Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[Prairie] +i - opinie


Gość dżejzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

witam wszystkich mam zamiar kupic takiego nisanka bo moja primierka poszła do ludzi

zastanawiam sie jak taki nisanech się spisuje na gazie czy tak sam jak primerka , jak jest z ogrzewaniem przy zasilaniu z gazem bo samej primierce to gorąc nigdy nie leciał zimą i owszem nie dal zamarznąc ale w koszulce to nie radzę siedzieć

i ostatnie co sądzicie o takiej "pralce"

http://otomoto.pl/nissan-prairie-klimatyza...o-C6687881.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj blady1, co do pralki to niestety nie mam gazu ale jestem zadowolony poprostu autko rodzinne i wygodne tez zamierzam wstawić gaz a co do tej praleczki to ona juz troche długo jest na sprzedaż więc byś musiał dobrze sprawdzić bo bardzo często siedze na allegro to ja widze pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak oglądam i stan z zewnatrz niczego sobie nie widać nigdzie marusi "rudej " aytko nie jest popularne więc może dlatego tyle czasu tam wisi jednak wolałbym oglądać z kims znającym sie na tym autku , jak pisałem miałe primerkę i wiem że trzeba zwracać na blaszki ,wycieki z klawiatury i w okolicach aparatu ale co jeszcze sprawdzić

jeszcze jedno pytanie czy praleczki ( jak je nazywacie ) mają tylne szybki na kornie ?

i czy tam faktycznie więcej miejsca niz w primerce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie są za tanie ale ja za wkłady do tyłu dawałem 230 za sztukę a za komplet mcpersona wołali 750 za dwie a co do części to zalezy kupisz tanio i dobrze albo drogo i na śmietnik ceny są różne a jak pisałem codziennie sprawdzam allegro na praire i prairie to widze dużo i duzo wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba z ta praleczką pomalutku z dodwójną uwaga najlepiej na jakis serwis zeby sprawdzili cena tez nie jest aż taka atrakcyjna widzę że sa tansze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz rację cena jest troszeczkę wygórowana no chyba że sporo liczy na opuszczenie a co do zdjęć to troszeczkę za ładnie to wygląda ze względu że te silniki mają to do tego że leci pod pokrywa zaworów a ty wszystko cacy nie podoba mi się za bardzo za ładny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeważnie leci nadkole przy wlewie paliwa i progi sprawdzałem pralki na mobile i ebeyu to wszystkie prawie to samo mają ja przy 93 teraz też wymieniałem progi i nadkole oraz fartuch bo wszystko zaczęło lecieć i nikt mi nie powie że ten akurat jest tak zadbany no nie mówie bo nieraz się zdarza ale nie przy takim przebiegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się przespac z tym prom problemem

 

[ Dodano: Nie 17 Maj, 2009 14:56 ]

szukam na necie czy sa dostepne częsci do tego modelu , takie podstawy rozrzad , amory itp ale nic nie moge znaleśc tak słabo z tymi częściami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie chcę nic sugerować, ale cena jest chyba za bardzo wyśrubowana.Za dwie trzecie mozna nabyć podobne praleczki.Polecam zapoznanie również z innymi ofertami,szczegółowe oględziny autka(silnik,nadkola tył,układ jezdny)Jak to mówią -co nagle, to po diable.Spokojnie wybrać najkorzystniejszą ofertę.Pozdrawiam kater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do rozrządu to tak szybko nie siada ma łańcuch jedynie w sklepach na necie i amorki też są sprawdzałem a co do części nie jest tak żle można dostać a jak się ma jeszcze znajomego w sklepie moto to jeszcze szybciej załatwisz niż na necie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak teżź myślałem odpicowany na foty a reszta nie powiem co są tańsze i jeszcze ci powiedzą co trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

a z budy cos masz

bo potrzebuje klamkę lewa do przesuwnych lewych i plastik na nadkole do bagażnika prawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Ja mam Dwie sztuki 2.0 Gaźnik(!) Wykręcone 530tyśKM!! Ale motor jeden umarł przy 470tyś km bo... 80tyś na jednym oleju! Starszne Ale prawdziwe panewka tak chodziła ze juz w trasie głowa bolała:)

 

Drugi 2.4 Automat Pali tyle co dwie 2.0:)

 

i jedna w częściach 2.4 Manual

klamek od razu mówie ze nie mam jak coś potrzebne to priv bądź GG:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...