Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Akcesoria do Murano


Gość BESEL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Gość dr slawooo

:D ja piernicze ale fajny muraniec z tymi dokładkami :one: http://www.streetbeatcustoms.com/Custom/Bo...Body-Kit/17621/

 

[ Dodano: Sob 18 Kwi, 2009 22:11 ]

nooo ale ten czarny to już wypas :one: http://www.cardomain.com/ride/2134855

 

[ Dodano: Sob 18 Kwi, 2009 22:39 ]

znalazłem stronkę z nadwornym tunerem do naszych murno :one: http://www.pandora-inc.com/aero-parts/niss...front-view.html ale koszt to tak jakieś 3500 dolców :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki, a ogarniacie można czy można zrobić taki dyngs, żeby zamontować z przodu "czujki cofania" :D w wersji kamerkowej i podłączyć do LCDka? No bo przecież jak z tyłu kamerka to aż żal z przodu pikacza wsadzić :-) a to by się przydało :-)

Może ktoś już obadał ten temat :-)

 

[ Dodano: Pon 20 Kwi, 2009 18:53 ]

a w ogóle to widzę, że wszyscy macie takie inne słupki i tylko ja mam lusterkowe, myślicie że to mam dodatkowo czy że taka wersja wyposażeniowa? (hmmm, muszę wuja zapytać przy okazji...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr slawooo

mitka :) ja też mam takie chromy na słupkach a co do czujnika tak na 99 % nie wykonalne nie ma możliwości podłączenia czego kolwiek do instalacji pozostaje ci zreobic na zasadzie pikania ale i tak będziesz musiała kupic taki komplet który jest na przód i tył bo nie ma samych przednich a jak podłączysz tylne na przód to będą działac na stałe a to kiepski pomysł.ja mam zamontowane takie na tył i przód z małym biperem i diodami i wcale nie przeszkadza i nie szpeci murańca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mitaka, daj sobie spokoj z kamerka z przodu, technicznie pewnie da sie podlaczyc, tyle tylko, ze bedzie brudna przez 90% czasu (no chyba, ze pociagniesz do niej spryskiwacz :)) Pikacze to zdecydowanie lepszy pomysl, zreszta takze z tylu lepiej by sie sprawdzaly niz kamera. Poszukaj na forum, jeden z kolegow montowal pikacze na przod i tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Besel! A propos wydechu, to zaczynam się zastanawiać nad możliwością "włożenia" wydechu od INFINITI FX 35 model 2009 do mojego Murana. Nie wiem co zmienili w INFINITI, ale pracuje prawie jak w .....F1. Po prostu Bosko. :) Ale coś czuję, że polegnę na detalach montażowych typu inna zawieszka, inne mocowanie itp. itd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość BESEL_

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Nissan-Mura...%3A1|240%3A1318

 

 

oryginały tylko że w chromie...

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/OEM-Chrome-...%3A1|240%3A1318

 

 

moze ktoś z was sie orientuje...czy bez problemu moge je zalożyć mimo że są z czyjnikiem cisnienia a ja w chwili obecnej takiego nie posiadam...sadze ze jak bym je zalozyl to bym nie mógł podłaczyc tego czujnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BESEL_

romanista, niee mi sie to nie podobalo:) tylko wyslalem kiedyś jako przykład

 

jeśli o te słupki chodzi to same będą tak dziko wykladały, musiałbyś pociągnąc chromem na metry z tesco np linie okien:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Ja pierdykam!! Panowie!! Ale macie problemy?!?!?! Proponuję zamiast szukania "małych przeróbek" oddać Murańca do profesjonalnego serwisu od tuningu, zostawić go tam na tydzień i...........cieszyć później oko ;) albo i nie!! :/ A mówiąc poważnie, to osobiście jestem przeciwnikiem wszelkiego rodzaju chromu gdziekolwiek! Ale jak wiadomo o gustach się nie dyskutuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te słupki to kolejna prowokacja :-)

a swoja droga to na ebayu od cholery sprzedaja dodatków, u nas niestety niewiele tego jest.

 

u nas nawet nikt nie podjał ze mna rozmowy na temat chipowania Murańca a na ebayu widziałem kilkadziesiąt aukcji w tym temacie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Romanista! Z tego, co widzę, to raczej będą jaja z dopasowaniem tego bajeru do Murano. Nie wiem jak u was, ale u mnie nie ma tego "haka" z lewej strony. :/ Mam troszkę to inaczej zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera wie. ja niemieckiego nie kumam prawie wcale a pewnie tam opisane jest co i jak z montażem. Na innej aukcji widziałem też profilowany czarny plastik na dole błotnika własnie pod dwie podwójne rury.

Nie mniej jednak warto się zagłebić w aukcje na ebay bo od cholery wszystkiego jest do Murańców w Niemczech, WB, USA. niestety przez kurs złotówki jest teraz nieco drożej + drogi transport co powoduje ze chęć upiększania spada... :029:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki - rozglądałem się ostatnio za tarczami i klockami do Murano. wydzwoniłem kilkanaście firmi serwisów w tym kilka zajmujacych się tuningiem.

 

Mam fajną propozycję zrobienia przodu i tyłu tak aby auto usprtowić i uzbroić w mocny układ hamowania ponieważ te fabryczne sa dość marnej jakości.

oto co mi zaproponowali:

"na przód i tył moge zaproponować tarcze hamulcowe EBC Turbo Groove http://www.rpmotorsport.pl/auta/turbo_groo...owe-p-4143.html

 

cena sztuki przód 690 pln brutto

cena sztuki tył 450 pln brutto

 

klocki hamulcowe EBC SUV 6000

http://www.rpmotorsport.pl/auta/ebc_klocki...cowe-p-800.html

cena kpl przód 330 pln brutto

cena kpl tył 270 pln brutto

 

tak to wygląda w realizacji

http://www.rpmotorsport.pl/serwis/realizacja.php?id=23

 

pomalowanie zacisków to też ciekawy temat, zauważyłem że wiele serwisów robi to na złożonych hamulcach, my takie tandety nie robimy, należy to rozebrać, wyczyścić , odtłuścić i pomalować tylko wtedy to ma sens, więc musiałbym policzyć jak za wymianę tarcz (to samo rozbieranie) koszt od sztuki 100 pln"

 

sprawdzałem też sprawę audio i jego poprawy. Tu sprawa wygląda tak że generalnei te skrzynki plastikowe które wy macie w kole zapasowym a ja wciaż na półce w garażu nie podłączoną to sie wyjmuje :-) i montuje prawdziwe subwoofery :-) gosć mnie na początku wyśmiał ze nazywam to "coś" subbem i pokazał różnice w Subaru Tribeca ktorą właśnie poprawiał akustycznie. Porównanie było bo jedna była prawie skończona a druga czysta jeszcze. Powiem wam że nie jestem audiofilem ale dźwięk był zajefajny a gosć tylko wygłuszył drzwi, poprawił kable i zaciski no i wymienił boofa oryginalnego na cos niemieckiego. Zapodał kilka różnych gatunków muzyki w których nei tylko bas jest najwazniejszy :-) i grało pięknie.

 

na koniec prośba do was - maciejakieś doświadczenie w kwestii tarcz i hamulców ale nie takich "zwykłych" tylko tych z kategorii "tuning" ?

 

[ Dodano: Pią 08 Maj, 2009 09:21 ]

Murano jest sam w sobie bardzo ładny. :D Widać go z "tłumu" różnych aut na drodze. ;)

 

ZGADZAM SIĘ!!!! ale zawsze mozna go nieco upiększyć :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Strażak Sam

Romanista! Ja miałem "małe doświadczenie" z tuningowymi tarczami i klockami BREMBO - miały być zarąbiste a....? :) Tarcze wyglądały rewelacyjnie (jak były nowe) ale do pierwszego 1000 km potem się "rozjechały" i zardzewiały. :/ Zapłaciłem za wsio coś koło 2500; zł i stwierdziłem, że generalnie szkoda kasy na takie rzeczy. Co do muzyki, to pamiętaj o jednym, że w każdym tzw. warsztacie muzycznym zawsze ci powiedzą, że to co masz w samochodzie to masówka i nic więcej i, że jak oni zrobią to po kolei od nowa, to będzie lepiej. Wszystko możesz ulepszyć indywidualnie, ale wtedy do normalnej ceny samochodu musisz dołożyć co najmniej 30-40 a może i z 60%? :diabel: Mój znajomy ma BMW M3 i też zrobił tuning po którym fura wygląda jak......F16!!! Tylko, że jak złamał przedni spojler o krawężnik, to znów musiał "beknąć" kilkaset setek na naprawę, dobrze, że nie musiał wymieniać. Pamiętaj, że w Murano trzeba by zmienić cały układ hamulcowy, żeby było ok przy tej masie auta. Ale o tym "kitajce" nie pomyśleli, niestety. :( I żeby nie było nieporozumień, to nie jestem totalnym przeciwnikiem tuningu. Jeżeli ktoś lubi takie zbajerowane auto (i stać go na to) to jego indywidualna sprawa. Mnie akurat się to nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...