Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Amortyzatory. Tu i tylko tu:


Gość jarros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaryzykowałem i kupiłem amorki BOGE-Sachs.

Zapłaciłem 270 za komplet plus wysyłka 15 PLN.

Wyglądają jak to amorki, gwarancja jest 2 latka , zobaczymy jak będzie po zamontowaniu ;-)

 

Na razie jedyny problem jaki odkryłem to brak osłon gumowych, które trzeba jakoś dobrać samemu...

Mogłem kupić również KYB za jakieś 360 PLN...ale sknerus ze mnie, mam nadzieję,że nie będę tego żałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś ty to tak tanio wynalazł?

ja najtańsze sachsy znalazłem za 350zł a KYB za 406, oczywiście para,

ale okazało się ,że niepotrzebne na razie.

Amorki mam cool. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak spisuja sie bilstein'y ??

znalazlem w ofercie artera w dobrej cenie

wychodza jakos 50pln taniej na sztuce od KYB lae jakos nie mam przekonania tymbardziej ze rozmawialem z kolega z dzialu tuning u konkurencji i mowil ze bilstein'y sa przereklamowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=50604248

 

Amorki BOGE ma licencji Sachsa (nie wiem czy to samo co Sachs).

W ciągu 2-3 tygodni zamontuję i dam znać jak się spisuję.

Wyglądają solidnie. Cena za komplet.

KYB tez gdzieś widziałem na allegro, znalazłem też gościa z Wawy co mi oferował amory za 170 PLN sztuka (KYB). Ale nie sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

witam , u mnie tez juz trzeba wymieniac tył , dziwi mnie tylko ez jest taka roznica miedzy tyłem a przodem , z przodu mam ponad 70 % a tył rowno po 30%.

Zaproponowali mi Monroe za 668 zł szt do Maximy , nie wiem czy brac te czy szukac innej firmy , jaka firme byscie polecili , bo Koni to wyjdzie pewnie z 1000 za szt. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem Boge'a i też da się jeździć ;-) (zakupione na allegro).

Analogiczne Sachsa czy KYB były 200 - 300 złotych droższe (na sztuce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( No i mnie dopadło, podczas wymiany sprężyn odkryłem, że amorki z tyłu nadają sie na śmietnik, od poniedziałku zaczynam poszukiwania amorków, ale ja wymienię także i przód bo pewnie od nowosci ani jedne ani drugie nie były wymieniane, a przebieg auta to ponad 180 tys...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wymieniałem amory w czwartek, tył. Brałem Kayabę i kosztowało mnie 300 zł z montażem od sztuki. Facet chciał 308 zł. Do tego doszła jeszcze osłona za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za dwa gazowe amorki firmy tokico na tył do p10 placilem niecale 700zl, ale to bylo po znajomosci i targowaniu. jak spytalem sie o cene tylnych amorkow w pierwszym lepszym sklepie w warszawie to rzucili mi taka cene, ze sie zalamalem. reasumując- warto poszukac zeby przypadkiem nie przeplacic!! osobiscie polecam tokico (mam obecnie), sachs (byly w golfie-mistrzostwo), brat ma w sunnym n14 NK (czy jakos tak) -nie ma co narzekac, ale tez nie jest to zadna rewelacja, po prostu tani produkt sredniej jakosci. godne polecenia sa rowniez kyb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Inter Cras chcą po zniżkach za Kayabe gazową:

tył 235,00zł

przód 283,00zł

 

a z JC auto kolega mi załatwi troszke taniej :D

za komplet amorków razem z osłonami 1.100

 

Ale jeszcze zaproponował mi amorki Kayaba z serii AGX, z regulowaną charaktersytyką twardości, jeden amorek to koszt ok 600 zł, ale dla mnei ze sporoą zniżką i zastanawiam się nad ich zakupem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo dobre ceny, choć mnie udało się znaleźć na tył za 170 :-) ale transakcja poza sklepowa :-) W końcu kupiłem na allegro za 135 PLN BOGE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz sprowadzili do almerki agx-y :?:

 

ostatnio jak dzwonilem to nie mieli i wogole wychodziło im ze agx nie ma do almerki dobrze ze mialem nr z katalogu

 

cena za 600 zarówno za tył i przód ?? jak tak to drog biorąc pod uwagę ze w stanach komplet kosztuje 340 dolarów no ale coz taki to kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Inter Cras chcą po zniżkach za Kayabe gazową:

tył 235,00zł

przód 283,00zł

 

a z JC auto kolega mi załatwi jeszcze taniej :D

tył 200,00zł

przód 230,00zł

 

Ale jeszcze zaproponował mi amorki Kayaba z serii AGX, z regulowaną charaktersytyką twardości, jeden amorek to koszt ok 600 zł, ale dla mnei ze sporoą zniżką i zastanawiam się nad ich zakupem.....

Co radzicie?

a dalo by zalatwic z JC jeszcze 2 dodatkowe amorki na przod do N15 :D

bo widze ze cena dosyc atrakcyjna a tez teraz szukam i narazie najtaniej po 300zl za sztuke znalazlem ;/

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie polecam czegoś pod nazwą Paraut - u mojego kumpla z pracy w p10 na tyle dwa razy na gwarancji reklamował, teraz po gwarancji też już padaczka.

natomiast kayaba jak najbardziej, jesienią w 2003 zapłacilem za komplet do p10 1320 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za dwa gazowe amorki firmy tokico na tył do p10 placilem niecale 700zl, ale to bylo po znajomosci i targowaniu. .... godne polecenia sa rowniez kyb.

Ja za 2 gazowe KAYABA do P10 zaplacilem podobnie. IHMO uwazam ze to dobra cena. Gdzie nie zadzwonilem to nie dostalem ceny mniejszej niz 412PLN za szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam...

nadzszedl czas juz najwyzszy na zmiane amorow w moim micrusie...

przegladam oferty rozne na allegro i w sklepach... i potrzebuje paru porad od was moi drodzy klubowicze 8)

- czy ktos z was slyszal kiedykolwiek o firmie QUINTON HAZELL ? Co to wogole jest i czy do czegos sie nadaje... cena jest nie powiem kuszaca bo na allegro za szt. ~75zl sobie licza :twisted:

- jak wkoncu powiedzcie oceniacie firme NK... na allegro ceny tych amorow do mojej micry to 120zl od sztuki....

 

Najlepsze chyba byly by te NK... bo te QUINTON HAZELL to troche za tanio sprzedaja i pewnie jakis musi byc to fatalny szajs... a NK za 120zl/szt to w sumie nie duzo... Kayaby do k10 ojciec mowil ze widzial gdzies za 250zl... no ale to x2 co NK... doradzcie co brac... moze macie jakies sklepy w wawie gdzie mozna jakos tani amorki zakupic, albo moze jakies znizki gdzies ktos moglby zalatwic... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem po wymianie wszystkich 4 sztuk amorow - kupilem BILSTEINY B4, i opinia po przejechaniu 500km - po prostu rewelacja. Tlumienie nierownosci rewelacyjne, wchodzenie w zakrety przyspieszone o jakies 20-30km/h itp. itd. Wymienilem z seryjnych nissanowych ktore mialy neicale 70% sprawnosci, wiec nie byly takie dorzniete, a ronznica w prowadzeniu auta jest kolosalna... Poprostu czysta przyjemnosc z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czy może mnie ktoś oświecić gdzie w kupić amortyzatory kayaba po rozsądnej cenie (P10 tył) - bo widzę jak podajecie ceny ok 200-250 PLN za sztukę, a ja jakoś nie znalałem taniej niz po 330 PLN :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeszowie w nowym sklepie za amorki do P10 hatchback bez ABS - Kayaba przód - 240; tył - 300; Sachs- przód 230 tył 280 I jeszcze jakiejs firmy Wilstein - jakos tak bo telefonicznie mi gość podał - 200 przód 240 tył Wszystkie maja 2 lata gwar Ale co to za firma ten Wilstein ??? słyszał ktoś z Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bilstein ? 8)

 

sluchajcie... bo nikt mi nie odpisal... a jade za tydzien na wakajce i chcialem przed wyjazdjem zrobic to zawieszenie...

na tyl zaloze pewnie kayaby premium.... znalazlem je za 130zl/szt...

prosze niech ktos przeczyta moj wczesniejszy post i powie co mysli o tym i doradzi co mam wkoncu wybrac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze bilstein ? 8)

 

sluchajcie... bo nikt mi nie odpisal... a jade za tydzien na wakajce i chcialem przed wyjazdjem zrobic to zawieszenie...

na tyl zaloze pewnie kayaby premium.... znalazlem je za 130zl/szt...

prosze niech ktos przeczyta moj wczesniejszy post i powie co mysli o tym i doradzi co mam wkoncu wybrac...

 

Kayaba za 130 wręcz nieprawdopodobne ...

 

Jak to faktyczniue KYB to nie ma coś się zastanawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie musze pochwalić Byłem dzisiaj na badaniu sprawności amorków przód 80% równiutko obydwa Tył gotrzej - lewy 77% prawy 69% - na razie zostawiam bez żadnych zmian - na szczęście dla budżetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Przedszkolak

Które amortyzatory polecicie do Maximy Kayaba czy Tokico, może macie doświadczenie. Do tej pory jeździłem na Tokico, ale niemam doświadczenia z Kayabą. dzięki za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...