Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Amortyzatory przód.... maxima 95 rok - USA


Gość oli22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawia mnie czy jak załozys sie amory od europejskiej wersji to - powinien byc samochod twardszy , wiec jesli jeden amortyzator bedzie zmieniany to moze sie bardzo zle prowadzic samochód , tak samo jesli zmienimy cały przód na twardsze to tył bedzie za miekki .Przecierz wersja US ma duzo bardziej miekkie zawieszenie niz europejska . Pzrynajmniej tak mi sie wydaje , jesli sie myle to wyprowdzcie mnie z błedu prosze .

 

pozdrwaiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Strzała !

 

Słyszeliście może coś o amortyzatorach Magnum ? Musze wymienić z tyłu jak najszybciej a takie właśnie moge kupić w JC które po znizkach (40%) wyjdą po 168 pln za sztuke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość auto-moto
Słyszeliście może coś o amortyzatorach Magnum ?

 

Tak,ja słyszałem.Kupiłeś i założyłeś je?Przepraszam,że pytam i odgrzebuję stary temat ale jak się sprawują ?Podziel się opinią z innymi..... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście może coś o amortyzatorach Magnum ?

 

Tak,ja słyszałem.Kupiłeś i założyłeś je?Przepraszam,że pytam i odgrzebuję stary temat ale jak się sprawują ?Podziel się opinią z innymi..... :D

Tak więc zasięgnąłem opinii fachowca i uzytkowników Magnum i zdecydowanie mi przeszło, kupiłem KAYABy i jest git ;) Magnumy zbyt szybko sie zużuwają, tak mi powiedzieli ci co je maja więc polecam oczywiście KAYABy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi temat ale do tego autka to chyba tylko to.

Czy drogi :D jak sie ma kogoś kto ma zniżki w JC to nawet tanio :P

LWA wpadaj jutro na spota to pogadamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość don_martinez
Teoretycznie powinno byc to samo. Rama i podloga sa te same w wersji us jak i europejskiej. Roznie sie buda i wykonczeniem wnetrza

Otóż chyba nie jest to samo. Sprawdzałem w kilku hurtowniach - szukałem na tył to przy okazji pytałem na przód. Przynajmniej w mojej z 1995 roku są inne niż w QX. Co ciekawe, w 3 hurtowniach twierdzili, że to samo, w 4 facio znalazł w jakimś katalogu, że są inne. Zaznaczam, że nie mam pojęcia na czym polega różnica - może chodzi jedynie o twardość?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...