Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

CZy to możliwe zeby 3.0 tak smigało ?


Coobcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Elo!

Ciagle nie moge doweirzyć Wielkiemu Wacowi naszemu przyjecielowi że maximki 3.0 w manualu tak zapitalają, mowa o tych od roku 98.

 

Czy ktoś w klubie posaida takową ?

 

Własnie Wacek mi udowodnił że to coś przyspeisza od zera do 150km/h w czasie 14,5 sek czy to wydaje się być realne waszym zdaniem ?

 

Czas dokłądnie taki sam jak w 300ZX Turbo ktory dysponuje mocą większą o 70 koni a także ma o 100Nm wiecej niz silnik MAximy, mowa oczywiście o wersjach STOCK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec ma Maximę z 97 roku 3.0 w manualu i myślę że te parametry są wiarygodne. Nigdy jej co prawda nie mierzyłem, ale zbiera sie niesamowicie. Napewno to wiem że 230 leci bez łaski i ma chęć więcej, nawet przypuszczem że by i blisko zamknęła szafę, ale jechałem nią tylko w Polsce i tu niestety nie miałem gdzie sie o tym przekonać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy istnieje taka możliwość żę bym ją sprawdził względem mojej primerki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Butryn
A czy istnieje taka możliwość żę bym ją sprawdził względem mojej primerki ?

 

Kuba...juz niedlugo z automatem sie zmierzysz...

ale jesli chodzi o maximy to automat a manulna skrzynia to bardzo duza roznica....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jesli chodzi o maximy to automat a manulna skrzynia to bardzo duza roznica....

 

Z tego co czytalem to roznica w przyspieszaniu pomiedzy manualem a automatem wynosi 0,5 sekundy,

czyli:

- maxima manual 6.9sek od 0 do 60mph,

- masima automat 7.4sek od 0 do 60mph

 

W obydu przypadkach mowa o samochodach stock, z fabrycznym ogumieniem i inne. Doslonie nie tykana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe co Kuba powiesz na maxime ktora zeszla ponizej 13 sekund.

Niestety nie wime czy to manual czy automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Butryn

Chodzi ci o kogo ponizej 13 sekund?

 

Bo "Big Hal" zszedl chyba na 12.9

 

ale jest drugi gosc, zapomnialem jaki ma nick na maxima.org ale z gosciem raz stukalem na necie... Ma 52 lata i maximke ma z 96 roku AUTOMATA... zrobiony ma Drop Resistor Mod, na Slick'ach jezdzi na tor i 100shot NOS'u ...

 

Czas na 1/4 mili jego AUTOMATEM to 12.1 z tego co pamietam... Znajde ten link gdzies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O w morde jakie kosmity, taka nie pozorna limuzyna, z czasem jak bedzie sporo gotówki to sie przeniose z Primerki na coś takiego oczywiście zrobi sie Twin Turbo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość WOJTUSMAXIMUS02

NIEPOZORNE ,,,,,,,,,ale to niepozorne auto to czasmi mnie samego zaskakuje ,,,,,jak wydymalem ostatnio mustanga GT ,,,,,,a wczoraj sie postawil taki pajac z camaro 97 rok,,,to sie meczyl jak male dziecko...............i to NIEPOZORNE auto nie jest sportowym autem............... :wink: WACU fajnie slychac u tobie wydech,,,,,,,prawie jak w subaru wrx. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WACU fajnie slychac u tobie wydech,,,,,,,prawie jak w subaru wrx. :)

 

hehehe dzieki. to za sprawa ypipe i wywalonego katalizatora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ja cos takie wykombinuje ...... :wink:

 

wow woooow. poczekaj. z twoja koncowko wydechu bedzie glosno, nawet za glosno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość WOJTUSMAXIMUS02

mysliz ze zaglosno bedzie ,,hmmmmm to ja juz sam niewiem co zrobic zeby jeszcze ladniej glosik dawalo z wydechu.............bedzie sie trzeba kogos poradzic kto sie bawi w takie cuda,,,,,,,,,,,,,,,,a co by bylo jakby zrobil floofmaster..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...