Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

MAM PYTANIE ODNOŚNIE ZAMONTOWANIA GŁOŚNIKÓW


Gość sociu6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sociu6

Chcę zamontować głośniki w swoim N14 z przodu, ale....

 

Jaki Głośnik kupić żeby zamontować w oryginalne miejsce bo nie chciał bym sie bawic w żadne przeróbki. Wiem ze moze byc to głośnik 16 albo 16,5 cm ale nie wiem na jaką głębokość.

 

dzieki

 

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Domino

Z tego co wiem (a wymieniałem głośniki u siebie) tam jest dziwny głośnik około 18cm ani 16 ani 20 ciężko coś bez przeróbek dopasować.

Osobiście umieściłem tam 6x9".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
a czy wejdą głośniki 13cm ? 5" ?

Wejdą spokojnie ale czy jest sens? :/ Lepiej zapodać jakieś 16.5. Co do głębokości to 60 mm wejdzie na luzaku ale to zalezy od zastosowanego dystansu, który będzie także potrzebny aby zamontować 13 cm. Poszukaj w dziale CA bo było tam kilka tematów na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no napewno beda lepiej graly od tych co teraz siedza (podejrzewam ze jeszcze seria) po 16 latach troche sie wyeksploatowaly :P a jeden sie co jakis czas wylacza :P

 

Te 13cm bede mial za darmo wiec czemu nie zalozyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez były jajka, ja sobie osobiście przerobiłem, wsadziłem 16,5 cm ale musiałem powiększyć otwory, a jeśli w te jajka chcesz włożyć inne głośniki to i tak musisz dorobić dystanse lub te dziury po starym głośniku zakleic matą lub czymś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu zalozylem sobie muzyczke w moim sunnym.

Z przodu 16 na podkladcy z MDFu (trzeba bylo ja troszke sciac zeby boczek eleganco wszedl), natomiast z tylu 13 idealnie pasuja w fabryczy otwor. Zamontowane sa na klej z pistoletu, wklejone nic nie ruszy. Do tego jvc radyjo i gra pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu zalozylem sobie muzyczke w moim sunnym.

Z przodu 16 na podkladcy z MDFu (trzeba bylo ja troszke sciac zeby boczek eleganco wszedl), natomiast z tylu 13 idealnie pasuja w fabryczy otwor. Zamontowane sa na klej z pistoletu, wklejone nic nie ruszy. Do tego jvc radyjo i gra pieknie.

nie chcę być złym prorokiem, ale mam nadzieje że masz rację i się któregoś dzionka w czasie odsłuchu nie zdziwisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...