Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Primera 2003,jak wejcs do ustawienia kasowania "SERVIS


Gość djepp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie mam poecia jak tam wejsc i zobaczyc, musze poszukac jezeli jest to moze moj przedrozmowca je tam zamiescil jezeli tak to wielkie dzieki, jest tez tam opis czy trzeba cos napisac?, co do nowosci to niemiecki fanklub jeszcze sie nie odezwal , powiedzieli ze jak zdobeda program do przejscia w dalsze funkcje lub ich aktywowanie to sie odezwa czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zielony jak szczypiorek na wiosne , zawsze to jakas nowosc, widze ze tam nie musze nic dopisywac bo jest ten opis z angielskiego ,przetlumaczony na polski , wszystko sie zgadza z tym tylko ze trzeba ta czynnosc wykonac jednoczesnie bo inaczej wlaczy sie sygnal info, co do tego linku myslalem ze to link tej strony co zawsze , musicie mi wybaczyc , mialem tez klopoty z wyszukiwarka bo szukalem jej u was na stronie a chodzilo poprostu o Google, czy tez o wyszukiwarki przy portalach internetowych , to sa takie male niedopowiedzenia ale ktos nowy moze napotkac barykady, juz wszystko jest OK, chociaz dalej nie wiem jak wejsc na strone na ktorej sa wszystkie linki " Zrob to sam "przez ten podkreslony lik wchodze tylko do tego mojego problemu, sa jeszcze jakies inne? u gory jest tez lupa i haslo szukaj, wpisuje tam haslo zrob to sam i nic mi nie pokazuje,powoli idojde do wszystkiego, jezeli masz ochote to mozesz tez tam zamiescic ta wiadomosc o klockach bo juz sie spotkalem z tym problemem na waszych stronach , drzenia kierownicy w P 12, moze ten problem wystapic w ostatnim modelu P 11 , moj kuzyn mial go i wiem ze tez na to narzekal , wtedy mu radzilem zeby wywarzyl kola ale nic to nie pomoglo ,teraz jezdzi Audi A6 i sobie chwali, wszystko dobre co nie nawala czyz nie?dzieki za link , czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stranger

Chcesz więcej porad to wejdź sobie na stronę główną http://nissanklub.pl i tam po lewej stronie wśród linków masz Zrób to sam. Klikasz i voila ;)

 

By Ci oszczędzić klikania proponuję odwiedzić ten link:

http://www.nissanklub.pl/zrob_sam.php?pid=...fa18c23ae0a404e

 

Problem polega na tym że do P12 oprócz Twojej porady nie uraczysz nic więcej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz calkowita racje , auto jest super i w sumie sie nic nie dzieje , mialem wprawdzie 4 naprawy gwarancyjne ale to byly pierdoly ze tak powiem, uszczelka w drzwiach, wycieraczki, dobra sprawa nic nie robisz a one same sie wlaczaja w czasie deszczu , maja sensor, gorzej jak kogos wyprzedzasz a ktos myje okna to idzie sie wystraszyc jak sie naraz w piekna pogode wlacza, glosnik, podejrzewam jak wymieniali ten glosnik to uszkodzili uszczelke bo od tego czasu dmuchalo w tych drzwiach,no i te drgania kierownicy, ale tak pozatym to OK. dzieki za te wiadomosci zaraz sobie wpisze do favoriten i nie bede musial na przyszlosc szukac , dzieki i czesc

 

Ps. a swoja droga to tych modeli P 12 jest juz sprzedanych bardzo duzo, w polsce i zagranica, czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ja , napisalem o tych klockach eMaila , ale ten link bylo latwo znalesc na tej glownej stronie , najgorsze ze ja na nia nigdy nie wchodzilem i nie wchodze, zawsze odpowiadalem na posty i wysylalem eMaile , zielony na moj temat to za lagodne slowo , nie wiem czy jest jeszcze bardziej zielony kolor od tego mojego postepowania , no ale nie gniewajcie sie , mieliscie chociaz ze mna troche roboty , chyba wam sie nie nudzilo, przepraszam i czesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze bylem na poczatku innego zdania ale zmienilem swoja opinie diametralnie, w sumie to prawda ze zawsze sa na poczatku jakies klopoty ale z biegiem czasu wszystko sie pieknie uklada, mam nadzieje ze kiedys sie spotkamy , moze bede w polsce w czasie zlotu ? jestem uwiazany a raczej zwiazany terminem wakacji w Badeni Wittenbergi a te terminy sa troszke rozne od terminow w polsce, no pozdrawiam i do zobaczenia . Janusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość ziombalova

Temat stary ale wniosę coś nowego :) Przez pare dni próbowałam pozbyć się tego wrednego komunikatu- zastosowałam się do instrukcji ale jakoś mi się nie udało- doszłam do stanu jak na focie ale nie wiem jakim cudem skalę miałam jedynie do 30tys km a na liczniku mam już ponad 100tys... Zaczęłam więc z braciszkiem kombinować i odkryliśmy coś nowego :) Nie potrzeba wchodzić w żadne funkcje wyższego rzędu- klikamy 3xINFO i na wyswietlaczu mamy: przypomnienie1, przypomnienie2.. wystarczy wejść w dowolne z nich i znajdziemy tam opcje wyłączenia powiadomień- tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...