Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] Adapter do telefonu


Gość yatoman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam cos takiego w aucie,bylo juz zamontowane jak kupilem:

podgrzewaniesiedzeniuch.jpg

Tylko nie wiem pod jaki model telefonu to podchodzi,bo moja N93 sie tam nie miesci. Ale gdyby sie zmiescila to widze ze na pulpicie odbywaloby sie wtedy sterowanie,dzwiek szedlby z glosnikow,tylko mikrofonu nie widze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo ale zdemontowałem.... bo mi chodziło na siemensa. Co do mikrofonu to wydaje mi się ze jest pod przyciskiem świateł awaryjnych...tak mi sie wydaje ale moge się mylić. Podobno sa jakies adaptery i przejściówki ale ja sie w to nei bawilem. Poszukaj na allegro ...Clark chyba takie adaptery robi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja w tym miejscu mam zaślepkę na dwa kubki :), slyszałem że podobno są jakieś adabtery blutoch które pozwalają nawet na odczyt sms na wyświetlaczu ale nie wiem ile w tym prawdy dlatego pytam czy ktoś miał z czymś takim do czynienia szukałem na allegro ale nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys pisalem o tym ze jest radio blaupunkt`a z takim zestawem przez bt :) super sprawa i naprawde polecam, poszukaj pisalem o tym napewno.

 

http://allegro.pl/item554972731_blaupunkt_...etooth_usb.html

 

Tu masz linka do tego wlasnie radyjka, jest naprawde rewelacyjne i godne polecenia a o cechach i zaletach tego radia juz sobie sam poczytaj. Wg mnie to lepszy zakup jak tylko sam zestaw glosno mowiacy ktory pewnie kosztuje z 300zl. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarek1000
Ja mam cos takiego w aucie,bylo juz zamontowane jak kupilem:

Obrazek

Tylko nie wiem pod jaki model telefonu to podchodzi,bo moja N93 sie tam nie miesci. Ale gdyby sie zmiescila to widze ze na pulpicie odbywaloby sie wtedy sterowanie,dzwiek szedlby z glosnikow,tylko mikrofonu nie widze.

 

Ten zestaw jest pod NOKIĘ 6310. połączenia masz wówczas wyswietlane na głównym wyświetlaczu, a głos idzie przez głośniki. Są adaptery pod inne telefony ale wówczas nie masz stabilnie zamontowanego telefonu oraz nie ma ładowania telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam cos takiego w aucie,bylo juz zamontowane jak kupilem:

Obrazek

Tylko nie wiem pod jaki model telefonu to podchodzi,bo moja N93 sie tam nie miesci. Ale gdyby sie zmiescila to widze ze na pulpicie odbywaloby sie wtedy sterowanie,dzwiek szedlby z glosnikow,tylko mikrofonu nie widze.

 

Ten zestaw jest pod NOKIĘ 6310. połączenia masz wówczas wyswietlane na głównym wyświetlaczu, a głos idzie przez głośniki. Są adaptery pod inne telefony ale wówczas nie masz stabilnie zamontowanego telefonu oraz nie ma ładowania telefonu.

 

Dzieki kolego,warto wiedziec :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jarek1000
Witam

 

Mam pytanie na temat zestawu głośnomówiącego czy są dostępne jakieś adaptery żeby podłączyć telefon???? może coś z blutoch

 

Jeżeli masz w swojej Primerze taki zestaw jak Pyrus do jest do Noki 6310 (zobacz post powyżej). Jeżeli nie masz zestawu to albo musisz zamontować do danego modelu telefonu jaki posiadasz. Do telefonów Nokia można kupić zestaw głośnomówiący, który montuje się w gnieździe zapalniczki i łączy się z telefonem poprzez bluetooth. Ale chyba najprościej kupić słuchawkę na bluetooth. Wybór należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam,

Ja mam na zbyciu taki kompletny zestaw głośnomówiący do Nokia 6310i. Oryginalny wymontowany z P12. Wszystkie komunikaty i sterowanie na konsoli centralne. Zainteresowanych zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odswiezam temat,zakupilem sobie jako drugi telefon Nokie 6310i zeby moc go uzywac w czasie jazdy autem. Wkladam go w uchwyt ktorego zdjecie zamiescilem kilka postow wyzej i jedyne co sie dzieje to laduje mi sie telefon,gdy wciskam przycisk"sluchawka" na pulpicie w aucie, to pisze wloz telefon do slotu. Ktos mial moze podobny przypadek?Moze trzeba przeczyscic styki czy cos?Dzieki za rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...