Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

kopułka i palec


Mike

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem problem z przerywaniem silnika przy 2500-3000. Wymieniłem,m kabelki (oryginały) no i przerywania przeniosły się wyżej - 3000-3200 :-).

Winną może być kopułka i palec (widoczna śniedź i ślady rdzy).

 

Cena za komplet Hitachi (oryginał) to wydatek 270 PLN :x

Sprzedawca rekomonedował mi japoński zamiennik w cenie 60 PLN za komplet.

Czy warto kupić zamiennik?Ma ktoś jakieś doświadczenia, bo ja miałem bardzo złe z zamiennikami kabli zapłonowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopułkę raczej tak, ja kupiłem do K10 za 35,- i jest OK już 3 lata. O palcu nie mam zdania. Ale jeśli nie wiadomo na pewno, co jest powodem, to czy warto wyrzucać 270?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam koszt zamienników wskazuje, że chyba warto zaryzykować, tym bardziej że wcale nie jestem przekonany czy wymiana coś zmieni w kwestii przerywania silnika. Powodzenia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sam koszt zamienników wskazuje, że chyba warto zaryzykować, tym bardziej że wcale nie jestem przekonany czy wymiana coś zmieni w kwestii przerywania silnika. Powodzenia!!

 

Też tego nie jestem pewien. Obrałem tylko kierunek stopniowej wymiany elementów, które mają prawo się zużyc po latach i prędzej czy później i tak siądą. A tak na początku wymienię wszystko co podejrzane i mam dwa lataka spokoju :-)

 

Co według Ciebie może być przyczyną szarpania?Podejżewam jeszcze plg bo na benzynie szarpanie jest minimalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zamienniki moga zdac egzamin kilka miesiecy temu wymienialem te elementy tyle ze w civicu i jest oki. Chyba ze zainwestujesz w cos drozszego( ale nie koniecznie lepszego).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietkas

Ja polecam zamienniki firmy EPS są dobrej jakości i nie kosztują majątku. Dwa dni temu wymieniłem kopułke 73 zł i palec 30zł i działają świetnie w n14 ga14de.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem zamiennik (sama kopulka) w JCAuto za 38 zeta i jest ok.

Palca na razie nie ruszam bo chyba nie ma takiej potrzeby.

Jak na razie jest w pożądku i jeżeli coś przerywa to z winy lpg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...