Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nietypowy 100NX (GA16DE POWER)


Gość Kwi@t
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem właścicielem mojego nissana już od 3 lat.

Przez ten czas auto dorobiło się pewnych modów i jest obecnie najmocniejszym nissanem w Polsce z silnikiem GA16DE (N/A).

 

Zdięcia i szczegółowy opis można zobaczyć klikając na link poniżej:

 

http://www.100nx.fora.pl/nasze-samochody,1...power,2891.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na 1.6 za***iscie daje radę... Jak chłopak wpadnie do plski to mu wrzuce do tego kolektor ssacy taki jak trzeba i ciekawe co wówczas z tego wyjdzie :D

Ps. te koła 17 wtedy to nieźle go zmulały teraz to się szykują jakieś zgrabne 15" - to tak jaby ze 20KM pewno doszło... :diabel:

 

Ps. żeby nie trzeba było wertować stron...

wykreszhamownisb9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny przyrost! Widziałem to auto u Tomali. Robi wrażenie. Chyba najładniejszy pakiet spoilerów do 100NX.

 

[ Dodano: Czw 27 Lis, 2008 11:19 ]

chociaż zderzak bym zmienił na coś mniej obłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO szoking mnie złapał-piękny przyrost ale w sumie to masz nieza wiele modów i 133 km...jakis wyjątkowo mocny 1.6 ci się trafił-ciekawe jak wyjdzie mój na heblowni-wykresy sobie porównam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż zderzak bym zmienił na coś mniej obłego

 

Autko pójdzie 30mm na glebę, koła faktycznie w planach są mniejsze a zderzak będzie zmieniony na bardziej przypominający ori gti ale nie do końca :-)

nowyzderzakkp9.th.jpg

Czeka już u nie w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jak by się pochwalił gdzie taki zderzak można dostać i co to za wyrób. Moja dziewczyna ma 100NXa i zaczyna marudzić na seryjny dziób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O historii tego zderzaka wiem tylko tyle, że zanim trafił do PL jeździł wcześniej na jakiejś setce w Niemczech, potem ktoś go sprowadził do nas i chciał założyć do NX'a ale zanim to zrobił, sprzedał swoje auto a zderzak odkupiłem ja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
ja się chciałem zapytać czy robiłeś swapa z gaźnika czy z wtrysku i gdzie dostałeś taki body kit

 

Body kit był już założony kiedy kupiłem auto, jest to body kit niemieckiej firmy POSTERT.

Raczej nie dostaniesz nowego w PL. Ciężko nawet upolować używkę :-)

 

Swap był robiony z wtrysku na wtrysk więc zmieniłem tylko motor a reszta pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O historii tego zderzaka wiem tylko tyle, że zanim trafił do PL jeździł wcześniej na jakiejś setce w Niemczech, potem ktoś go sprowadził do nas i chciał założyć do NX'a ale zanim to zrobił, sprzedał swoje auto a zderzak odkupiłem ja...

 

A tym kimś od kogo kupiłeś ten zderzak,to byłem ja. :D Zgadza się,bo sprzedałem 100 NX-a !!! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...