Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Oryginalne głośniki w K10.....................


Gość InterCell

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio grzebałem troche we wnętrzu i ...................... znalazłem 1!!! głośnik fabryczny Clariona 15 Watt. Zafoliowany stan idealny tylko niepodłączony. Takowe "cudeńko" znalazłem pod przednim słupkiem od strony pasażera. Co ciekawe z drugiej strony są tylko jakieś przekaźniki (strona kierowcy). Przez 2 lata nie wiedziałem że jeżdże z jednym głośnikiem więcej :))))))))))))))))))))))))))

Ciekawe czy w waszych micrach też takie coś siedzi ???

 

 

 

Pozdro.......................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to jakis sub-woofer ? 8) trzeba bedzie sprawdzic... ale powiedz dokladnie w ktorym miejscu to jest... bo jak instalowalem centralny to nie pamietam zebym na jakis glosniczek sie natknal....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subwoofer he he :P

Ten głośnik jest w nogach pasażera pod przednim prawym słupkiem - trzeba odkręcić półkę i po prawej stronie jest taki kawałek papieru z dziurkami (to właśnie te dziurki zainteresowały mnie co to może być).

Trzeba tą tekture odpiąć i powiniem być o ile wczesniej ktoś tam nie grzebał i nie wyciągnął ale miejsce jest idealne na 10 cm głośnik tylko że próbowałem to mizerny dźwięk idzie z tego miejsca - lepiej w drzwiach:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nieznalazłem ,ale u mojego kolegi był . ja po rozmontowaniu drzwi dowiedziałem się ,że mam w nich baseny :shock: :shock: :shock: fabryczne otwory na odpływ wody się zapchały i woziłem w drzwiach dodatkowy balast :oops: a głośniki zamontowałem 16 cm tylko musiałem autko troszkę powycinać i dać dodatkowe pierścienie bo szyba się opuszczała tylko na 15 cm :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

z lewej strony od kierowcy za bezpiecznikami też jest miejsce na głośnik. Także jak masz z prawej strony to całkeim możliwe że masz i z lewej strony :wink: . Ja nie miałem tam ale se zamontowałem pionnerki i jużmam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

racja od strony kierowcy tez jest ale w moim przypadku nie bylo ani tu ani tam ale miejsce jest przygotowane pod glosnik :) ale gratuluje wechu ja bym za chiny nie pomyslal ze japonce w takim miejscu beda glosniki instalowac :D

 

Pozdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...