Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny N14 GTi 2.0 VVL - zabawka do pojerzdzawek na torze


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Parę foto dodaje mojej maszynki w akcji z ostatniej ułęży:

th_GTiR1.jpg

th_GTiR3.jpg

th_GTiR2.jpg

 

A w poniedziałek jadę do Trax racing na montaż kubełka - Bimarco Expert :D

 

A no i w wolniejszej chwili zmajstruje dolocik w oparciu o poniższe podzespoły:

CDAiQ45.jpg

 

Narazie u zaprzyjaźnionego tokarzo frezera dorobię przejściówkę pod tą zacną przepustnicę tzn. Fi85mm i zrobię resztę dolotu średnicy fi90mm do tego wleci ten super mega hiper filtr powietrza którego osobiście testowałem na łamach GT i doprowadzę do niego grubą rurą zimne powietrze z nadkola...

 

Jak sądzicie czy do 235KM dobiję :) ??

Jak nie to jeszcze może pokręcę troszkę wałkami i pobawię się w podnoszenie ciśnienia paliwa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj, dawaj....ruda w kolejce na Twoją przepustnicę czeka :P ale przeniesienie momentu jest najważniejsze. R888 i będzie dobrze :devil:

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak więc wczoraj na Bemowie na mega śliskiej nawierzchni udało mi się wykrecić na ćwiartkę 13,867 wynik moim zdaniem jak na warunki dobry ale nie pokazał możliwości auta - dodam że taki sam czas zrobił Ford Mustang Shelby GT500...

 

Trochę foto mojego bolidu z wczoraj:

 

IMG_0103.jpg

Wjazd

 

IMG_1041.jpg

Przygotowany do startu

 

IMG_0325.jpg

Lecimy z Golfem II + VR6

 

IMG_1099.jpg

Poza ćwiartką trochę zakrętów też atakowałem

 

IMG_1121.jpg

IMG_1126.jpg

IMG_1185.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gustownie, nie za dużo i świetny wynik w tych warunkach!!! Gratki :D

p.s.

zdjątka jak zwykle ........też świetne. Przekaż pozdrówka kobitce !!!

Edytowane przez xtomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś przyświrował z wywaleniem tylnej kanapy na czas startów + tyln wąskie kółka i na przód coś klejącego to na bank niska 13, wysoka 12 strzeli :)

Przepustnica i stożek dojdzie to wogóle będzie masakra.

 

Mina kolesia w golfie gapiącego się na odjeżdżającego pulsara - bezcenne :) Pewnie wpakował w tą mega popularną padake w ciul kasy, a i tak to nie jedzie ;P

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hehe Golf II to była wydmuszka + zdłubany VR6...

 

No po ostatniej Ułęży muszę koniecznie zadbać o lepszą wentylację przedni hebli, zrezygnowałem z jazdy na lewej nodze na poczet mocnego dohamowywania przed zakrętem - już tak tyłem nie zarzucałem i wydawało mi się że jest szybciej i płynniej.

 

Ps. Jazda w kuble to jest to, koniec już z trzymaniem się kurczowo kierownicy, po prostu relaks :D

Jeszcze tylko przedłużę do naby dać tak z 5cm coby przy głębszych skrętach albo przy kątrach nie uderzać się przedramionami w przedramię i już w ogóle będzie ideał :D

 

Ostatnimi czasy to z wozem nic się u mnie nie działo, no poza złapaną gumą na 16"... Tak więc rajdzik który niedawno zaliczyłem pojechałem z moim pilotem Remkiem na 15" z przodu i 16" z tyłu :P

 

Oto rezultat po całodniowym upalaniu:

RajdAKKrolewski13062010.jpg

 

Czasy: http://www.rajd-krolewski.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=5

 

Hehe coś czuję że jakbym miał sliki to bym pojechał tego N-Grupowego Lancera EVO 8 który na takowych właśnie oponach startował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...