Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moj nowy Sunny N14 i plany :)


karti20
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum i chciał bym pokazac moj nowy nabytek jest to nissan sunny N14 1994r 1.4 twincam . Samochod kupiony za bardzo dobra cene ale do zrobienia .

Tu mozna go zobaczyc

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...d3ed3eb95a.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...de4db199aa.html

 

Plany: ambitne :)

 

Wizualnie :

-biała perła

-tylna lotka od gti

-xenon

-tylne światła a'la pulsar

-felgi 15'

-delikadne obnizenie 3-4cm

 

Mechanika

-Swap na 2.0

-Turbo?? :)

 

Audio

-coś tam gra

 

I to by było na tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troche przesadziłeś

Zmiana koloru ok 2tys

lotka 200-300pln

lampy kompletne nie zadna przerobka ok 500-600pln

felgi juz sa 700pln :)

sprezyny rowniez 350pln :)

swap w zaprzyjaznionym garazu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobaczymy co z tego wyjdzie .

Felgi sa z oponami 15'

I co do swapa to juz 2 projekty hondy zostawy wykonane wiec nie powinno byc roblemow.

Koszty napewno nie małe ale licze sie z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadzam sie ciężko jest znaleśc dobre GTi i napewno nie do 4000pln .

A mam nadzieje ze uda mi sie tego ładnie zrobic i bedzie satysfkcja z jazdy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to sorki .

Ale ja postanowiłme juz zrobic tego i mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie a o postepach bede informował na poczatek ida blachy i lakierowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i proponuję się na blacharce skupić najbardziej. Swap na 2.o... hmmm kosztownie ale wykonalne. Pamiętaj że takie auto musi się zatrzymać, więc hamulce od GTi by Ci się przydały, szczególnie że masz zamiar 15" wkładać. Pozatym jak Bombel wspomniał, elektronika... sterownik i masa czujników, inny układ wydechowy, inna skrzynia, inne łapy silnika, inne półośki. to chyba tyle jeśli chodzi o swapa. Tak mi się wydaje ale mogę się mylić. Uturbianie potem tego to znów kolejne wydatki: Elektronika, IC, turbina (od TD raczej cienko widzę wiec prędzej od 200sx). Jakiś dolot i strojenie. Lampy xenon... jeśli masz faktycznie dojście do całych lamp to byłoby naprawdę wielu chętnych i ja też :P Jeśli chodzi o wygląd to może nie GTi a GTI-R ? ciekawsze detale...

 

Plany bardzo ambitne, i projekt ciekawy. Mam nadzieję że nie skończy się na planach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA to bym tylną lotkę i progi wrzucił, poszukał przedniego zderzaka z GTI, wylał na biało całość a nie perłę coby taniej było... I wrzucił 1,6, trochę w nim pogrzebał - w połączeniu ze skrzynią 1,4 by to ciekawie się odpychało a trochę siana w kieszeni by zostało no i tak jakby robota na raty żeby się cieszyć w miarę jedzenia a nie długo długo nic i wchodzić, czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to widzę tak...biała perła, białe felgi, zderzak przedni z SR, lotka z GTi (bombel przesadził z ceną...ja wyrwałem za jakieś 130 zł.), dłubnięte tylne lampy według opisu na Forum, pare cm. w dół, podkręcone GA16 pod maską i jak dla mnie git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i proponuję się na blacharce skupić najbardziej. Swap na 2.o... hmmm kosztownie ale wykonalne. Pamiętaj że takie auto musi się zatrzymać' date=' więc hamulce od GTi by Ci się przydały, szczególnie że masz zamiar 15" wkładać. Pozatym jak Bombel wspomniał, elektronika... sterownik i masa czujników, inny układ wydechowy, inna skrzynia, inne łapy silnika, inne półośki. to chyba tyle jeśli chodzi o swapa. Tak mi się wydaje ale mogę się mylić. Uturbianie potem tego to znów kolejne wydatki: Elektronika, IC, turbina (od TD raczej cienko widzę wiec prędzej od 200sx). Jakiś dolot i strojenie. Lampy xenon... jeśli masz faktycznie dojście do całych lamp to byłoby naprawdę wielu chętnych i ja też :P Jeśli chodzi o wygląd to może nie GTi a GTI-R ? ciekawsze detale...

 

Plany bardzo ambitne, i projekt ciekawy. Mam nadzieję że nie skończy się na planach

 

[ Dodano: Wto 10 Mar, 2009 07:41 ]

Sorki za powtórki ale coś mi przeglądarka fixuje. Prosiłbym moderatorów jeśli można o usunięcie nadmiaru treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem na przednim zderzakiem od GTi ale napewno cięzko jest zo znalesc . Co to ukłądu hamulcowego juz pisałem z jedną osoba od GTi . A jesli chodzi wam o wyglad to dlaczego bardziej isc w GTi-r niz Gti ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7020932e92bf0012med.jpg

 

GTi

 

35490f7fa074918bmed.jpg

 

GTi-r

 

Moim zdaniem GTi to fajne autko, jednak GTI-r to klasa sama w sobie, jest bardziej agresywny, Ale to twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieje ze czesc planow zostanie wykonana :) Co do tematu tylnych lamp to tu http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=51771

 

Co do zderzaka to mam delikatnie uszkodzony ale Ori GTi, hamulce z GTi tez mam na sprzedaż - przód i tył komplety.

 

Niech projekt się rozwija i niech moc będzie z Tobą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli chodzi wam o wyglad to dlaczego bardziej isc w GTi-r niz Gti ??

Jak będzie GA pod maską to idź w GTi a jak SR to w GTi-R ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze ze auto bedzie odbudowane/odświeżone bo po zdjęciach widać ze chyba już kończyło swój żywot.

Takze jestem za :one:

 

Powiem Ci że na pierwszy rzut oka to był szrot zobaczyłem go peirwszy raz bez zderzakak i swiateł to szkoda gadac ale złozony i po 20min ze szmatka wyglada jak zupelnie inny samochod i jest naprawde w dobrym stanie . Ale najwieksze wrazenie zrobił na mnie silnik po 1.5r dolalismy paliwa podlaczylismy niedoładowywany akumulator iiii odpalił bez zadnego kopcenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość karti200

Witam to moje nowe konto stare zostało zabokowane nie wiem dlaczego :/ ale do rzeczy auto jest teraz w stanie calkowitej rozsypki rozebrane do golych blach jak bede mial czas wrzuce foto . I przed malowanie na bialo stoje przed wielkim problemem :/ czy bialy rajdowy czia biała perła ?? i czy malowac calosc czy zostawic plastiki na zderzakach i listwy boczne czarne ?? Pomozcie !!!! Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość karti200

Co do konta to zostało zablokowane i nie moge sie zalogowac dlatego zalozylem nowe. A co do samochodu to powoli powoli ruszamy Dzisiaj dostałem zderzak i nakladki na progi od gti czekam jeszcze na grill i tylna klape udalo mi sie wyrwac od razu z lotką . Przed malowaniem bedziemy wszystko jeszcze skladac to napewno walne jakies foto . A kolorek juz postanowione że bedzie biały

 

aktualnie autko wyglada tak

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...3639fa3305.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...02e30597f3.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...6e1d3f4cc2.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...5afe424b30.html

 

dlaczego mi sie foto nie wyswietla :/ Jak to zrobic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotka musi być oznaczona tagami [/img] wstawiaj szybko fotę bo widzę, że ten projekt ciekawie się zapowiada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...