Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

N14 DŻITIAJJJJJJJ


bodek_n14
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja u siebie nie odczułem po zrobieniu dolotu jakiejś super różnicy na + czy na -. Nie mam też za dużej skali porównawczej jak było przed dolotem bo na seryjnej puszce zrobiłem może z 500 km.Hamownia po samym dolocie pokazała 152,5 HP

i 183,7 Nm (seria to 150 HP i 180 Nm). Tak więc jeśli nawet by trzymała idealną serię (a samochód ma 11 lat) to jest mały plusik.

Pozdrawiam :)

wykres

001crs9wc7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem nie było wcześniej wizyty u Tomali? Ale jak mówiłeś wydech w niedłubanych ABFach seryjny jest najlepszy.

 

[ Dodano: Czw 27 Lis, 2008 15:06 ]

Wrzuć ten swój wykres. Będzie dla potomnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tomali było drugie hamowanie, wtedy co Ty mierzyłeś przed tą burzą i parametry spadły o 1-2 na mocy i momencie.

 

Jest duża szansa, że w czwartek się przekonamy co daje ten BMC... i to w nissanie.

 

Jestem też ciekaw jak będzie z trakcją u Ciebie na letnich oponach, ja pakuje na lato 195/50/15 uniroyale rainsport 2 bo teraz na zimówkach to słabiutko.

Jak tak czytam co plaujesz to już wiem na co musze odkładać: kompletny wydech z kolektorem na pewno zaaplikuje i porting głowicy.

 

A i coś z hamulcami musisz pomyśleć ;)

 

Powalczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki EBC Green powinny starczyć albo bardziej budżetowo coś z Ferrodo. Obecne Kashijamy to pomyłka (a w IC mówili, że najlepsze ze standardowych).

 

jemiol7, widać, że auto lubi jeździć przy odcięciu :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trakcji to jeżdżę na zimówkach i ani razu na nią nie narzekałem :one: Drą asfalt aż miło. Dębica Frigo2. Dobra gumka. Mało się ściera, nie pływa, gorzej na mokrym ale u nas rzadko pada :)

 

[ Dodano: Czw 27 Lis, 2008 17:46 ]

Coobcio a co do filterka to nie ma problemu, użycze do testu.

 

muszę to zobaczyć!

 

[ Dodano: Czw 27 Lis, 2008 17:47 ]

He,he teraz lubi jeszcze wyższe bo odcinka z 6700 przsunięta na 7250 :D

 

Zobaczymy co dał program :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do programu to na cuda nie licze, ale z ciekawości sprawdze co tam wyszło. Ja musze powiedzieć że trakcje na zimówkach 185 (co ciekawe firma avon) mam o niebo lepszą niż na letnich 195 falkenach :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa indywidualna, faktycznie ale zauważ, że masz zmienne fazy. Poza tym Twój wynik ciężko porównać do poprzednich wyników bo hamowałeś na innych rolkach i pomiar był robiony na 5 biegu gdzie zazwyczaj wychodzi większa moc niż na 4 biegu. Najlepiej gdybyś zmierzył auto jeszcze raz na mineralnej przy tych samych warunkach.

 

A tak nawiasem to czy ja powiedziałem, że CAI ze stożkiem w nadkolu jest beee ;):) ?

 

[ Dodano: Sob 29 Lis, 2008 20:16 ]

No i zapomniał bym masz możliwość wystrojenia auto a ja nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa indywidualna, faktycznie ale zauważ, że masz zmienne fazy. Poza tym Twój wynik ciężko porównać do poprzednich wyników bo hamowałeś na innych rolkach i pomiar był robiony na 5 biegu gdzie zazwyczaj wychodzi większa moc niż na 4 biegu. Najlepiej gdybyś zmierzył auto jeszcze raz na mineralnej przy tych samych warunkach.

 

A tak nawiasem to czy ja powiedziałem, że CAI ze stożkiem w nadkolu jest beee ;):) ?

 

[ Dodano: Sob 29 Lis, 2008 20:16 ]

No i zapomniał bym masz możliwość wystrojenia auto a ja nie :)

co do hamowni to temat już z tomkiem poruszałem, dodał bym tylko do tego co napisałeś, TEMPERATURĘ w czasie pomiaru bo to ważny element pomiaru i uważam że klima jest potrzebna. A co daje stożek się okaże u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, cóż jak będzie mineralna to się shamię, dla pewności

p.s.

toto jeździ jak marzenie, mam gdzieś wszystkie VTI i inne mody do 2,0 l. Dżitaj...... :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to takiego? wygląda trochę rajdowo. Jakieś szczegóły?

 

półotwarta puszka z kwasówki z duuużym płaskim filtrem ciągnie samo gorące powietrze spod maski :)

 

produkcji japońskiej

 

zresztą poszukaj w googlach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

półotwarta puszka z kwasówki z duuużym płaskim filtrem ciągnie samo gorące powietrze spod maski :)

 

produkcji japońskiej

 

zresztą poszukaj w googlach

z tego co sie orientuje to srednio dobrze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczuwam ironie w twym głosie :?: Idź się z Coobciem pościgaj.... ;)

Nic z tych rzeczy, tylko się cieszę, że tak jeździ. Do coobcia to mi 200 kg brakuje. Wygrywam tylko na 60 fitsów. O hondach pogadamy w przyszłym sezonie. A w ogóle to fajnie, że dłubane się spotykają. Mody idą do przodu, no i wymieniamy się doświadczeniami. Warto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będę hamował. Zrobię to jednego dnia przed i po kolektorze co by wyniki wyszły wiarygodne. Może wpadnę dla towarzystwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...