Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Nissan Sunny GTi Mac'a


MacGayver
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w 15" ważą 8.4 kg

Nie są lekkie ale wytrzymałe, dla porównania 15" z Almery GTi katalogowo warzą 8,6kg :D

 

ja ważyłem kiedyś fele od Almery GTi na wadze domowej i wyszło około 7.3-7.5kg szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coobcio w czerwonej miał kiedyś coś takiego, może jeszcze zielony szerszeń też. Mówię o masce. Kwestia gustu i potrzeb pod maską. Ja jutro w Ułęży zaklejam wloty chłodzące - na 1/4 liczy się dolot , a nie chłodzenie. Zresztą mój nowy termostat nie potrafi utrzymać własciwej temperatury. A SR20 nie lubi być zimny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac, jak juz robisz całość to na Twoim miejscu poszedłby w kwasa. Metr rury 60 PLN (x2), kolanko 40 PLN( x5). Jak masz warsztat, to zwykłą spawarką (oczywiście elektrody do kwasa) bez problemu to ogarniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek demontuj lusterka. spoiler z tyłu i wycieraczki :diabel2:

Lustereczka się złoży , spoiler i wycieraczki zostają.Pogadamy po wyścigu z Hondami.

Może wyda, może nie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac, jak juz robisz całość to na Twoim miejscu poszedłby w kwasa. Metr rury 60 PLN (x2), kolanko 40 PLN( x5). Jak masz warsztat, to zwykłą spawarką (oczywiście elektrody do kwasa) bez problemu to ogarniesz.

 

elektrod nie mam, a jak migiem to nie mam gazu odpowiedniego. jak sie dorobie gazu to dam znac :) Póki co będe śmigał na tym :)

 

 

Update, Do pełni szczęscia brakuje jeszcze tylko kolektora 4-2-1 :-D

 

d38569c8c784a232.jpg

 

d4129c8906d91c5d.jpg

 

2057d04695c13620.jpg

 

674633533a88a03e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pikna robota i słuszna średnica - teraz to ponownie zapraszam na bardziej odpoweidnią hamownię:)

Jutro przyjerzdza do stolicy Kevin będziem mierzyć jego prime z home made turbo :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na pokładzie zawitała zmodowana przepływka :D

 

Takie fotostory jakby kto chciał sobie zrobić. Trochę pracy było ale efekt końcowy myślę, że całkiem przyjemny :diabel:

 

846d082c44ab43c4.jpg

 

96ca62e0ad107cde.jpg

 

73d95e1714081864.jpg

 

Potrzebne będą nam :D

 

ca37a8f7214bbd01.jpg

 

7d586bdb76c84f26.jpg

 

a3a7e35ca78873bf.jpg

 

 

 

:mikolaj:

 

 

 

3f964c8cc1502694.jpg

 

5c25dc5587e8dc82.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie i pomysłowo z tą przepływką ci wyszło :)

Pewno nie bawem na hamowni twojego sprzęta się sprawdzi :)

PS. maska bardzo fajna ale z czasem dobrze by było w kolor ją strzelić i obowiązkowo lotka na tylnej klapie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie i pomysłowo z tą przepływką ci wyszło :)

Pewno nie bawem na hamowni twojego sprzęta się sprawdzi :)

PS. maska bardzo fajna ale z czasem dobrze by było w kolor ją strzelić i obowiązkowo lotka na tylnej klapie !!

 

I silnik od GTiR'a! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I silnik od GTiR'a! :D

 

Mam inne plany, ale nie da się ukryć że wszystko co aktualnie robię robię też pod przyszłe mody. Wszystko ma swoje znaczenie :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I silnik od GTiR'a! :D

 

Mam inne plany, ale nie da się ukryć że wszystko co aktualnie robię robię też pod przyszłe mody. Wszystko ma swoje znaczenie :diabel:

 

Eeeeee RB26 może nie wejść... ja bym jednak został przy pomyśle GTiR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

od flanszy przed katem do końcowego 2.5 cala na dwoch tłumikach środkowych + końcowy seryjny z GTi. Do tego przepływka MacMade spłaszczona z fi80 na okolo fi75. Wszystko nadal bez logicznego strojenia więc perspektywy są nadal ;)

 

Do tego planuje końcowy OBX'a B10, bo te chińskie wyroby które montują w hondach brzęcza blachą i beznadziejnie to brzmi. Do tego kolektor 4-2-1 z wyjsciem oczywiscie 2.5

 

ef811d4a01d7ed87.jpg

 

26.05.09

 

Edit

 

Auto nareszcie zbiera się do stanu taki jak być powinien. Trochę prac w miedzy czasie było więc kilka fotek z odnowy powłoki lakierniczej :P

 

 

39f84c1e03d5eea9.jpg

 

japoński akcent :D którego już niestety nie będzie

 

221a309fb535ffa2.jpg

 

I zaraz po lakierze. jeszcze przed strukturą ale i tak wyszło za***iście :diabel:

 

9754a5b664d614e5.jpg

 

 

 

CDN :P

 

[ Dodano: Nie 07 Cze, 2009 19:59 ]

No skoro już polakierowane to wrzucę kilka fotek

 

e84ca43d33637d3a.jpg

 

335a7556828e9b67.jpg

 

1cd280535012e57a.jpg

 

[ Dodano: Sob 13 Cze, 2009 17:53 ]

328ac2c03933e15f.jpg

 

[ Dodano: Nie 28 Cze, 2009 14:06 ]

jeszcze nie ogarnięte poprzednie graty, a znowu prezenty z za wielkiej wody :diabel:

Short Shifter już zamontowany, a reszta leży i czeka dalej.

 

fb8758a30edb42ff.jpg

 

8f709100823bef1c.jpg

 

Czas sie pochwalić wynikiem na hamce :rolleyes2:

 

17b94c4b40d1d99e.jpg

Edytowane przez MacGayver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment ma prawidłowy przebieg. Ten dołek w maks mocy to jakiś błąd pomiaru czy za każdym razem wychodził? Bez niego, na papierze było by ze 161-162KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac na wiosnę mam podobne rzeźbienie wydeszku. Zgłoszę się po info dot gratów i sposobu wykonania. Projekt godny podziwu jednak ja dalej w głowie mam Twoję Exę. Wytrwałości przede wszystkim życzę bo jak widzę całą resztę masz. Wielki szacun i pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...