Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Amortyzatory. Tu i tylko tu:


Gość jarros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się zmierzyć amorki w samochodzie i wygląda na to, że też mają średnicę 20 mm.

 

[ Dodano: Pią 18 Sie, 2006 ]

No i kupiłem na Allegro tylne amorki Monroe za 285zł/szt. Z markowych wyrobów nic taniej nie znalazłem. Przejchałem na nich już ładnych kilkaset km i jestem zadowolony, pomimo krążących gdzieniegdzie opinii że to szajs. Nie jest ani za twardo, ani za miękko. Jak dla mnie w sam raz. Zresztą przy okazji wymiany zauważyłem, że oryginalne amorki Nissan to też Monroe.

 

Trochę tylko szkoda, że niedługo po moim zakupie ten sam sprzedawca zaczął sprzedawać KYB w tej samej cenie... :) Ale i tak jest git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich mam pytania dotyczące amortyzatorów na tył do Nissana Sunny N14- Które wybrać czy firmy DECO czy GPD.Czy one nie będą za twarde i czy są warte uwagi Czy te amorki nie będą za miękie a może za twarde???

Z góry dzięki za odpowiedzi.!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mnie proponują amorki na tył firmy DECO lub GPD oraz SFEC co wy na to czy wart są one uwagi .Dzięki i pozdrawiam KTóRE LEPIEJ WYBRAć ? Cena jest podobna (120 do 140 zł.)

Odradzam Deco !!! Z tych 3-ech wybrałbym GPD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ile kosztuje i jaki najlepszy amorek na prawy tył do Nissan Primera?

Chce kupić tylko jeden ponieważ drugi ma aż 70% sprawności a popsuty 20%

 

Jeśli jeden to najlepiej taki sam aby miał taką samą siłe tłumienia

Ponieważ co firma to inaczej się auto prowadzi to zn. są twardsze i miększe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja troche z innej beczki... Pewnie niedlugo bede musial wymienic amorki i zaczynam powoli rozgladac sie w temacie (mam jeszcze oryginalne KYB z logiem Nissana, 240 tys. km) - jakie wybrac w przyzwoitych cenach (gaz, olej, producent), zeby jazda byla jak najbardziej komfortowa (nie jezdze sportowo, a zalezy mi wlasnie na komforcie). Czy raczej o komforcie jazdy w Sunnym nalezy zapomniec ? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy, ze komfort w granicach bezpieczenstwa. Co uwazam za komforotwa jazde ? Przejedz sie np. Mesiem 124E (oczywiscie nie dobitym jeszcze) - o takie warunki mi chodzi. Oczywiscie nie jest to osiagalne w Sunnym (nie ta klasa, nie te rozmiary ;) ), ale powiedzmy, ze chcialbym jak najbardziej sie zblizyc - miekkie, lagodne pokonywanie nierownowsci na drodze, i i ta ciszaaaaaaa w srodku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Amorki z Sachsa jak i Kayaba są mniej więcej w tej samej cenie kolo 150-190 za szt.

 

Owszem są tańsze zamienniki ale nie mam z nimi do czynienia na co dzień więc nie wypowiem się nic na temat ich właściwości....

 

Sam właśnie słyszę stukanie w tylnym zawieszeniu i zastanawiam się co to może być i jak to usunąć - nienawidzę jak coś mi stuka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Problem amortyzatorów dopadł i mnie, skończyły sie z tyłu, po przeczytaniu wszystkich opinii zamówiłem Kayaby, uwzględniając znizki zapłace po 190 pln za sztuke, chyba nie dużo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwzględniając znizki zapłace po 190 pln za sztuke, chyba nie dużo

jeśli po tyle to biore ze 4 kilo ;) - Jacuś wg mnie tanoicha :)

No dlatego już sie nie moge doczekać kiedy przybędą ;) przy okazji wymieniam drugi przegub ( NKN za 170 pln ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca, w którym sklepie kupowałeś takie tanie amorki? Bo ja potrzebuję do mojej Primery i zaczynam się rozglądać po sklepach internetowych - bo tu jest chyba najtaniej.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaca, w którym sklepie kupowałeś takie tanie amorki?

Zamówiłem w JC w Wawie na Szyszkowej, mam kumpla który tam ma układ i takie zniżki (40%), był w PL na troche więc skorzystałem ;)

 

Szukałem też w sklepach internetowych, znalazłem link w tym temacie i najtaniej Kayaby znalazłem do mojej fury za 240 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jesli nie zamienie w tym roku Suniaka na wiekszy... to muszę wymienic amorki przód i tył(bo postukuja), oraz sprężyny - przód stoi, tył mocno siedzi.

Czy ktos juz cos takego kompletował do N14 GTi i moze polecić - chodzi głównie o sprężyny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...