Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N14 DŻITIAJJJJJJJ


bodek_n14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, żeby potencjalnych przeciwników nie odstraszać zegary nie będą na słupku bo by na LETa wyglądał.

 

Jak już będzie co opisać to to zrobię ;), a wykres jest w temacie z poprzedniego hamowanie, tam gdzie Yarkoo 214 km uzyskał. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

BTW Sorry za offtop ale jakoś głupio opla na nissanklubie opisać

 

 

wcale nie glupi, ja z checia bym przeczytal projekt Twojego auta + wykresy

 

 

ale nie na nkp

bo to opel :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie na nkp

bo to opel :/

 

aleś doj....al ;) Astry GSI to bardzo zacne auta. Jedne z najszybszych seryjnych 2.0 bez zmiennych faz w EU.

 

W moim temacie taki OT to nie OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają rade, ale ja szukałem GTI i również na Sunniacze, a także Almerę z sr20 patrzyłem. Dopiero potem zrodziła się myśl coby wystawić do porównania z ABFem i SR20DE właśnie coś z koncernu GM i wybór był prosty, c20xe w budzie Astry. Bez niej nie byłoby NOS Team'u :D

 

Dobra my tu pierdzielimy, a dałbyś fotki na nowych kołach!

 

BTW: chętnie zobaczyłbym pojedynek z zielonym sunny Szopena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Foty są ale nocne i kiepsko na nich wygląda. Na żywca 100 razy lepiej. Jak zrobię coś dobrego to wrzucę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponki są twarde jak kamień, stare jak świat i do d*py. Zauważam bardzo delikatne zmulenie ale tragedii nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku, poczekaj jak nowe gumy wskoczą. Jestem na etapie szukania i myślę o Yoko S-drive.

 

Oglądałem zdjęcia Rainsport2 i zauważyłem, że te gumy nie maja rantprotektora. Poza tym nie chciał bym jakiś pływających opon a słyszałem z wielu źródeł, że one maja dość miękka ściankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaku, poczekaj jak nowe gumy wskoczą. Jestem na etapie szukania i myślę o Yoko S-drive.

 

Oglądałem zdjęcia Rainsport2 i zauważyłem, że te gumy nie maja rantprotektora. Poza tym nie chciał bym jakiś pływających opon a słyszałem z wielu źródeł, że one maja dość miękka ściankę.

 

Ja najlepsze czasy uzyskalem na zimowkach z 95r i cienieniu 1,8bara :D 16 bardziej zmulaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wiatraki twarde jak kamień, i wybieram tylko pomiędzy Rainsportami2 a T1R. 195/50/15 są prawie 100zł tańsze na oponie niż te yokohamy, a na seryjnym zawiasie i tak mi ta twardsza ścianka niewiele pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak twardsza ścianka to twardsza ścianka. Mam do tego psychiczny uraz po zakupie Barum Bravuris do auta mojej matki ;) T1R przereklamowane a Rainsport2 w tym rozmiarze niestety nie mają rant protektora. S-drive są dostępne od 210zł/szt (wysyłka free).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz tam MARKGUMA z mieszanką średnią - żadna opona na suchej nie bedize tak kleić no może PARADA i R888 ale za to bedziesz mogł jeździć w deszczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markgumy sobie jednak daruję. Na forach komentarze mieszane z przewagą średnich. Znajomi rajdowcy mówią, że lepsza norma dobra opona niż sportowa Markgum.

 

No więc szukam używanych w co najmniej dobrym stanie letnich markowych opon. 195/50/15. Jak by ktoś coś widział to dajcie info!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc szukam używanych w co najmniej dobrym stanie letnich markowych opon. 195/50/15. Jak by ktoś coś widział to dajcie info!

 

 

nie kupuj używek jak nówka w tym rozmiarze to:

 

b23a25535777bac75af60749320cab68.jpg

http://www.r1concept.com/component/page,sh...mart/Itemid,49/

208ZŁ

 

show_image_in_imgtag.php?filename=58ebe7d693ccf27c76a9a4b63458773e.jpg&newxsize=90&newysize=90&fileout=

http://www.r1concept.com/component/page,sh...mart/Itemid,49/

180ZŁ

 

 

i odlicz 12% na hasło "gwiazdor" na zakupy w r1 CONCEPT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o Paradzie ale czy ona nie jest zbyt streetowa do jazdy codziennej? Jak z zachowaniem się na mokrym? Jak ze ścieralnością? Uprzedzam, że nie będę kupował zimówek na naszą mokrą zimę i nie chcę rozbić auta na jakimś slicku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

st zbyt streetowa do jazdy codziennej? Jak z zachowaniem się na mokrym? Jak ze ścieralnością? Uprzedzam, że nie będę kupował zimówek na naszą mokrą zimę i nie chcę rozbić auta na jakimś slicku.[/quote

 

ja jeżdże na zimówkach i uważam że maja odpowednią mieszanke na mokry asfalt,

 

nie ma opony uniwersalnej, która będzie trzymać na każdej nawierzchni... jedne są lepsze na deszcz drugie na suchy asfalt... i cały czas psze o oponach drogowych/semi sportowych nie o slickach... parada to nie zadna wydumka... zwykła opona która dobrze trzyma na suchym i słabo na mokrym... jak jest zimno to wogóle ne daje rady.... wyjątkiem jest rainsport 1 który jest najlepsza oponą desczowa która daje rade na suchym...

 

na letnich zimą nie odważyłbym sie bo twardnieją :) zbyt szybko nawet po ostrym rozgrzaniu... dobra zimówka daje rade od 10 st na plusie...

 

trzeba mieć przynajmniej 2 komplety opon... na zimę na lato... najlepiej by było 2 komplety kół... ale nie zawsze się da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...