Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[K12] Czy komus zdazyło się, że w K12 nie zamykały sie el. s


Gość mrówa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim szyby będą się same domykały to powinni u producenta popracować trochę nad komfortem przesuwania się tych szyb.

 

Przemieszczają się jak suwnica hutnicza albo jeszcze inna. To nie jest może jakieś ocieranie ani pisak ale strasznie denny i upierdliwy szum.

 

:(

 

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrówa

ta tyle ze te auta z przed 15 laz kosztuja..... z 1996 roku kosztuja niekiedy wiecej niz nasze k12

 

w124 dla mnie zawsze bedzie wzorem solidnego dobrego prawdziwego auta szczegulnie brabus w 124 e 500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak żaden z podstawowych lub kompaktowych modeli Nissana NIGDY nie osiągnie poziomu jakościowego w/w samochodu.

 

Zapewne ten poziom może Nissan osiągnąć modelami Maxima lub Infiniti na rynku amerykańskim.

 

Wracając jednak do tematu Micry to uważam tylko, że szyby elektryczne w tym modelu są cieńkie jak "d*pa" węża. Projektanci powinni trochę pomyśleć nad jakością i komfortem dźwiękowym kierowcy i pasażera podczas opuszczania i podnoszenia szyb przednich. Dla mnie odgłos przesuwanej szyby to porażka. Ponadto gdy szyba dojdzie do samej góry boczek tapicerki drzwi w swej górnej części tak dziwnie się wybrzusza na moment. Ponadto brak automatu w przednich drzwiach to też brytyjsko-francuska lipa. Te auta już mało co mają z japońską solidnością.

 

A już najbardziej wpieprzyło mnie to jak dowiedziałem się, że we wszystkich modelach K12 zastosowana jest francuska skrzynia z Clio III

 

Dla mnie KUPA pod kilkoma względami a tak poza nimi to OK

 

 

HHA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, co? Tak naprawdę to Nissan, mówię tu o tym europejskim, powinien uczyć się od innych producentów.

 

W Micrze spasowaniem plastików nazwałbym brakiem spasowania. W moim Passacie mozna powiedzieć o spasowaniu wszystkiego. Wszystko pasuje do drugiego idealnie i ewentualny demontaż jak i montaż idzie z dziecinną łatwością. Ja dawno nie widziałem takiego auta tak idealnie dopasowanego.

 

Sorki ale europejski Nissan to dopiero raczkuje w tym temacie i nie ma pojecia co to tak naprawdę oznacza słowo: spasowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mrówa

powiem tak plastiki sa kijowe ale jezeli chodzi o szczeliny to ich brak tak wszystko spasowane i nic nie trzeszczy ale za pewne jak w k11 jak raz rozkrece to zacznie trzeszczec :wink:

a co do k10 heheheheh tam mi nic nie trzeszczaooo bo prawie nic nie bylo hahahaah pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...