Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

P10eGT-HYBRYDOWA Primerka gt:))


lukas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe co za przyrosty to daje no i cena jest zaporowa... w tym momencie $$ tak stoi że to nie opłacalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem czasu a Lukasowi samemu się nie chciało pojechać...

Teraz wóz na długo zostanie u mnie, trzeba ogarnąć elektryke silnikową, hamulce z tyłu, wymienić z przodu zwrotnice no i wjazd na rolki zrobić z dostrojeniem wszystkiego co się da od aparatu zapłonowego po rozrząd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek przyjmuje Lukasa, muszę go w miarę szybko obrobić bo jeszcze dwa projekty czekają P11 1,6 co ma mieć 125KM i silnik z Bandita wchodzi do pewnej P10...

Ps. może na jakiejś innej hamowni go ogarnę bo na mineralnej to góra 2 razy w miesiącu można wchodzić :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie może coś się ruszy z tym miom gruzem--bo jak narazie to ciągle gaśnie,wydech mi gdzieś luzy złapał i sobie powiewa na dołkach a i najarany byłem na tą hamownie...PS.sprawa priorytetowa---BLOS!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas, co sie nie pucujesz ze auto masz juz gotowe, jak tam ??? Wporzo podaje???

:one:

Czasem pokładane nadzieje nie przekładają się na posiadane środki, ot stała bolączka żonatych i dzieciatych facetów :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blos wleciał i zaciski hamulcowe na tył :P - jeszcze hydraulike do nich pociągnąć ale ja się nie podejmuje - w miedzi się nie bawię :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas, co sie nie pucujesz ze auto masz juz gotowe, jak tam ??? Wporzo podaje???

:one:

Czasem pokładane nadzieje nie przekładają się na posiadane środki, ot stała bolączka żonatych i dzieciatych facetów :one:

 

skąd ja to znam choroba już dawno powinienem mieć gotowy projekt a tu ciągle brak many many na mody i wypady do w-wy na hamke :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki...od początku jakoś to pod gorkę szło-szkoda tych paru tyś ale nic odetchnę finansowo i coś młodszego trafię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie pitol, lampki się ogarnie, przedni pas podciagnie ręką, i maseczkę zmieni - nie będzie śladu a i jeszcze grill.... Już nie takie rzeczy się robiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie pitol, lampki się ogarnie, przedni pas podciagnie ręką, i maseczkę zmieni - nie będzie śladu a i jeszcze grill.... Już nie takie rzeczy się robiło :)

 

eeee nie takie rzeczy się robiło.... prostowałem swoją corolle o filar domu belka za próg męski łańsuch i napinacz... 3 osoby musiał tzzrymać bude żęby sie nie przesuwala... żebym mógł wyprostować słupek srodkowy i dach po zdjeciu z latarni :D

 

maske sie wyklepie... czarnym motipem opierdolisz i bedzie JDM ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie jest w wawie perę p10 do rozbiórki jak byś brał parę części na raz to ci tanio wtedy wyjdzie maska czarny mat w garażu tryśnięta i ostatecznie grill też i jazda :) nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no i tak utko naprawiłem,i od razu trzeba było z rokim się ustawić na spalarni--CZERWONA jest szybsza :diabel:

przy okazji objechałem tez pare innych autek

-civic sedan 1.6-vti[160km]

-citroen ax sport [110km-670kg masy...]

-bmw e46 3.0 diesel

 

zrobił mnie tylko coobcio swoim sunny torowym...choć z rolowańca było maska w maskę

 

teraz mam najszybciejszą p10 bez zmiennej fazy w kraju--czas na powrót do serii i kupno młodszego nismo[oczywiście 2.0]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...