałem co było do niego przyklejone :? a jakby był filetrek to po wymianie bylo by ok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...