Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N15] Koszt wymiany sprzegla


Gość ynio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mialem wyciek ale to byl uszczelniacz od strony prawej. to przy paskach klinowych... radze wymienic jesli takie cos... znow sprzeglo u mnie wytrzymalo 180 k a teraz mam juz drugie ale za pierwszym razem nie wymienilem docisku i lozyska i teraz przy 220 k mam sprzeglo komplet do wymiany:) mnie to bedzie kosztowac 400 zł z robota:) 330zł komplet:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

u mnie niestety zaczęło się ślizgać sprzęgiełko i trzeba by wymienić :( w serwisie nissana krzyknęli 9 stow + 4 za wymianę, w stacji obsługi 470 zł, na allegro znalazłem sprzęgło za niecałe 3 stówki.

myślicie, że warto kupować coś tak taniego??

czy ktoś kto wymieniał sprzęgło u siebie może polecić jakąś dobrą markę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w serwisie nissana krzyknęli 9 stow + 4 za wymianę, w stacji obsługi 470 zł, na allegro znalazłem sprzęgło za niecałe 3 stówki.

 

Do 1.4 czy do 1.6? Przed LF czy po?

 

1.4 87 KM po liftingu z 98 r :)

 

[ Dodano: Czw 04 Sty, 2007 09:59 ]

ktoś może miał kontakt z takim sprzęgłem jak VALEO

może lepiej SaCHS'a??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja mam nalatane 188 tkm i śmiga... zastanawiam się kiedy coś "rymsnie" ?

 

Napiszcie po ilu kilometrach wymieniliście sprzęgiełko + styl jazdy.

 

Mój dynamiczny - często 4000-6000 tys. ale bez palenia sprzęgła :) :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

Ja w almerze 96 rok 1.4  75 km wymieniłem sprzęgło przy przebiegu 290 000 km,było wciąż zamontowane oryginalne. Auto kupione z przebiegiem 140 000 byłem drugim właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w almerze 96 rok 1.4  75 km wymieniłem sprzęgło przy przebiegu 290 000 km,było wciąż zamontowane oryginalne. Auto kupione z przebiegiem 140 000 byłem drugim właścicielem.

Ja tez wymieniełem dopiero po 300 tysiącach i tez było oryginalne, a na dodatek tarcza była jeszcze ok, ale coś sie stało z dociskiem i najpierw zaczął trzeszczec przy wciskaniu sprzegła a potem coraz ciężej sie wciskało. Wymienione na Aisin, przejeździło 140 tys itrzeba było tarcze kupić nową, też Aisin, bo sie dziwnie wybiło miejsce pozycjonowania wieloklina w tej blasze "nośnej" całej tarczy. Okładziny cierne były przy tym jak nowe. Zobacze ile pojeżdzi nowa tarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...