Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] PROBLEM Z ZAPALANIEM


Gość makaron11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość makaron11

[/b]WITAM

Mam problem z zapalaniem zaplonu zachowuje sie jak by mial slaby akumulator gasna kontrolki i monitor,a jak przekrecam kluczyk nastepny raz to rozrusznik kreci ale nie zapala (jakby imobilaiser nie dzialal) moze ktos mi pomoze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może to rzeczywiście wina akumulatora. Sprawdzałeś go lub może próbowałeś zamienić od innego samochodu? W P12 wstawiano fabrycznie zbyt małe (moim zdaniem) akumulatory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość makaron11

akumulator jest ok kreci jak zwariowany bo wymienilem na nowy ostatnio to musialem z 5 min przekrecac stacyjka zeby zapalil,ale zauwazylem ze to sie dzieje jak jest mniejsza temperatura na zewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest możliwośc, że masz uszkodzony czujnik temperatury silnika lub zassysanego powietrza. Ale to chyba tylko serwis pomoże lub dobry elektryk. Co do tego przygasania kontrolek to jeżeli nie akumulator to proponował bym przeczyścić klemy oraz masy od karoserri i silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość piter_p12

Podobne objawy miałem jak mi po przeglądzie nie dokręcili klemy chociaż pewnieTy już wyjmowałeś akumulator więc klemy odpadają...?

 

Pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...