Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czym czyscic tapicerke?


Gość Whispers
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

to czym czyscic zalezy jeszcze od tego z czego masz zanieczyszczenia

z doswiadczenia swojego i handlarzy wiem ze rewelacyjnie spisuje sie plyn do czyszczenia Tapis z K2 ... koszt ok 10 pln (atomizer 500 ml)

wytwarza piane aktywna i wyciaga nawet jakies smrody z siedzen

 

przy czyszczeniu polecam wiec robic to na wolnym powietrzu i pootwierac wszystkie drzwi

czas schniecia i wietrzenia do w sloneczny dzionek to ok 30 minut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywalem szczoteczki z sredniotwardym wlosiem bo mialem siedzenia z konserwacji uwalone

 

a do pozniejszego oczyszczania uzywalem szmatki (zeby sciagnac pozostalosci piany i nieco wysuszyc fotel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czyściłem produktem Moje Auto (tym co z Wojciechowską na opakowaniu)

 

nie polecam

 

co prawda odświeża tapicerkę ale nie bardzo czyści

 

obok ojciec czyścił swoją toye, jakimś leader pricem i efekty miał lepsze

 

 

 

z moich doświadczeń sama szmatka nie wystarcza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z doświadczenia polecić mogę piankę Auto Pratic- nieźle wypada w testach, poza tym sprawdziła się u mnie, a mam jasno beżową welurowa tapicerkę. Spokojnie usuwa zacieki i zabrudzenia oraz odświeża wizualnie tapicerkę radzi sobie nieźle też z zabrudzeniami wykładziny( a też jest jasnobeżowa)- nie wiem jak z tłustymi plamami. Ja do czyszcenia używałem małego ręcznika (po odczekaniu kilku minut aż naniesiona pianka urośnie :wink: i wejdzie w materiał.

Czytałem, że rewelacyjny jest produkt Shell - świetnie wypadł w testach jakiejś gazety motoryzacyjnej. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczyściłem deskę jakimś syfem. Błyszczy się owszem ładnie, tylko jak jadę w słońcu to zamiast drogi widzę swoje lustrzane odbicie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyczyściłem deskę jakimś syfem. Błyszczy się owszem ładnie, tylko jak jadę w słońcu to zamiast drogi widzę swoje lustrzane odbicie :lol:

...a co do deseczki to polecam Shell matowa pianka- jest extra i nie daje po gałach :) ...aha nie jestem sprzedawca i nie mam nic wspólnego z produktami Shella :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsłaśnie w ostatnim motorze shell zajął pierwsze miejsce w tescie środków do kokpitu

 

ps. proszę mi nie mówić o tym, że kto więcej zapłaci, ten jest wyżej w rankingach, sam doskonale o tym wiem. dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Chcąc wyczyścić i odświeżyć tapicerkę próbowałem różnych specyfików i tak:

Moje Auto (z Martyną Wojciechowską) - Lipa

Vanish - nie wiele lepszy od w/w

Shell - dobry ale nie tani

i uwaga, coś co polecił mi znajomy ze sklepu moto:

Tapis firmy K2 w piance - super i za nie wielkie pieniądze, dałem 10 zeta :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Auto (z Martyną Wojciechowską) - Lipa

Z Martyną to bym chętnie poczyścił, i zapewniam cię, że nie o tapicerkę chodzi :D:D:D

A wracając do tematy, to polecam Vanish do dywanów + odkurzacz piorący, dla mnie bdb efekt, raz do roku tak piorę i fotele odzyskują kolorki no i likwiduję to siedlisko kurzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakło Tapisu,

dokupiłem STP w piance i efekt równie dobry, tyle że cena 3x większa

Ta pianka dobra jest.Kiedys w bagazniku rozlalo sie czernidlo do zderzakow i w znacznym stopniu udalo sie usunac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...