Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P12/WP12] PROBLEM Z ZAPALANIEM

Guest makaron11

Recommended Posts

Guest makaron11

[/b]WITAM

Mam problem z zapalaniem zaplonu zachowuje sie jak by mial slaby akumulator gasna kontrolki i monitor,a jak przekrecam kluczyk nastepny raz to rozrusznik kreci ale nie zapala (jakby imobilaiser nie dzialal) moze ktos mi pomoze

A może to rzeczywiście wina akumulatora. Sprawdzałeś go lub może próbowałeś zamienić od innego samochodu? W P12 wstawiano fabrycznie zbyt małe (moim zdaniem) akumulatory.

Guest makaron11

akumulator jest ok kreci jak zwariowany bo wymienilem na nowy ostatnio to musialem z 5 min przekrecac stacyjka zeby zapalil,ale zauwazylem ze to sie dzieje jak jest mniejsza temperatura na zewnatrz

Guest Zetek

jest możliwośc, że masz uszkodzony czujnik temperatury silnika lub zassysanego powietrza. Ale to chyba tylko serwis pomoże lub dobry elektryk. Co do tego przygasania kontrolek to jeżeli nie akumulator to proponował bym przeczyścić klemy oraz masy od karoserri i silnika.

• 2 weeks later...
Guest piter_p12

Podobne objawy miałem jak mi po przeglądzie nie dokręcili klemy chociaż pewnieTy już wyjmowałeś akumulator więc klemy odpadają...?

Pozdrawiam,

Piotr

Guest makaron11

juz zalatwilem to wywalilem z klemy + plastik ktory jest orginalnie i lepiej przystaje do ogniwa :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...