Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Chcesz kupić Murano ? Pytaj tutaj !


jaca V6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie się prezentował i zauważyłem zdjęcia podobne z forum dlatego przykół moją uwagę.

Mam pytanie jeździcie zimą swoim nissanami i jak jest w nich ze spodem podwozia bo ja często robie mycie podwozia więc nie ma rdzy do tego zabezpieczałem a ey jak sobie z solą radzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja, jeżdżę sporadycznie. Mam drugie auto.

W zimie trzeba bardzo ostrożnie, bo wysoko środek ciężkości i Murano podatne na poślizgi - to główny problem.

Łatwo "ucieka tył".

Przy obecnej aurze, o mnie słabo, bo mam całoroczne opony na zimowych felgach (stare 255 - myślałem, że zimy nie będzie).

Korozja, a i owszem głównie na elementach zawieszenia(wózki przód, tył, wahacze itp.

Trzeba zerkać na miskę olejową i opaski zaciskowe króćców wodnych, olejowych, bo potrafią przerdzewieć.

Buda jako tako się trzyma.

wkar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha umnie na budzie nie widziałem ale profilaktycznie zabezpieczyłem a na zawieszeniu faktycznie pojawiają sie drobne wykwity. Ten gość co robił mi zabezpieczenie i to zabezpieczył też

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pozwolę dorzucić swoje 3 grosze, chociaż jestem posiadaczem Murano 2008z51 od grudnia to parę wniosków się nasuwa. Ktoś pytał o podobnie budżetowo auto 30-40 

- kawal auta za rozsądna cenę. Dobre nagłośnienie oraz panoramiczny dach na duży plus oraz jakość lakieru jak na Japońca. Minus to jakość wykonania schowków na duperele bo jak już cos tam wsadzisz to na każdym zakręcie latają elementy 

- Auto najlepiej sprawdza się w trasy. W mieście jeździ się średnio. Pewnie dlatego ze sporo waży i zanim się rozpędzimy to trzeba hamować, ale to cecha raczej każdego dużego auta

- Jeśli mieszkasz w mieście, dobrze mieć drugie mniejsze auto 

 - infrastruktura dróg w naszym kraju dalej odbiega od tych z np. DE i uważam że ma to duże znaczenie np dla skrzyni

- Nie kupiłbym auta z Polski. Według mnie rozsądnie sprowadzić auto z USA albo zadbany egzemplarz z Szwajcarii.

- Poszukał bym w okolicy dealerów którzy ściągają auta i powiedział czego szukasz. Skrzynia jest delikatna wiec najlepiej auto od kogoś spokojnego albo rodziny 

pozdro

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, noszę się z zamiarem zakupu nissana murano Z51. Co myślicie o tym ogłoszeniu? A może mieszka ktoś w pobliżu i mógłby za niewielka opłatą podjechać i obejrzeć tren samochód? A może ktoś już interesował się tym egzemplarzem?

https://www.otomoto.pl/oferta/nissan-murano-gaz-4x4-zamiana-kemping-kampera-ID6EgEWf.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć.

To mój pierwszy post na tym forum. Jak w temacie - noszę się z zamiarem kupna Z52 ale mam kilka pytań do użytkowników.

1. Jak sprawdzić skrzynię CVT przed kupnem?

2. Jak wygląda temat z lampami - konwersja US/EU?

3. Przeglądając oferty ubezpieczycieli nie znalazłem na liście możliwości wyboru Murano powyżej 2015r. Interesuje mnie oferta AC/OC. Czy macie problem z ubezpieczaniem waszych Z52 i ewentualnie w jakiej firmie?

4. Na co zwrócić uwagę przy zakupie (newralgiczne problemy tego modelu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...