Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Wymiana gałki zmiany biegów.


Gość Kupidyn

Rekomendowane odpowiedzi

witaM,

Mam za***ista nową gałke i chce ja założyć :))) w związku z tym mam pytanie jak sie zmienia gałke zmiany biegów ????????? próbowałem ją odkrecić ale to jest chyba nie możliwe ... nie chce nic popsuć dlatego wole zapytać.Moje autko to primera P10 :)))

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był już na forum, co prawda chodziło o gałke w Almerze N15, ale zapewne w Priemerze jest tak samo mocowana.

Większość osób która wymianiała gałkę ( w tym także ja ) poprostu musiała zniszczyć oryginalna ja np. rozciąłem, według mnie nie ma opcji na zdjecie jej bez cięcia itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie zwykly gwint tyle ze mocno nakrecona i ten klej . Ja rozwazalem to u siebie ale ze skroceniem lewarka i zostawieniem starej galki ale bedzie ciezko nagwintowac pret (chyba jest hartowany)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość MaXimus Wielki

ja tez mam pytanie dotyczace galki zmiany biegow.

 

Ktoredy wychodzi kabelek do galki podswietlanej??(chodzi mi o kabelek ktory juz wchodzi z drazek(chyba to sie fachowo nazywa mieszek :)))

No i czy moze to fajnie wyglada zwykla skurzan galka z podswietlanymi cyferkami biegu.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Kabel możesz poprowadzić pod plastikami w środkowej konsoli, pod mieszkiem i podłączyć do zapalniczki:)

 

Włączasz zapłon gała się świeci;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...