Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N14] Potrzebuje porady


Gość sociu6

Rekomendowane odpowiedzi

jestem tu nowy i do tego nie zabardzo wiem co z czym sie je, wiec jezeli mozecie mi pomóc bede wdzięczny

 

Chciałbym sie dowiedziec czy felgi 15 do mojego sunny nie będą za duże

??

 

chcę też przeznaczyc (600-700)zl na radio+głośniki i było by miło gdyby ktos mógł cos doradzić,

 

Zakupiłem ten samochodzik dosyc niedawno i jest to mój pierwszy samochód wiec...sami rozumiecie

 

Z góry dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 spokojnie wejdą do tego opony 195.50R15 albo 185.55R15.

 

Radyjka poelcam Firmy Blaupunkt mają bardoz przyjenmne przebienie no i z glosników to jakiś niedrogi system 16cm z tweetereami np. GMS (warto w nim zmeinić zwrotnice)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do felg, to spokojnie pasuja, musisz jednak pamietac ze jezeli nie masz wspomagania, to zalozenie szerokich laczkow w duzym stopniu utrudni ci krecenie na postoju, pamietaj ze jak zalozysz wieksze fele to zeby licznik nie dawal przeklaman musisz zalozyc odpowiednie opony, poprostu beda musialy byc wezsze tak jak napisal przedmowca wlasnie cos ok 5-5.5cm

a to wiaze sie z uwazna jazda, podjezdzaniem pod krawezniki garbami itp zeby nie zniszczyc felgi.

 

A co do radia to moze byc blaupunkt, ja osobiscie kupilem model sony

z mp3 wyjsciem 4x50W equalizerem, wyjsciem na soobwofer. dalem cos ok 600zl do tego kupilem 2 glosniki z tweeterami firmy rockstar, o mocy RMS 40W i skutecznosci 90dB zamontowalem je z przodu w drzwiach. Fajnie gralo, jednak pare dni temu w bagazniku u mnie wyladowala skrzynia basowa blaupunkta GTB 300 i wzmacniacz GMS i teraz komplecik gra pieknie, musze jednak w najblizszym czasie wytlumic przednie drzwi matami bitumicznymi (juz kupilem) bo mocno jest slyszalny dzwiek na zewnatrz wlasnie z glosnikow zamontowanych w drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisal przedmowca wlasnie cos ok 5-5.5cm

Nigdy nie widziłem takich niskich opon prze nigdy !!

 

Chodziło " % "

 

195.50 mają dokłądnie 9,75cm wysokości bo 50% z 195 to tyle wychodzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie widziłem takich niskich opon prze nigdy !!

Chodziło " % "

 

195.50 mają dokłądnie 9,75cm wysokości bo 50% z 195 to tyle wychodzi...

 

tak tak zle napisalem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...