Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] podświetlenie zegarów i pulpitu sterowniczego


lucek82
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Janek 345

Witam, mam pytanie czy ktoś z Was wie jak naprawić podświetlanie klawiszy 1,2,3 w Primerze p12? Z tego co zauważyłem to jest jakaś prawidłowość że podświetlanie tych klawiszy wysiada.Czy tam jest jakis osobny obwód? Czy wystarczy tylko wymienić diody? Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam, czy ktoś posiada jeszcze zdjęcia z poradnika lucek82 obrazujące jakie diody gdzie idą ? planuję zmianę podświetlenia i było by to dla mnie bardzo pomocne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żebym jeszcze ją miał to bym Ci podrzucił. Ale z tego co pamiętam to tak wyciągasz trójkąty po bokach potem licznik odkręcasz, szybka jest chyba na zatrzaskach i ta czarna maskownica pod spodem też albo przykręcona od tyłu będziesz widziała a dalej to już tylko wskazówka w górę i tarcza :) Ale rozbierałem to z rok temu także mogę się mylić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

a ja chce się zainspirować tylko zdjęć nie widzę nie wiem czemu zamiast miniaturek zdjęć jest jakaś żaba a jak klikam na podgląd to mi jakiś film wchodzi durny minutowy..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuuuuuuuuuu to lipa....

szkoda że nie zdążyłem zobaczyć efektu

Wpisz w Google zmiana podświetlenia primera p12 i powinny byc jakies zdjęcia może akurat nie te co tutaj byly ale jakies sa ze zmienionym podświetleniem. Na youtubie nawet jakis filmik byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, czy pasowałyby liczniki z wersji poliftowej do wersji przed liftowej? W poliftowej są fajniejsze moim zdaniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 lata później...

Gdyby ktoś był zainteresowany zmianą podświetlenia zegarów dodaję zdjęcia 3 płytek (temp/ paliwo, prędkość, obroty). Na zdjęciach zaznaczone interesujące nas diody (tylko od podświetlenia zegarów, bez kontrolek). W najbliższej przyszłości mam zamiar zabrać się za podświetlenie pulpitu sterowniczego jak ktoś będzie zainteresowany to dodam zdjęcia.

 

plytka 1.jpg

plytka 2.jpg

płytka 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...