Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Sunny GTi Mac'a


MacGayver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może trzeba by to na szerokopasmówce podstroić... Przebiegi ewidentnie wskazują na zły skład mieszanki - przejście na dużą przepływkę zubaża...

Do 2500obr.min masz co najmniej 20Nm za mało...

 

Ps. Sunny bardzo ładne, na żywo ogromne wrażenie na mnie zrobił - wzorowo utrzymany egzemplarz :)

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio, szerokopasmówka już jeździ na codzień w aucie :D do 2500 AFR dawał 8 :rolleyes: ale skupiłem się na górnej partii bo martwił mnie ten dołek, w żaden sposób nie mogłem go wyprostować. Po podlaniu spadał, po zubożeniu też <_<

bodek_n14, ten dołek wychodził za każdym razem, a pomiarów chyba było ze 30 :whistle:

z czego ten był najmniejszy.

 

Zapłon coraz bardziej ustawiałem ku końcowi i za każdym razem było coraz lepiej, aż brakło mi możliwości przesunięcia jeszcze dalej, pomyśle nad rozpiłowaniem :whistle:

 

Oj Exa to była Exa :rolleyes: ale trzeba iść z duchem czasu.

 

Po nowym roku auto pewnie znowu pójdzie na sprzedaż (zapewne tylko z wydechem 2.5 cala, przestawionym rozrządem, maską i ew kompem) a póki co się jeszcze trochę pobawię w mody :rofl:

Edytowane przez MacGayver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do 2500 go zuboż i to zdrowo... Szkoda wypłukiwac oleju ze ścianek garów i marnować cenną moc :)

Ps. trochę dziwne że wykres jest do 8000 jak fabryczna odcinka jest na 7500 - czyżby kolejny błąd w ustawianiu przełożenia na rolce :) ??

Jeśli tak to pewno z 10Nm masz więcej w całym zakresie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznikowo kręci się do 8500 bo mu przestawiłem, a obroty są rzeczywiste także momentu niestety nie przybędzie <_< (licznik troche jednak przekłamuje)

 

A co z tym zapłonem? rozpiłować i jechać znowu na rolki? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnę troszkę jest że aż taka agresywnie masz go do przodu... Na pewno wałek wydechowy nie jest przestawiony ??

Ps. przed rozpiłowaniem oznacz sobie fabryczny maks - żebyś jakiś punkt odniesienia miał :D

Powodzonka i więcej Nm z dołu życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na bank nie jest przestawiony, gdzieś na którejś stronie jest foto z kółkami, tylko ssaka przestawiałem, a gdybym się walnął o cały ząb to różnica by zapewne była odczuwalna, ale na niekorzyść :rolleyes:

 

Pod koniec miesiąca jeszcze na rolki się wybieramy Łódzką więc do tego czasu sobie wszystko naszykuje :shifty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...